Aktsiaselts LAVEX
Äriseosed
Aktsiaselts LAVEXJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Aktsiaselts LAVEXKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Aktsiaselts LAVEXMaksuvõlad seisuga 07.10.2026 - (EUR)
Kinnipeetud tulumaks
Käibemaks
Maamaks
Sotsiaalmaks
Töötuskindlustusmakse
KOKKU
| Nõude liik | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Kinnipeetud tulumaks | 471.49 | 0 | 0 |
| Käibemaks | 3 858.61 | 0 | 0 |
| Maamaks | 110.57 | 0 | 0 |
| Sotsiaalmaks | 2 179.73 | 0 | 0 |
| Töötuskindlustusmakse | 107.50 | 0 | 0 |
| KOKKU | 6 727.90 | 0 | 0 |
Esitamata deklaratsioonid seisuga 07.10.2026 - (EUR)
Käibedeklaratsioon
Käibedeklaratsioon
Käibedeklaratsioon
Käibedeklaratsioon
| Deklaratsioon | Esitamise tähtaeg deklaratsioonile |
|---|---|
| Käibedeklaratsioon | 22.06.2026 |
| Käibedeklaratsioon | 20.07.2026 |
| Käibedeklaratsioon | 21.08.2026 |
| Käibedeklaratsioon | 21.09.2026 |
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.09.2026 Deklaratsioon esitamata
22.09.2026 Deklaratsioon esitamata
11.09.2026 Deklaratsioon esitamata
31.08.2026 Deklaratsioon esitamata
22.08.2026 Deklaratsioon esitamata
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.09.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | ||
| 22.09.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | ||
| 11.09.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | ||
| 31.08.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | ||
| 22.08.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | ||
| 11.08.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | 5 617.33 | |
| 31.07.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | 6 117.33 | |
| 21.07.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | 6 117.33 | |
| 11.07.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | 6 117.33 | |
| 30.06.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | 6 617.33 | |
| 23.06.2026 Deklaratsioon esitamata | 6 617.33 | 6 617.33 | |
| 11.06.2026 | 6 617.33 | 6 617.33 | |
| 31.05.2026 | 7 117.33 | 7 117.33 | |
| 21.05.2026 | 6 866.84 | 6 866.84 | |
| 12.05.2026 | 7 117.33 | 7 117.33 | |
| 30.04.2026 | 7 617.33 | 7 617.33 | |
| 21.04.2026 | 7 617.33 | 7 617.33 | |
| 11.04.2026 Deklaratsioon esitamata | 7 617.33 | 7 617.33 | |
| 31.03.2026 | 8 117.33 | 8 117.33 | |
| 21.03.2026 | 8 026.10 | 8 026.10 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 195 | -91 | 2 236 | -92 | 5 431 | -95 | ||||
| 2025 | 35 862 | -31 | 27 063 | -44 | 25 968 | -43 | 12 661 | -68 | 101 554 | -45 |
| 2024 | 51 769 | -4 | 48 577 | -18 | 45 346 | -38 | 39 310 | -31 | 185 001 | -24 |
| 2023 | 53 894 | 22 | 59 565 | 41 | 73 524 | 29 | 56 811 | 12 | 243 794 | 26 |
| 2022 | 44 147 | 111 | 42 097 | 47 | 56 864 | 8 | 50 635 | 9 | 193 743 | 30 |
| 2021 | 20 907 | -30 | 28 730 | 131 | 52 761 | 61 | 46 565 | 70 | 148 963 | 45 |
| 2020 | 30 040 | -22 | 12 452 | -58 | 32 785 | 17 | 27 441 | -11 | 102 719 | -19 |
| 2019 | 38 489 | -25 | 29 391 | -27 | 28 012 | -34 | 30 733 | -22 | 126 624 | -27 |
| 2018 | 50 988 | -2 | 40 001 | -28 | 42 622 | -19 | 39 649 | -30 | 173 260 | -20 |
| 2017 | 52 230 | -8 | 55 677 | -1 | 52 807 | -5 | 56 823 | -1 | 217 537 | -4 |
| 2016 | 56 828 | -1 | 56 239 | 7 | 55 819 | 13 | 57 191 | 6 | 226 076 | 6 |
| 2015 | 57 391 | 52 383 | 49 200 | 35 | 53 901 | -1 | 212 873 | 134 | ||
| 2014 | 36 342 | 54 582 | 90 924 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 071 | -82 | 1 039 | -92 | 4 110 | -91 | ||||
| 2025 | 16 691 | -15 | 13 606 | -28 | 11 440 | -36 | 6 133 | -64 | 47 870 | -35 |
| 2024 | 19 662 | 22 | 18 935 | -7 | 17 769 | -19 | 16 807 | -21 | 73 173 | -8 |
| 2023 | 16 092 | 50 | 20 448 | 71 | 21 987 | 54 | 21 241 | 40 | 79 768 | 53 |
| 2022 | 10 761 | 31 | 11 988 | -18 | 14 261 | 5 | 15 134 | 36 | 52 145 | 9 |
| 2021 | 8 243 | -34 | 14 689 | 191 | 13 634 | 18 | 11 119 | -13 | 47 684 | 14 |
| 2020 | 12 520 | -16 | 5 041 | -66 | 11 534 | -12 | 12 844 | 1 | 41 940 | -25 |
| 2019 | 14 947 | -26 | 14 854 | -16 | 13 125 | -26 | 12 776 | -9 | 55 701 | -20 |
| 2018 | 20 134 | -9 | 17 728 | -27 | 17 633 | -30 | 14 029 | -43 | 69 524 | -28 |
| 2017 | 22 180 | 3 | 24 188 | 6 | 25 016 | 7 | 24 649 | 5 | 96 034 | 6 |
| 2016 | 21 432 | 2 | 22 807 | 12 | 23 296 | 13 | 23 406 | 16 | 90 941 | 11 |
| 2015 | 21 020 | 20 376 | 20 657 | 41 | 20 237 | -7 | 82 290 | 125 | ||
| 2014 | 14 687 | 21 849 | 36 536 |
Finantsandmed
Aktsiaselts LAVEXAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 1 228 678 | 1 136 045 | 1 011 491 | 1 020 866 | 952 452 | 768 298 | 575 630 | 429 381 | 732 662 | 921 322 | 1 051 123 | 692 344 |
| Puhaskasum | 27 861 | -1 649 | -13 481 | -44 951 | -87 285 | 10 722 | 10 446 | -93 835 | 137 864 | 144 290 | 28 704 | 1 048 |
| Bilansimaht | 728 494 | 754 183 | 688 683 | 726 244 | 630 373 | 565 225 | 590 827 | 469 840 | 556 003 | 671 167 | 698 388 | 698 675 |
| Käibevara | 498 135 | 526 773 | 486 201 | 530 445 | 455 876 | 318 576 | 259 940 | 150 131 | 237 820 | 279 829 | 305 376 | 301 447 |
| Põhivara | 230 359 | 227 410 | 202 482 | 195 799 | 174 497 | 246 649 | 330 887 | 319 709 | 318 183 | 391 338 | 393 012 | 397 228 |
| Lühiajalised kohustused | 204 916 | 214 714 | 180 235 | 253 013 | 254 159 | 178 290 | 193 446 | 166 294 | 114 593 | 85 467 | 83 984 | 83 223 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 17 540 | 0 | 9 734 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 523 578 | 521 929 | 508 448 | 463 497 | 376 214 | 386 935 | 397 381 | 303 546 | 441 410 | 585 700 | 614 404 | 615 452 |
| Töötajad | 27 | 25 | 21 | 23 | 22 | 20 | 13 | 15 | 11 | 13 | 20 | 19 |
| Maksevõime kordaja | 2.43 | 2.45 | 2.70 | 2.10 | 1.79 | 1.79 | 1.34 | 0.90 | 2.08 | 3.27 | 3.64 | 3.62 |
| Võlakordaja | 0.28 | 0.28 | 0.26 | 0.35 | 0.40 | 0.32 | 0.33 | 0.35 | 0.21 | 0.13 | 0.12 | 0.12 |
| Käiberentaablus | 0.02 | -0.00 | -0.01 | -0.04 | -0.09 | 0.01 | 0.02 | -0.22 | 0.19 | 0.16 | 0.03 | 0.00 |
| Omakapitali rentaablus | 0.05 | -0.00 | -0.03 | -0.10 | -0.23 | 0.03 | 0.03 | -0.31 | 0.31 | 0.25 | 0.05 | 0.00 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Aktsiaselts LAVEX 2024. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne AS LAVEX on 1992.a. asutatud erakapitalil põhinev ja Eesti äriregistrisse kantud äriühing, mille tegevusalaks hulgi- ja jaemüük. 2024.aastal oli ettevõtte käive 692344 eurot. Olulisi investeeringuid aruandeaastal ei tehtud. Suhtarvude arvutamisel kasutatud valemid: (cid:127) Puhasrentaablus (%) = puhaskasum/ müügitulu * 100 (cid:127) Lühiajaliste kohustuste kattekordaja (kordades) = käibevara/lühiajalised kohustused (cid:127) ROA (%) = puhaskasum/ varad kokku * 100 (cid:127) ROE (%) = puhaskasum/ omakapital kokku * 100 2022 2023 Puhasrentaablus 15,7 2,7 Lühiajaliste kohustuste kattekordaja 3,27 3,6 ROA 21,5 4,1
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 524 | -87 | 9 411 | -93 | 29 935 | -94 | ||||
| 2025 | 160 915 | -37 | 137 618 | -53 | 128 730 | -53 | 87 354 | -60 | 514 617 | -51 |
| 2024 | 257 135 | -32 | 295 441 | -27 | 274 626 | -41 | 220 931 | -46 | 1 048 133 | -37 |
| 2023 | 378 152 | +16 | 401 988 | +29 | 465 901 | +19 | 412 638 | +5 | 1 658 680 | +17 |
| 2022 | 326 211 | +91 | 310 512 | +74 | 390 428 | +21 | 391 867 | +1 | 1 419 017 | +34 |
| 2021 | 171 049 | +14 | 178 298 | +67 | 322 871 | +89 | 387 626 | +145 | 1 059 844 | +81 |
| 2020 | 150 593 | -38 | 107 054 | -41 | 170 653 | -3 | 158 387 | -23 | 586 687 | -27 |
| 2019 | 242 819 | -35 | 180 019 | -25 | 176 270 | -24 | 205 239 | -28 | 804 347 | -29 |
| 2018 | 375 950 | +13 | 241 348 | -20 | 233 418 | -27 | 284 463 | -19 | 1 135 180 | -13 |
| 2017 | 333 671 | 302 735 | 321 603 | 349 711 | 1 307 720 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Aktsiaselts LAVEXTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | -12 | 2 | -13 | 3 | -77 | ||||
| 2025 | 16 | -3 | 15 | -4 | 13 | -6 | 9 | -10 | 13 | -32 |
| 2024 | 19 | +4 | 19 | 0 | 19 | -2 | 19 | -1 | 19 | 0 |
| 2023 | 15 | +3 | 19 | +7 | 21 | +8 | 20 | +5 | 19 | +46 |
| 2022 | 12 | -2 | 12 | -2 | 13 | +1 | 15 | +3 | 13 | 0 |
| 2021 | 14 | 0 | 14 | 0 | 12 | +1 | 12 | -2 | 13 | 0 |
| 2020 | 14 | -5 | 14 | -4 | 11 | -8 | 14 | -1 | 13 | -28 |
| 2019 | 19 | -3 | 18 | -1 | 19 | 0 | 15 | -4 | 18 | -10 |
| 2018 | 22 | -3 | 19 | -6 | 19 | -8 | 19 | -5 | 20 | -20 |
| 2017 | 25 | 25 | 27 | 24 | 25 |
Kohtulahendid
Aktsiaselts LAVEXKohtulahendid
| Nimetus ja kohus | Valdkonnad | Lahendi kuupäev | Lahendi jõustumine | Teised osalised |
|---|---|---|---|---|
Harju Maakohus Tallinna kohtumaja | Võlaõigus | 02.02.2026 | 20.02.2026 |
Ametlikud teadaanded
Varad
Aktsiaselts LAVEXFirma kinnistusraamat
Sündmused
Aktsiaselts LAVEXViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 13689 | 10168 | 11229 | 11620 |
| Maakonna TOPis | 369 | 263 | 311 | 312 |
| Valdkonna TOPis | 177 | 127 | 138 | 144 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük(47111)