aktsiaselts TERRAX
Äriseosed
aktsiaselts TERRAXJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
aktsiaselts TERRAXKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
aktsiaselts TERRAXMaksuvõlad seisuga 08.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 08.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 182 | -6 | 65 182 | -66 | ||||||
| 2025 | 69 480 | 50 | 42 340 | -8 | 80 469 | 71 | 192 289 | 4 | ||
| 2024 | 46 474 | -7 | 44 780 | -20 | 45 900 | 15 | 46 926 | 17 | 184 080 | -1 |
| 2023 | 50 118 | 77 | 55 842 | 206 | 39 949 | -29 | 39 949 | -48 | 185 857 | 3 |
| 2022 | 28 317 | -4 | 18 227 | -16 | 56 210 | 161 | 77 154 | 373 | 179 907 | 102 |
| 2021 | 29 390 | 3 | 21 776 | -13 | 21 543 | -2 | 16 313 | -50 | 89 022 | -18 |
| 2020 | 28 666 | -16 | 24 979 | -6 | 21 933 | 18 | 32 352 | -30 | 107 930 | -14 |
| 2019 | 34 329 | -19 | 26 675 | 39 | 18 638 | 1 | 46 363 | 31 | 126 007 | 9 |
| 2018 | 42 322 | 13 | 19 190 | -30 | 18 514 | -41 | 35 404 | 23 | 115 430 | -8 |
| 2017 | 37 439 | -17 | 27 439 | 79 | 31 351 | 94 | 28 779 | -11 | 125 008 | 15 |
| 2016 | 44 890 | 79 | 15 312 | -3 | 16 133 | -31 | 32 494 | 103 | 108 828 | 36 |
| 2015 | 25 065 | 15 737 | 23 216 | 1 | 16 031 | -26 | 80 049 | 79 | ||
| 2014 | 22 969 | 21 648 | 44 617 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 32 122 | -17 | 32 122 | -75 | ||||||
| 2025 | 38 891 | -1 | 31 283 | 6 | 28 447 | -2 | 29 445 | 3 | 128 066 | 1 |
| 2024 | 39 242 | 13 | 29 406 | 6 | 29 160 | -3 | 28 530 | -23 | 126 337 | -2 |
| 2023 | 34 653 | 22 | 27 653 | 40 | 29 958 | 12 | 37 075 | 70 | 129 339 | 34 |
| 2022 | 28 391 | 20 | 19 716 | 27 | 26 742 | 51 | 21 826 | 30 | 96 675 | 31 |
| 2021 | 23 680 | -2 | 15 524 | -4 | 17 652 | 9 | 16 727 | 31 | 73 583 | 6 |
| 2020 | 24 237 | 7 | 16 153 | 2 | 16 194 | 6 | 12 724 | -15 | 69 308 | 1 |
| 2019 | 22 744 | -25 | 15 899 | -21 | 15 220 | -24 | 14 917 | -22 | 68 780 | -23 |
| 2018 | 30 191 | 14 | 20 061 | 20 | 20 020 | 13 | 19 110 | -4 | 89 382 | 10 |
| 2017 | 26 476 | 15 | 16 705 | 21 | 17 773 | 2 | 19 977 | 29 | 80 931 | 16 |
| 2016 | 23 044 | 13 815 | -10 | 17 484 | -11 | 15 500 | 7 | 69 844 | -4 | |
| 2015 | 23 124 | 15 391 | 19 587 | 90 | 14 420 | 4 | 72 522 | 199 | ||
| 2014 | 10 326 | 13 911 | 24 236 |
Finantsandmed
aktsiaselts TERRAXAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 712 478 | 824 388 | 594 109 | 670 047 | 1 079 299 | 905 638 | 933 090 | 882 733 | 1 053 915 | 1 684 741 | 1 441 857 | 1 687 046 | 2 021 002 |
| Puhaskasum | 53 718 | 15 905 | -96 616 | -5 261 | 174 537 | 32 956 | 9 470 | 17 473 | 80 933 | 290 041 | -79 097 | 3 514 | 284 620 |
| Bilansimaht | 1 358 809 | 1 276 022 | 1 414 572 | 1 382 893 | 1 603 729 | 1 500 114 | 1 383 545 | 2 479 662 | 2 653 841 | 2 453 258 | 2 520 708 | 3 256 736 | |
| Käibevara | 298 793 | 262 354 | 453 208 | 234 044 | 390 891 | 360 436 | 336 468 | 1 056 897 | 941 708 | 749 469 | 733 419 | 548 750 | |
| Põhivara | 1 060 016 | 1 013 668 | 0 | 961 364 | 1 148 849 | 1 212 838 | 1 139 678 | 1 047 077 | 1 422 765 | 1 712 133 | 1 703 789 | 1 787 289 | 2 707 986 |
| Lühiajalised kohustused | 384 733 | 180 531 | 533 693 | 371 524 | 480 577 | 365 547 | 261 961 | 261 881 | 387 359 | 360 395 | 435 981 | 515 607 | |
| Pikaajalised kohustused | 145 564 | 251 074 | 138 339 | 94 292 | 173 119 | 175 064 | 144 608 | 1 159 872 | 918 532 | 824 010 | 812 360 | 1 184 142 | |
| Omakapital | 828 512 | 844 417 | 742 540 | 917 077 | 950 033 | 959 503 | 976 976 | 1 057 909 | 1 347 950 | 1 268 853 | 1 272 367 | 1 556 987 | |
| Töötajad | 15 | 15 | 14 | 14 | 15 | 15 | 11 | 11 | 11 | 13 | 13 | 10 | 9 |
| Maksevõime kordaja | 0.78 | 1.45 | 0.85 | 0.63 | 0.81 | 0.99 | 1.28 | 4.04 | 2.43 | 2.08 | 1.68 | 1.06 | |
| Võlakordaja | 0.28 | 0.14 | 0.38 | 0.27 | 0.30 | 0.24 | 0.19 | 0.11 | 0.15 | 0.15 | 0.17 | 0.16 | |
| Käiberentaablus | 0.08 | 0.02 | -0.16 | -0.01 | 0.16 | 0.04 | 0.01 | 0.02 | 0.08 | 0.17 | -0.05 | 0.00 | 0.14 |
| Omakapitali rentaablus | 0.06 | 0.02 | -0.01 | 0.19 | 0.03 | 0.01 | 0.02 | 0.08 | 0.22 | -0.06 | 0.00 | 0.18 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
aktsiaselts TERRAX 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne AS Terrax põhitegevusalaks on põllumajanduslik tootmine. Piima tootmine ja teravilja kasvatamine. AS Terrax müügitulu: (cid:127) 2023 a. 1 441 857 € (cid:127) 2024 a. 1 687 046 € (cid:127) 2025 a. 2 021 002 € Piima tootmine jõudluskontrolli andmetel (cid:127) 2023 a. 3 428 848 kg (cid:127) 2024 a. 3 823 621 kg (cid:127) 2025 a. 3 767 544 kg Keskmine toodang lehma kohta jõudluskontrolli andmetel: (cid:127) 2023 a. 11 180 kg (cid:127) 2024 a. 12 332 kg (cid:127) 2025 a. 12 223 kg
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 500 669 | +4 | 500 669 | -76 | ||||||
| 2025 | 480 390 | +24 | 498 729 | +34 | 487 406 | +14 | 617 238 | +2 | 2 083 763 | +16 |
| 2024 | 386 175 | -8 | 372 638 | -9 | 428 000 | +11 | 607 315 | +78 | 1 794 128 | +15 |
| 2023 | 421 038 | +30 | 411 597 | +15 | 385 025 | -16 | 340 492 | -43 | 1 558 152 | -10 |
| 2022 | 322 875 | +23 | 356 467 | +49 | 460 518 | +36 | 595 455 | +112 | 1 735 315 | +55 |
| 2021 | 262 992 | +23 | 238 783 | +12 | 338 126 | +45 | 280 704 | 0 | 1 120 604 | +19 |
| 2020 | 213 658 | +1 | 213 849 | -6 | 233 888 | -1 | 280 758 | -13 | 942 153 | -6 |
| 2019 | 212 229 | -21 | 227 632 | +3 | 237 068 | +6 | 323 936 | +22 | 1 000 866 | +2 |
| 2018 | 269 873 | -7 | 221 749 | -24 | 223 759 | -27 | 265 280 | -1 | 980 662 | -15 |
| 2017 | 288 966 | 293 019 | 306 441 | 267 084 | 1 155 510 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
aktsiaselts TERRAXTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | -2 | 9 | -10 | ||||||
| 2025 | 11 | 0 | 10 | 0 | 9 | -3 | 9 | -2 | 10 | -9 |
| 2024 | 11 | -2 | 10 | -3 | 12 | -1 | 11 | -1 | 11 | -15 |
| 2023 | 13 | 0 | 13 | 0 | 13 | 0 | 12 | -1 | 13 | 0 |
| 2022 | 13 | +2 | 13 | +3 | 13 | +1 | 13 | -1 | 13 | +8 |
| 2021 | 11 | -1 | 10 | 0 | 12 | +2 | 14 | +4 | 12 | +9 |
| 2020 | 12 | 0 | 10 | -1 | 10 | -1 | 10 | -1 | 11 | 0 |
| 2019 | 12 | -2 | 11 | -5 | 11 | -5 | 11 | -2 | 11 | -27 |
| 2018 | 14 | -1 | 16 | +3 | 16 | +1 | 13 | -2 | 15 | 0 |
| 2017 | 15 | 13 | 15 | 15 | 15 |
Kohtulahendid
aktsiaselts TERRAXKohtulahendid
| Nimetus ja kohus | Valdkonnad | Lahendi kuupäev | Lahendi jõustumine | Teised osalised |
|---|---|---|---|---|
Tartu Maakohus Tartu kohtumaja | Võlaõigus | 08.02.2023 | 10.02.2023 |
Ametlikud teadaanded
Varad
aktsiaselts TERRAXFirma kinnistusraamat
Sündmused
aktsiaselts TERRAXViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 6892 | 7964 | 6968 | 8894 |
| Maakonna TOPis | 664 | 767 | 687 | 916 |
| Valdkonna TOPis | 97 | 105 | 96 | 100 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Piimakarjakasvatus(01411)
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus(01111)
Loomakasvatuse abitegevused(01621)