Dreamworkgroup OÜ
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
02.07.2026Registrikood:
11395303
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
31.07.2007
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
2 569
E-mail:
Telefon:
+372 5240491
Tegevusvaldkond:
Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
Muudatused:
08.05.2026 Muutmiskanne
Registrikood:
11395303
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
31.07.2007
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
2 569
E-mail:
Telefon:
+372 5240491
Tegevusvaldkond:
Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
Muudatused:
08.05.2026 Muutmiskanne
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
02.07.2026 09:03Äriseosed
Dreamworkgroup OÜNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed4
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
1
Kehtivad seosed3
Kehtetud seosedMaksehäired
Dreamworkgroup OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Dreamworkgroup OÜMaksuvõlad seisuga 02.07.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 02.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
31.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
1 859
196
Q2
0
1 641
Q3
0
0
Q4
0
125
Kokku
1 859
1 962
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 859 | 848 | 1 859 | -5 | ||||||
| 2025 | 196 | 1300 | 1 641 | 90 | 125 | -86 | 1 962 | -9 | ||
| 2024 | 14 | -99 | 862 | -67 | 400 | -80 | 889 | -50 | 2 165 | -76 |
| 2023 | 2 427 | 21 | 2 649 | 89 | 2 027 | 27 | 1 781 | -12 | 8 883 | 26 |
| 2022 | 2 012 | 1 404 | 1 596 | 2 026 | 277 | 7 038 | 1211 | |||
| 2021 | 537 | 537 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2025
2024
Q1
0
3
Q2
728
2
Q3
0
0
Q4
0
0
Kokku
728
5
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 728 | 36300 | 728 | 13714 | ||||||
| 2024 | 3 | -100 | 2 | -100 | 5 | -100 | ||||
| 2023 | 749 | -26 | 1 318 | 35 | 1 054 | -3 | 1 295 | 53 | 4 416 | 13 |
| 2022 | 1 006 | 979 | 1 083 | 848 | 3 916 |
Finantsandmed
Dreamworkgroup OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
18 908
2024
23 092
Puhaskasum
2025
-1 167
2024
-433
Bilansimaht
2025
19 581
2024
19 460
Käibevara
2025
18 098
2024
17 403
Põhivara
2025
1 483
2024
2 057
Lühiajalised kohustused
2025
4 156
2024
2 869
Pikaajalised kohustused
2025
0
2024
0
Omakapital
2025
15 425
2024
16 591
Töötajad
2025
—
2024
—
Maksevõime kordaja
2025
4.35
2024
6.07
Võlakordaja
2025
0.21
2024
0.15
Käiberentaablus
2025
-0.06
2024
-0.02
Omakapitali rentaablus
2025
-0.08
2024
-0.03
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 0 | 0 | 0 | 5 549 | 30 203 | 30 202 | 23 092 | 18 908 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 0 | 1 679 | 10 613 | 2 165 | -433 | -1 167 |
| Bilansimaht | 2 569 | 2 569 | 2 569 | 6 679 | 21 202 | 17 344 | 19 460 | 19 581 |
| Käibevara | 652 | 652 | 652 | 6 679 | 21 202 | 14 713 | 17 403 | 18 098 |
| Põhivara | 1 917 | 1 917 | 1 917 | 0 | 0 | 2 631 | 2 057 | 1 483 |
| Lühiajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 2 431 | 6 341 | 319 | 2 869 | 4 156 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 2 569 | 2 569 | 2 569 | 4 248 | 14 861 | 17 025 | 16 591 | 15 425 |
| Töötajad | 0 | 1 | 2 | 1 | ||||
| Maksevõime kordaja | 2.75 | 3.34 | 46.12 | 6.07 | 4.35 | |||
| Võlakordaja | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.36 | 0.30 | 0.02 | 0.15 | 0.21 |
| Käiberentaablus | 0.30 | 0.35 | 0.07 | -0.02 | -0.06 | |||
| Omakapitali rentaablus | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | 0.71 | 0.13 | -0.03 | -0.08 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 941 | +186 | 8 941 | -45 | ||||||
| 2025 | 3 128 | +92 | 9 391 | +12 | 1 840 | -65 | 1 776 | -78 | 16 135 | -31 |
| 2024 | 1 633 | -84 | 8 389 | -14 | 5 296 | -35 | 8 003 | +28 | 23 321 | -32 |
| 2023 | 10 415 | +64 | 9 731 | +166 | 8 111 | -3 | 6 272 | -27 | 34 528 | +28 |
| 2022 | 6 343 | 3 652 | 8 384 | 8 617 | +196 | 26 996 | +826 | |||
| 2021 | 2 916 | 2 916 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Dreamworkgroup OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
2
2
Q2
2
Q3
2
Q4
2
Keskmine
2
2
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||||
| 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |||||
| 2023 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||
| 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | |||
| 2021 | 2 | 2 |
Kohtulahendid
Dreamworkgroup OÜKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
Dreamworkgroup OÜFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
Dreamworkgroup OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes1
08.05.2026
Muutmiskanne
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
MTR0
Ettevõtte positsioonid top'des
2024
2023
Käibe TOPis
98660
86672
Maakonna TOPis
5031
4469
Valdkonna TOPis
2541
2352
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 98660 | 86672 | 82934 | 128789 |
| Maakonna TOPis | 5031 | 4469 | 4284 | 6532 |
| Valdkonna TOPis | 2541 | 2352 | 2242 | 2736 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:2541
aktsiaselts SELKO SECURITY
aktsiaselts Salalux
CitySecurity OÜ
Osaühing Hedengren Eesti
NANO Turvasüsteemide Osaühing
Kasumi TOP
Positsioon:142477
aktsiaselts SELKO SECURITY
DP Tech Partner OÜ
aktsiaselts Salalux
NANO Turvasüsteemide Osaühing
Integraator OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine(43212)
Lisategevusala:
Muude seadmete remont ja hooldus(33191)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
Dreamworkgroup OÜAvaliku sektori tehingud puuduvad