Eskel Group OÜ
Ettevõtte kokkuvõte
Eskel Group OÜEttevõte tegutseb kaubamärgi Eskel Detailing™ all Tallinnas Marja tänaval ning pakub professionaalse autohoolduse teenuseid. Teenuste hulka kuuluvad detailing-pesu, poleerimine, keraamiliste kaitsekatete paigaldus, salongi keemiline puhastus, kere kaitsekiletamine (PPF) ning terviklik autohooldus. Teeninduse aluseks on individuaalne lähenemine igale sõidukile, kasutades professionaalseid materjale ja kaasaegseid seadmeid.
2025. aasta müügitulu oli 18 347 eurot ning aruandeperioodi puhaskahjum oli 13 817 eurot. Ettevõte asub oma tegevusaruande kohaselt käivitamis- ja arengufaasis. Kahjumit mõjutasid ühekordse iseloomuga investeeringud — uue äripinna leidmine ja kohandamine ning seadmete soetamine — millest osa kaeti omaniku isiklikest vahenditest. Lisaks mõjutas tulemust sektori ebastabiilsus, mis vähendas nõudlust ning tõi kaasa hinnatõusu tooraine, materjalide ja äripindade rendis.
Sektori võrdlusandmed (käibe, puhaskasumi ja töötajate arvu lõikes) ei ole käesolevate andmete põhjal esitatavad, kuna aruandeperioodi kohta puuduvad eelarvutatud osakaalud. Harju maakonnas tegutseb samas tegevusalas — mootorsõidukite remont ja hooldus — 1 798 ettevõtet, kogu Eestis 4 098 ettevõtet.
Äriseosed
Eskel Group OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Eskel Group OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Eskel Group OÜMaksuvõlad seisuga 27.10.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 27.10.2026 - (EUR)
Käibedeklaratsioon
| Deklaratsioon | Esitamise tähtaeg deklaratsioonile |
|---|---|
| Käibedeklaratsioon | 20.10.2026 |
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
21.10.2026 Deklaratsioon esitamata
13.10.2026
30.09.2026
22.09.2026
11.09.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 21.10.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.10.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Finantsandmed
Eskel Group OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Käive | 7 892 | 18 347 |
| Puhaskasum | -10 625 | -13 817 |
| Bilansimaht | 2 | 743 |
| Käibevara | 2 | 743 |
| Põhivara | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 10 625 | 25 183 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 |
| Omakapital | -10 623 | -24 440 |
| Töötajad | ||
| Maksevõime kordaja | 0.00 | 0.03 |
| Võlakordaja | 5 312.50 | 33.89 |
| Käiberentaablus | -1.35 | -0.75 |
| Omakapitali rentaablus | NA | NA |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
DetailCraft Lab OÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Aruandeperioodi negatiivne majandustulemus on tingitud asjaolust, et ettevõte asub aktiivses käivitamis- ja arengufaasis. Aruandeaasta jooksul püsis olukord autotööstuse ja autoteeninduse sektoris ebastabiilsena, mille tulemusena vähenes nõudlus ettevõtte teenuste järele ning kahanes tellimuste maht. Samal ajal toimus märkimisväärne hinnatõus tooraine, materjalide, äripindade rendi ning muude ettevõtte majandustegevusega seotud kulude osas. Ettevõtte tegevuse jätkamiseks ja arendamiseks tekkis vajadus leida uus äripind, kohandada see vastavalt tootmis- ja tööprotsesside vajadustele ning teha olulisi investeeringuid seadmete, töövahendite ja vajaliku tööinfrastruktuuri soetamiseks ning väljaehitamiseks. Osa nimetatud kuludest kaeti ettevõtte omaniku isiklikest vahenditest. Nimetatud kulutused olid valdavalt ühekordse investeeriva iseloomuga ning avaldasid olulist mõju aruandeperioodi majandustulemusele. Ettevõtte juhtkond rakendab meetmeid kliendibaasi laiendamiseks, püsikulude optimeerimiseks ja teenuste müügimahu suurendamiseks. Tehtud investeeringud loovad eeldused ettevõtte edasiseks arenguks, tegevusmahu kasvuks ning finants- ja majandusnäitajate järkjärguliseks paranemiseks järgmistel aruandeperioodidel.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 428 | +495 | 5 250 | -30 | 12 078 | +516 | 18 756 | +13 | ||
| 2025 | 240 | 7 548 | 1 960 | 6 787 | 16 535 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Eskel Group OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|
Kohtulahendid
Eskel Group OÜKohtulahendid
| Nimetus ja kohus | Valdkonnad | Lahendi kuupäev | Lahendi jõustumine | Teised osalised |
|---|---|---|---|---|
Harju Maakohus Tallinna kohtumaja | Võlaõigus | 16.04.2026 | 16.04.2026 |
Ametlikud teadaanded
Varad
Eskel Group OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
Eskel Group OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Käibe TOPis | 106185 | 138944 |
| Maakonna TOPis | 60232 | 77429 |
| Valdkonna TOPis | 1886 | 2232 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Mootorsõidukite remont ja hooldus(95311)