Brasovski OÜ

Ettevõtte kokkuvõte
Brasovski OÜBrasovski OÜ on 2011. aastal asutatud Harju maakonnas tegutsev osaühing, mille juhatusse kuulub Olavi Oviir. Ettevõte tegutseb reklaamiagentuuride tegevuse tegevusalal ning opereerib veebipoe kaudu aadressil o8.ee.
Ettevõtte põhitegevus hõlmab elektriautode laadijate ja laadimisjaamade müüki ning internetireklaamide haldamist. Veebipoe kaudu pakutakse eraisikutele ja ettevõtetele erinevaid elektriauto laadimislahendusi — koduseks ja töökoha laadimiseks. Brasovski OÜ on EV Meter laadijate ametlik esindaja Baltikumis, kelle valikut iseloomustab pangakaardimaksevõimalusega laadijad, mis sobivad parklate ja parkimismajade lahendustesse. Lisaks müügile pakutakse laadijate paigaldust ning tasuta tehnilist tuge.
2025. aasta müügitulu oli 40 031 eurot ja puhaskasum 546 eurot. Ettevõttel puudus aruandeaastal tööjõukulu.
Sektori koondandmed tegevusala "Reklaamiagentuuride tegevus" kohta aastaks 2025 ei ole käesolevas võrdluses saadaval. Tegevusalal tegutseb Eestis kokku 4 473 aktiivset ettevõtet, Harju maakonnas 3 450.
Brasovski OÜ-le on omistatud Financial Excellence pronksmärgis aastaks 2026.
Äriseosed
Brasovski OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Brasovski OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Brasovski OÜMaksuvõlad seisuga 21.09.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 21.09.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
11.09.2026
31.08.2026
22.08.2026
11.08.2026
31.07.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 837 | 2255 | 2 314 | 514 | 4 151 | -44 | ||||
| 2025 | 78 | -21 | 377 | -50 | 3 747 | 131 | 3 274 | 3275 | 7 476 | 191 |
| 2024 | 99 | -97 | 753 | -66 | 1 622 | 9 | 97 | -87 | 2 572 | -69 |
| 2023 | 3 745 | 168 | 2 186 | 1 486 | 760 | 37 | 8 177 | 319 | ||
| 2022 | 1 397 | 14 | 556 | -55 | 1 953 | -48 | ||||
| 2021 | 1 224 | 72 | 1 331 | 76 | 1 236 | -16 | 3 791 | 3 | ||
| 2020 | 712 | -48 | 755 | 21 | 755 | 21 | 1 473 | 135 | 3 695 | 14 |
| 2019 | 1 361 | 21 | 626 | -30 | 626 | -13 | 626 | -65 | 3 241 | -28 |
| 2018 | 1 125 | 899 | 717 | 13 | 1 780 | 54 | 4 520 | 153 | ||
| 2017 | 634 | 1 156 | 1 790 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 3 930 | 178 | 2 178 | 1 295 | 647 | 9 | 8 050 | 302 | ||
| 2022 | 1 413 | 5 | 591 | -55 | 2 004 | -63 | ||||
| 2021 | 1 352 | 70 | 1 352 | 60 | 1 352 | 60 | 1 305 | -3 | 5 362 | 40 |
| 2020 | 797 | -47 | 844 | 20 | 844 | 20 | 1 352 | 92 | 3 837 | 6 |
| 2019 | 1 499 | 21 | 704 | -30 | 704 | -12 | 704 | -64 | 3 613 | -28 |
| 2018 | 1 239 | 999 | 802 | 15 | 1 951 | 54 | 4 992 | 155 | ||
| 2017 | 696 | 1 263 | 1 959 |
Finantsandmed
Brasovski OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 21 134 | 34 021 | 41 277 | 200 853 | 307 767 | 60 216 | 18 077 | 40 031 |
| Puhaskasum | 423 | 17 075 | 10 759 | 7 734 | 22 150 | -24 087 | -4 304 | 546 |
| Bilansimaht | 10 433 | 22 807 | 47 918 | 116 772 | 162 331 | 125 754 | 119 392 | 105 799 |
| Käibevara | 10 433 | 2 924 | 21 304 | 55 681 | 92 126 | 63 631 | 64 820 | 58 598 |
| Põhivara | 0 | 19 883 | 26 614 | 61 091 | 70 205 | 62 123 | 54 572 | 47 201 |
| Lühiajalised kohustused | 5 836 | 1 135 | 5 984 | 12 330 | 18 879 | 14 053 | 14 310 | 33 543 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 9 503 | 64 277 | 81 137 | 73 473 | 71 158 | 37 786 |
| Omakapital | 4 597 | 21 672 | 32 431 | 40 165 | 62 315 | 38 228 | 33 924 | 34 470 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||
| Maksevõime kordaja | 1.79 | 2.58 | 3.56 | 4.52 | 4.88 | 4.53 | 4.53 | 1.75 |
| Võlakordaja | 0.56 | 0.05 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 0.32 |
| Käiberentaablus | 0.02 | 0.50 | 0.26 | 0.04 | 0.07 | -0.40 | -0.24 | 0.01 |
| Omakapitali rentaablus | 0.09 | 0.79 | 0.33 | 0.19 | 0.36 | -0.63 | -0.13 | 0.02 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Brasovski OÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Brasovski OÜ asutati 10.10.2011. Ettevõtte majandusaasta periood on 01.01-31.12. Antud aruanne on koostatud perioodi 01.01-31.12.2025 kohta. Ettevõtte põhitegevuseks on elektriautode laadijate ja laadimisjaamade müük ja internetireklaamide haldamine. Aruandeaasta müügikäive oli 40 031 eurot ja aasta tulemiks kujunes 546 eurone kasum. Aruandeaastal investeeringuid põhivarasse ei tehtud. 2025. aastal ettevõttel tööjõukulu ei olnud. 2026. aastal jätkab ettevõte samades tegevusvaldkondades.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 834 | +1398 | 17 761 | +324 | 28 595 | -27 | ||||
| 2025 | 723 | -17 | 4 187 | -40 | 23 847 | +140 | 10 342 | +1083 | 39 099 | +109 |
| 2024 | 876 | -99 | 6 966 | -70 | 9 948 | +502 | 874 | -42 | 18 663 | -79 |
| 2023 | 63 938 | -48 | 22 954 | -90 | 1 653 | -98 | 1 495 | -98 | 90 040 | -83 |
| 2022 | 123 102 | +264 | 232 243 | +410 | 102 365 | +24 | 81 854 | -10 | 539 564 | +113 |
| 2021 | 33 854 | 45 520 | 82 519 | 91 075 | +979 | 252 968 | +2896 | |||
| 2020 | 8 443 | 8 443 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Brasovski OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | ||||
| 2022 | 1 | 0 | 2 | +1 | 2 | +100 | ||||
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||
| 2017 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
Brasovski OÜKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Brasovski OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
Brasovski OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 68815 | 109226 | 59499 | 23585 | 27403 |
| Maakonna TOPis | 40179 | 62504 | 36152 | 15140 | 17291 |
| Valdkonna TOPis | 1078 | 1649 | 846 | 259 | 297 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Reklaamiagentuuride tegevus(73111)
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük(46721)