INGRI OÜ
Ettevõtte kokkuvõte
INGRI OÜINGRI OÜ on 1991. aastal asutatud Harju maakonnas tegutsev trükikoda, mille juhatusse kuulub Inna Turovskaja.
Ettevõte pakub trüki-, kirjastus- ja kujunduse kompleksteenuseid. Teenuste valikusse kuuluvad poognatrükk (plakatid, flaierid, blanketid, postkardid), köitmine (brošüürid, kataloogid, raamatud, kalendrid), reklaamtrükk (voldikud, nimekaardid, ümbrikud), kleebised ja etiketid, välireklaam (sildid, bännerid, roll-up, valguskastid) ning sisustus- ja pakenditrükk. Lisaks valmistab ettevõte autokleebiseid ja -dekoori. Trükikoda on varustatud kolme offsettrükimasinaga ning trükijärgse töötluse seadmetega, mis võimaldavad köitmist, perforeerimist, nummerdamist, stantsimist, lamineerimist ja muid töötlusi. Klientide seas on tootmis-, reklaam- ja turismifirmad, kirjastused, kaubanduskeskused ning kindlustus- ja kütuseettevõtted.
2025. aasta müügitulu oli 139 355 eurot ning tegevuse tulemuseks oli kahjum summas 2 592 eurot. Ettevõttes töötas 6 inimest.
Kogu Eesti tegevusala „Muu trükkimine" kogukäive 2025. aastal oli 183 246 771 eurot, millest INGRI OÜ moodustas 139 355 eurot ehk 0,1%. Harju maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 120 916 811 eurot, millest INGRI OÜ osa oli 0,1%. Kogu Eesti tegevusala „Muu trükkimine" töötas 2025. aastal 1 475 inimest, millest INGRI OÜ moodustas 0,4%. Harju maakonnas oli sama tegevusala töötajate arv 1 034, millest INGRI OÜ osa oli 0,6%. Kogu Eesti tegevusala puhaskasum 2025. aastal oli 5 536 102 eurot; kuna Harju maakonna sama tegevusala tulemuseks oli kogukahjum 944 821 eurot, ei ole ettevõtte osakaalu sel mõõdikul mõttekas esitada.
Äriseosed
INGRI OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
INGRI OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
INGRI OÜMaksuvõlad seisuga 15.10.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 15.10.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
13.10.2026
30.09.2026
22.09.2026
11.09.2026
31.08.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | 382.00 | ||
| 30.09.2026 | 295.00 | ||
| 22.09.2026 | 1 495.00 | ||
| 11.09.2026 | 1 958.16 | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 | 1 369.91 | ||
| 11.08.2026 | 2 100.31 | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | 1 682.14 | ||
| 11.07.2026 | 2 056.01 | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | 2 389.77 | ||
| 11.06.2026 | 819.72 | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | 2 061.05 | ||
| 12.05.2026 | 1 158.00 | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | 943.74 | ||
| 11.04.2026 | 1 637.00 | ||
| 31.03.2026 | 116.00 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 230 | -5 | 10 655 | 17 | 10 611 | 16 | 30 496 | -22 | ||
| 2025 | 9 682 | 22 | 9 093 | 19 | 9 152 | 26 | 11 264 | 1 | 39 191 | 15 |
| 2024 | 7 948 | -3 | 7 637 | 18 | 7 281 | -11 | 11 144 | 2 | 34 010 | 1 |
| 2023 | 8 184 | 17 | 6 497 | -34 | 8 145 | -14 | 10 966 | 51 | 33 791 | 1 |
| 2022 | 6 983 | -2 | 9 837 | 6 | 9 443 | 7 239 | -30 | 33 502 | -7 | |
| 2021 | 7 139 | -28 | 9 282 | 15 | 9 466 | 27 | 10 313 | 32 | 36 200 | 9 |
| 2020 | 9 938 | 8 | 8 063 | -20 | 7 443 | -4 | 7 832 | -9 | 33 275 | -7 |
| 2019 | 9 169 | 24 | 10 079 | 10 | 7 724 | 3 | 8 622 | -4 | 35 595 | 8 |
| 2018 | 7 376 | -16 | 9 185 | 5 | 7 517 | 7 | 9 013 | 6 | 33 091 | |
| 2017 | 8 785 | -4 | 8 788 | 24 | 7 031 | -5 | 8 512 | -9 | 33 116 | 1 |
| 2016 | 9 128 | 3 | 7 091 | -15 | 7 408 | 19 | 9 320 | 14 | 32 948 | 4 |
| 2015 | 8 866 | 8 358 | 6 221 | 74 | 8 167 | 4 | 31 611 | 177 | ||
| 2014 | 3 575 | 7 848 | 11 423 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 371 | 7 | 5 696 | 13 | 6 108 | 6 | 17 175 | -19 | ||
| 2025 | 5 021 | -6 | 5 048 | 8 | 5 760 | 32 | 5 342 | 5 | 21 171 | 9 |
| 2024 | 5 370 | 3 | 4 673 | -8 | 4 361 | -4 | 5 097 | -4 | 19 501 | -3 |
| 2023 | 5 229 | -2 | 5 057 | -15 | 4 559 | -27 | 5 315 | 7 | 20 159 | -10 |
| 2022 | 5 354 | -11 | 5 955 | -7 | 6 242 | 1 | 4 964 | -28 | 22 515 | -12 |
| 2021 | 6 005 | 12 | 6 406 | 53 | 6 187 | 19 | 6 935 | 44 | 25 533 | 30 |
| 2020 | 5 378 | 10 | 4 199 | -24 | 5 183 | 1 | 4 807 | 19 566 | -4 | |
| 2019 | 4 873 | -12 | 5 502 | -2 | 5 148 | -6 | 4 784 | -8 | 20 307 | -7 |
| 2018 | 5 514 | 2 | 5 614 | -1 | 5 455 | -5 | 5 209 | -3 | 21 792 | -1 |
| 2017 | 5 381 | -6 | 5 646 | 10 | 5 731 | 2 | 5 353 | 5 | 22 111 | 3 |
| 2016 | 5 725 | 1 | 5 116 | -12 | 5 609 | -4 | 5 121 | -2 | 21 572 | -4 |
| 2015 | 5 674 | 5 820 | 5 820 | 64 | 5 247 | -7 | 22 561 | 145 | ||
| 2014 | 3 549 | 5 647 | 9 196 |
Finantsandmed
INGRI OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 155 117 | 135 501 | 125 649 | 130 851 | 135 785 | 136 220 | 141 863 | 137 529 | 168 607 | 145 838 | 158 861 | 127 202 | 139 355 |
| Puhaskasum | -11 993 | -5 465 | -8 607 | -10 825 | -8 038 | -8 603 | 4 745 | 1 191 | -15 651 | 15 | -7 904 | -9 333 | -2 592 |
| Bilansimaht | 124 738 | 111 478 | 109 837 | 105 013 | 102 770 | 94 602 | 90 871 | 93 709 | 80 807 | 77 112 | 71 079 | 66 574 | 59 832 |
| Käibevara | 25 197 | 15 437 | 12 602 | 16 100 | 11 914 | 13 731 | 18 935 | 19 335 | 11 128 | 12 129 | 10 791 | 10 981 | 8 934 |
| Põhivara | 99 541 | 96 041 | 97 235 | 88 913 | 90 856 | 80 871 | 71 936 | 74 374 | 69 679 | 64 983 | 60 288 | 55 593 | 50 898 |
| Lühiajalised kohustused | 17 378 | 9 583 | 16 549 | 22 550 | 28 345 | 28 770 | 20 294 | 21 941 | 24 690 | 20 980 | 22 851 | 27 679 | 23 529 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 107 360 | 101 895 | 93 288 | 82 463 | 74 425 | 65 832 | 70 577 | 71 768 | 56 117 | 56 132 | 48 228 | 38 895 | 36 303 |
| Töötajad | 8 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 |
| Maksevõime kordaja | 1.45 | 1.61 | 0.76 | 0.71 | 0.42 | 0.48 | 0.93 | 0.88 | 0.45 | 0.58 | 0.47 | 0.40 | 0.38 |
| Võlakordaja | 0.14 | 0.09 | 0.15 | 0.21 | 0.28 | 0.30 | 0.22 | 0.23 | 0.31 | 0.27 | 0.32 | 0.42 | 0.39 |
| Käiberentaablus | -0.08 | -0.04 | -0.07 | -0.08 | -0.06 | -0.06 | 0.03 | 0.01 | -0.09 | 0.00 | -0.05 | -0.07 | -0.02 |
| Omakapitali rentaablus | -0.11 | -0.05 | -0.09 | -0.13 | -0.11 | -0.13 | 0.07 | 0.02 | -0.28 | 0.00 | -0.16 | -0.24 | -0.07 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
INGRI OÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne TEGEVUSARUANNE OU INGRI on registreeritud 31 mai 1991.a. OU INGRI põhitegevus on Trükikoda OU INGRI müügitulu 2025.a. moodustas 139 355 euro OU INGRI tegevuse tulemuseks on kahjum summas 2592 euro. Tähelepanu pöörati eelkõige äritegevuse kindlustamisele praegustel turgudel. Aruandeaastal arengu- ja uurimisväljaminekuid ei tehtud. 2026. aastal uurimisväljaminekuid ei ole planeeritud. Meie eesmärkideks 2026.aastal on kindlustada teenuste püsiv kasv ja omakapitali tuluse ning reageerida kiiresti turumuutustele. Raamatupidamise aastaaruandes kajastavad olulised vara ja kohustuste hindamist mõjutavad sündmused ja asjaolud,mis ilmnesid aruandeaasta koostamisperioodil (01.01.2026 kuni 25.05.2026). OU INGRI keskmine töötajate arv 2025. aastal oli 6 inimest ja palkade kogusumma oli 60 396 euro 2025.a. väljamakseid juhatuse liikmetele ja nõukogu liikmetele ei makstud. Peamised finantssuhtarvud 2025 2024 Müügitulu (euro) 139 355 127 202 Tulu kasv (%) 10 -20 Brutokasumi määr % -2 -7 Puhaskasum ( euro) -2592 -9333 Kasumi kasv (%) 72 18 Puhasrentaablus (%) -2 -7
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 979 | -12 | 41 541 | +10 | 40 204 | +51 | 113 724 | -19 | ||
| 2025 | 36 346 | +20 | 37 789 | +27 | 26 564 | -9 | 40 149 | +10 | 140 848 | +12 |
| 2024 | 30 279 | -20 | 29 662 | -8 | 29 143 | -28 | 36 446 | -30 | 125 531 | -23 |
| 2023 | 37 636 | +1 | 32 405 | -12 | 40 550 | +12 | 52 422 | +61 | 163 013 | +14 |
| 2022 | 37 201 | -12 | 36 985 | -2 | 36 329 | -23 | 32 609 | -17 | 143 123 | -14 |
| 2021 | 42 266 | +1 | 37 678 | +13 | 46 990 | +50 | 39 057 | 0 | 165 991 | +14 |
| 2020 | 41 919 | +7 | 33 224 | -14 | 31 308 | +23 | 39 134 | +7 | 145 584 | +4 |
| 2019 | 39 121 | -4 | 38 720 | +10 | 25 533 | -8 | 36 602 | +8 | 139 976 | +2 |
| 2018 | 40 550 | -2 | 35 235 | -9 | 27 682 | +23 | 33 748 | -10 | 137 215 | -2 |
| 2017 | 41 182 | 38 830 | 22 415 | 37 540 | 139 968 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
INGRI OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | ||
| 2025 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 |
| 2024 | 6 | -1 | 6 | -1 | 6 | -1 | 6 | -1 | 6 | -14 |
| 2023 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 |
| 2022 | 7 | -2 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | -13 |
| 2021 | 9 | 0 | 7 | -2 | 7 | -2 | 7 | -2 | 8 | -11 |
| 2020 | 9 | +2 | 9 | +2 | 9 | +1 | 9 | 0 | 9 | +13 |
| 2019 | 7 | 0 | 7 | -1 | 8 | 0 | 9 | +2 | 8 | 0 |
| 2018 | 7 | -2 | 8 | 0 | 8 | 0 | 7 | -1 | 8 | 0 |
| 2017 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Kohtulahendid
INGRI OÜKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
INGRI OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
INGRI OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 36399 | 39769 | 35252 | 36486 | 30363 |
| Maakonna TOPis | 22600 | 24858 | 22229 | 22715 | 19001 |
| Valdkonna TOPis | 138 | 150 | 138 | 136 | 123 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Muu trükkimine(1812)