aktsiaselts "Valmeco"
Äriseosed
aktsiaselts "Valmeco"Juhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
aktsiaselts "Valmeco"Kehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
aktsiaselts "Valmeco"Maksuvõlad seisuga 29.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 29.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 193 019 | 193 019 | -79 | |||||||
| 2025 | 192 943 | 2 | 260 236 | 233 474 | 1 | 227 537 | 11 | 914 190 | 4 | |
| 2024 | 188 616 | -8 | 259 014 | 15 | 231 101 | 5 | 204 375 | 4 | 883 106 | 4 |
| 2023 | 204 439 | -24 | 225 327 | -26 | 219 311 | 9 | 196 519 | -18 | 845 596 | -17 |
| 2022 | 268 198 | 9 | 306 327 | 30 | 200 533 | -1 | 240 450 | 10 | 1 015 507 | 13 |
| 2021 | 246 782 | 14 | 235 280 | 202 337 | -23 | 217 771 | -8 | 902 170 | -5 | |
| 2020 | 217 151 | 8 | 234 285 | 1 | 261 565 | -2 | 237 135 | 7 | 950 136 | 3 |
| 2019 | 200 302 | -17 | 230 896 | 16 | 265 957 | 9 | 222 143 | -8 | 919 298 | -1 |
| 2018 | 241 922 | 39 | 199 492 | -15 | 243 200 | -15 | 242 728 | -3 | 927 341 | -2 |
| 2017 | 174 004 | 234 596 | -1 | 286 010 | 250 450 | 3 | 945 059 | |||
| 2016 | 174 624 | 36 | 237 225 | 3 | 285 757 | 19 | 243 932 | -10 | 941 539 | 8 |
| 2015 | 128 567 | 229 277 | 239 147 | 24 | 272 320 | 5 | 869 311 | 92 | ||
| 2014 | 193 598 | 258 531 | 452 129 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 159 | -14 | 98 159 | -80 | ||||||
| 2025 | 114 626 | 14 | 115 765 | 17 | 139 945 | 10 | 124 628 | -2 | 494 964 | 9 |
| 2024 | 100 280 | -13 | 98 541 | -9 | 127 522 | -9 | 126 995 | 13 | 453 338 | -5 |
| 2023 | 115 649 | -24 | 107 729 | -30 | 140 176 | -14 | 112 526 | -24 | 476 079 | -23 |
| 2022 | 152 644 | -1 | 153 807 | 14 | 163 256 | 4 | 147 249 | -5 | 616 957 | 3 |
| 2021 | 154 661 | 23 | 134 966 | 6 | 157 645 | 4 | 154 283 | -4 | 601 555 | 6 |
| 2020 | 126 049 | -4 | 127 245 | -10 | 152 265 | -4 | 160 492 | 13 | 566 051 | -1 |
| 2019 | 131 582 | -7 | 140 966 | 5 | 158 685 | 4 | 141 642 | -4 | 572 875 | |
| 2018 | 141 485 | 12 | 134 093 | 2 | 152 091 | 147 080 | -4 | 574 748 | 2 | |
| 2017 | 125 902 | 5 | 131 216 | 2 | 152 295 | 153 739 | 7 | 563 152 | 3 | |
| 2016 | 119 542 | 11 | 128 975 | 8 | 152 847 | 11 | 143 667 | 3 | 545 031 | 8 |
| 2015 | 107 503 | 119 079 | 137 386 | 41 | 138 892 | -1 | 502 861 | 111 | ||
| 2014 | 97 637 | 140 985 | 238 622 |
Finantsandmed
aktsiaselts "Valmeco"Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 4 887 262 | 5 132 577 | 5 453 168 | 5 437 852 | 5 748 818 | 5 731 156 | 5 764 498 | 6 103 753 | 7 302 638 | 6 812 264 | 5 083 421 | 5 057 871 | 4 683 410 |
| Puhaskasum | 36 367 | 29 539 | 139 637 | 54 367 | 58 317 | -34 743 | -37 620 | 53 909 | 46 372 | -156 085 | 101 146 | 329 466 | 49 187 |
| Bilansimaht | 2 108 483 | 2 234 099 | 2 206 593 | 1 926 861 | 2 199 738 | 2 742 215 | 2 705 991 | 2 440 337 | 3 155 283 | 2 500 397 | 2 186 120 | 2 233 794 | 2 137 142 |
| Käibevara | 934 088 | 1 045 850 | 1 098 070 | 880 872 | 1 040 999 | 1 079 486 | 1 230 166 | 1 260 254 | 1 806 945 | 1 402 576 | 1 273 826 | 1 500 276 | 1 501 342 |
| Põhivara | 1 174 395 | 1 188 249 | 1 108 523 | 1 045 989 | 1 158 739 | 1 662 729 | 1 475 825 | 1 180 083 | 1 348 338 | 1 097 821 | 912 294 | 733 518 | 635 800 |
| Lühiajalised kohustused | 606 220 | 760 852 | 624 892 | 305 154 | 461 837 | 806 647 | 925 545 | 762 355 | 1 246 536 | 949 953 | 575 896 | 350 826 | 252 497 |
| Pikaajalised kohustused | 107 451 | 66 338 | 35 155 | 20 794 | 108 671 | 371 081 | 253 579 | 154 289 | 368 682 | 166 464 | 125 098 | 98 376 | 110 866 |
| Omakapital | 1 394 812 | 1 406 909 | 1 546 546 | 1 600 913 | 1 629 230 | 1 564 487 | 1 526 867 | 1 523 693 | 1 540 065 | 1 383 980 | 1 485 126 | 1 784 592 | 1 773 779 |
| Töötajad | 81 | 80 | 85 | 87 | 88 | 88 | 86 | 79 | 79 | 66 | 59 | 55 | 55 |
| Maksevõime kordaja | 1.54 | 1.37 | 1.76 | 2.89 | 2.25 | 1.34 | 1.33 | 1.65 | 1.45 | 1.48 | 2.21 | 4.28 | 5.95 |
| Võlakordaja | 0.29 | 0.34 | 0.28 | 0.16 | 0.21 | 0.29 | 0.34 | 0.31 | 0.40 | 0.38 | 0.26 | 0.16 | 0.12 |
| Käiberentaablus | 0.01 | 0.01 | 0.03 | 0.01 | 0.01 | -0.01 | -0.01 | 0.01 | 0.01 | -0.02 | 0.02 | 0.07 | 0.01 |
| Omakapitali rentaablus | 0.03 | 0.02 | 0.09 | 0.03 | 0.04 | -0.02 | -0.02 | 0.04 | 0.03 | -0.11 | 0.07 | 0.18 | 0.03 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
aktsiaselts "Valmeco" 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne 2025.aastal jätkas AS Valmeco prussaiamajade detailide valmistamise ja ehitus- ning tööstuskaupade jaemüügiga,realiseerimise maht langes 2024. aastaga võrreldes 374,5 tuh EUR võrra. AS Valmeco põhitegevusaladeks on: - kokkupandavate prussaiamajade detailide tootmine ja turustamine (EMTAK - 16231) - ehitus- ja tööstuskaupade jaekaubandus (EMTAK - 47529). 2025.aaastal oli AS Valmeco müügitulu 4 683 tuh EUR, võrreldes 2024.aastaga oli langus 7,4 %. Müügitulust moodustas ca 81 % valmistatud prussaiamajade müük, millest umbes 70 % realiseeriti AS-i Espakvahendusel. Toodang müüakse peamiselt Saksamaale, Taani, Hollandisse, Rootsi, Kanada ja USA-sse. Ettevõtte 2025.a. kasum oli 49 tuh EUR. Peamised finantssuhtarvud Peamised finantssuhtarvud 2025 2024
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 899 968 | +11 | 899 968 | -82 | ||||||
| 2025 | 807 501 | 0 | 1 453 940 | -1 | 1 406 191 | -7 | 1 250 562 | -20 | 4 918 194 | -8 |
| 2024 | 809 558 | -6 | 1 462 746 | -18 | 1 509 704 | -3 | 1 554 494 | +49 | 5 336 502 | +1 |
| 2023 | 857 774 | -34 | 1 791 435 | -32 | 1 564 315 | -14 | 1 046 496 | -20 | 5 260 020 | -25 |
| 2022 | 1 304 968 | +9 | 2 615 799 | +51 | 1 827 191 | -15 | 1 303 593 | -49 | 7 051 551 | -8 |
| 2021 | 1 196 033 | +30 | 1 737 694 | +3 | 2 155 464 | +16 | 2 560 177 | +45 | 7 649 367 | +23 |
| 2020 | 921 099 | -22 | 1 682 577 | -10 | 1 857 058 | +14 | 1 764 055 | +25 | 6 224 790 | +2 |
| 2019 | 1 182 143 | -7 | 1 872 807 | +6 | 1 632 497 | -7 | 1 406 282 | -2 | 6 093 729 | -2 |
| 2018 | 1 271 334 | +40 | 1 767 356 | -2 | 1 753 138 | -12 | 1 436 387 | -9 | 6 228 214 | -1 |
| 2017 | 906 157 | 1 801 156 | 1 983 170 | 1 586 888 | 6 277 371 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
aktsiaselts "Valmeco"Töötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 53 | -1 | 53 | -2 | ||||||
| 2025 | 54 | -3 | 54 | -2 | 54 | -3 | 53 | -2 | 54 | -4 |
| 2024 | 57 | -7 | 56 | -10 | 57 | -4 | 55 | -6 | 56 | -11 |
| 2023 | 64 | -19 | 66 | -17 | 61 | -13 | 61 | -6 | 63 | -18 |
| 2022 | 83 | -2 | 83 | 0 | 74 | -8 | 67 | -14 | 77 | -7 |
| 2021 | 85 | +6 | 83 | +3 | 82 | 0 | 81 | +1 | 83 | +4 |
| 2020 | 79 | -12 | 80 | -9 | 82 | -10 | 80 | -1 | 80 | -9 |
| 2019 | 91 | +1 | 89 | -2 | 92 | +3 | 81 | -7 | 88 | -2 |
| 2018 | 90 | +1 | 91 | +2 | 89 | 0 | 88 | 0 | 90 | +1 |
| 2017 | 89 | 89 | 89 | 88 | 89 |
Kohtulahendid
aktsiaselts "Valmeco"Kohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
aktsiaselts "Valmeco"Firma kinnistusraamat
Sündmused
aktsiaselts "Valmeco"Viimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 1101 | 2888 | 2950 | 2339 | 1894 |
| Maakonna TOPis | 11 | 26 | 27 | 23 | 19 |
| Valdkonna TOPis | 15 | 62 | 64 | 58 | 54 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine(16231)
Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük(47529)