Golomb Management Osaühing
Äriseosed
Golomb Management OsaühingJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Golomb Management OsaühingKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Golomb Management OsaühingMaksuvõlad seisuga 11.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 11.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 118 | -14 | 177 | 26 | 118 | -23 | 413 | -28 | ||
| 2023 | 137 | -82 | 140 | -85 | 153 | 30 | 147 | -17 | 577 | -71 |
| 2022 | 759 | 28 | 923 | -30 | 118 | -87 | 177 | -69 | 1 977 | -42 |
| 2021 | 592 | -11 | 1 311 | 389 | 916 | 91 | 563 | -28 | 3 382 | 54 |
| 2020 | 668 | 77 | 268 | -26 | 480 | 58 | 785 | 165 | 2 201 | 64 |
| 2019 | 378 | -52 | 364 | 628 | 303 | 506 | 296 | 31 | 1 341 | 20 |
| 2018 | 791 | 54 | 50 | -83 | 50 | -87 | 226 | 1 117 | -22 | |
| 2017 | 515 | -2 | 303 | 140 | 392 | 235 | 225 | -40 | 1 435 | 26 |
| 2016 | 525 | -30 | 126 | -71 | 117 | -75 | 376 | -18 | 1 143 | -46 |
| 2015 | 754 | 428 | 469 | 53 | 459 | 12 | 2 110 | 195 | ||
| 2014 | 306 | 411 | 716 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 132 | -13 | 199 | 27 | 132 | -23 | 464 | -28 | ||
| 2023 | 152 | -16 | 157 | -11 | 171 | 20 | 164 | -18 | 644 | -8 |
| 2022 | 181 | 7 | 176 | -17 | 142 | -24 | 199 | 176 | 699 | 9 |
| 2021 | 169 | 9 | 213 | 914 | 186 | 43 | 72 | -60 | 640 | 32 |
| 2020 | 155 | 115 | 21 | -89 | 130 | -21 | 179 | -19 | 486 | -25 |
| 2019 | 72 | -79 | 192 | 249 | 165 | 768 | 220 | 18 | 649 | 8 |
| 2018 | 341 | 48 | 55 | -79 | 19 | -93 | 186 | 36 | 601 | -33 |
| 2017 | 230 | 158 | 266 | 266 | 206 | 137 | -33 | 898 | 136 | |
| 2016 | 89 | -80 | 87 | -60 | 206 | 186 | 381 | -60 | ||
| 2015 | 436 | 226 | 219 | 55 | 72 | -67 | 954 | 165 | ||
| 2014 | 141 | 219 | 360 |
Finantsandmed
Golomb Management OsaühingAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 12 426 | 16 453 | 22 349 | 19 987 | 15 097 | 15 276 | 10 742 |
| Puhaskasum | 336 | 1 116 | 183 | -2 671 | 1 881 | -792 | 2 743 |
| Bilansimaht | 14 624 | 11 490 | 23 520 | 18 273 | 17 569 | 13 094 | 11 588 |
| Käibevara | 7 047 | 5 094 | 8 214 | 18 273 | 17 569 | 13 094 | 11 588 |
| Põhivara | 7 577 | 6 396 | 15 306 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 5 130 | 4 118 | 15 964 | 13 386 | 4 125 | 7 118 | 2 869 |
| Pikaajalised kohustused | 3 238 | 0 | 0 | 0 | 6 676 | 0 | 0 |
| Omakapital | 6 256 | 7 372 | 7 556 | 4 887 | 6 768 | 5 976 | 8 719 |
| Töötajad | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 1.37 | 1.24 | 0.51 | 1.37 | 4.26 | 1.84 | 4.04 |
| Võlakordaja | 0.35 | 0.36 | 0.68 | 0.73 | 0.23 | 0.54 | 0.25 |
| Käiberentaablus | 0.03 | 0.07 | 0.01 | -0.13 | 0.12 | -0.05 | 0.26 |
| Omakapitali rentaablus | 0.05 | 0.15 | 0.02 | -0.55 | 0.28 | -0.13 | 0.31 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Golomb Management Osaühing 2024. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Osaühing Golomb Management on asutatud 2007 a. lõpus. Osaühingu peamisteks tegevusaladeks on kultuuri- ja meelelahutusürituste korraldamine ja samuti koolituste korraldamine. Aruandeperioodi müügitulu oli 10 742 eurot ja majandustegevuse tulemiks kujunes 2 743 euro suurune kasum. Osaühingu juhatus on ühe liikmeline. Ettevõtte töötajate keskmine arv majandusaastal oli üks. Töötasu arvestati 1 500 eurot. Juhatuse liikmetasusid aruandeperioodil ei makstud.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 3 465 | +32 | 4 643 | +12 | 8 108 | -54 | ||||
| 2021 | 2 620 | -50 | 4 146 | -31 | 7 194 | +19 | 3 535 | -49 | 17 495 | -28 |
| 2020 | 5 204 | -18 | 6 028 | +65 | 6 061 | -5 | 6 992 | +200 | 24 285 | +30 |
| 2019 | 6 339 | -45 | 3 647 | +184 | 6 374 | +87 | 2 333 | +44 | 18 693 | +5 |
| 2018 | 11 444 | +38 | 1 283 | -73 | 3 417 | +21 | 1 621 | -73 | 17 765 | -19 |
| 2017 | 8 289 | 4 793 | 2 814 | 5 964 | 21 861 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Golomb Management OsaühingTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -50 |
| 2020 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2019 | 2 | +1 | 2 | +1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | +1 | 2 | +1 | 2 | +100 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
Golomb Management OsaühingKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
08.07.2024
| Kuupäev | Teate liik | Eelvaade | |
|---|---|---|---|
| 08.07.2024 | Äriregistri teated | Tartu Maakohtu registriosakond avaldab teadaande äriregistri seaduse (ÄRS) § 60 lg 5 alusel.
Golomb Management Osaühing (registrikood: 11435451) ei ole esitanud tähtajaliselt 2023 aasta majandusaasta aruannet.
Registripidaja võib Golomb Management Osaühing (registrikood: 11435451) kustutada registrist äriregistri seaduse § 61 lg 2 alusel.
Tartu Maakohtu registriosakondKuninga 22, 80099 PärnuTelefon: 601 1166E-post: registriosakond@kohus.ee
Teadaande number 2281241 | Vaata |
Varad
Golomb Management OsaühingFirma kinnistusraamat
Sündmused
Golomb Management OsaühingViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 128019 | 113833 | 108639 | 89889 |
| Maakonna TOPis | 4684 | 4262 | 4201 | 3518 |
| Valdkonna TOPis | 1236 | 1035 | 895 | 610 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused(93291)