Klaasiabi Osaühing
Ettevõtte kokkuvõte
Klaasiabi OsaühingKlaasiabi Osaühing on 1997. aastal asutatud Harju maakonnas tegutsev osaühing, mis pakub klaasimisteenuseid ja -töid. Ettevõtte juhatuse liige on Kuldar Reiljan.
Ettevõtte põhitegevus hõlmab klaasimisteenuste ja -tööde teostamist nii era- kui äriklientidele. Ettevõttes töötab üks inimene, kes täidab tegevjuhi ülesandeid ning on ühtlasi juhatuse liige ja ettevõtte ainuomanik.
2025. aasta müügitulu oli 89 220 eurot ja puhaskasum 33 687 eurot. Bilansimaht ulatus 310 636 euroni. Ettevõttes töötas 1 töötaja. Tööjõukulu oli majandusaastal 14 421 eurot, millest palgakulu moodustas 10 778 eurot ja sotsiaalmaksukulu 3 643 eurot.
Kogu Eesti tegevusala 'Värvimine ja klaasimine' kogukäive 2025. aastal oli 18 479 970 eurot, millest Klaasiabi Osaühing moodustas 89 220 eurot ehk 0,5%. Harju maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 12 402 817 eurot, millest Klaasiabi Osaühingu osa oli 0,7%. Kogu Eesti tegevusala puhaskasum 2025. aastal oli 945 950 eurot, millest Klaasiabi Osaühing moodustas 3,6%. Harju maakonna tegevusala puhaskasumist moodustas ettevõte 5,0%. Sektori töötajate koguarv Eestis oli 278, millest Klaasiabi Osaühingu osatähtsus oli 0,4%; Harju maakonnas oli sektori töötajate arv 177, millest ettevõtte osa oli 0,6%.
Äriseosed
Klaasiabi OsaühingJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Klaasiabi OsaühingKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Klaasiabi OsaühingMaksuvõlad seisuga 04.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 04.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 182 | -6 | 2 809 | -33 | 4 991 | -76 | ||||
| 2025 | 2 316 | -68 | 4 219 | 164 | 8 491 | 137 | 5 445 | 6 | 20 471 | 16 |
| 2024 | 7 320 | 253 | 1 597 | -39 | 3 589 | 22 | 5 122 | -4 | 17 628 | 36 |
| 2023 | 2 071 | -2 | 2 626 | -2 | 2 949 | -43 | 5 347 | 11 | 12 993 | -12 |
| 2022 | 2 107 | -21 | 2 678 | 67 | 5 202 | 103 | 4 805 | -39 | 14 792 | 1 |
| 2021 | 2 667 | -10 | 1 602 | 12 | 2 565 | -30 | 7 847 | 85 | 14 681 | 19 |
| 2020 | 2 954 | 43 | 1 431 | -79 | 3 665 | -27 | 4 236 | -27 | 12 286 | -37 |
| 2019 | 2 067 | 51 | 6 721 | 207 | 5 046 | 148 | 5 774 | 38 | 19 608 | 100 |
| 2018 | 1 371 | -32 | 2 192 | 66 | 2 036 | -10 | 4 195 | 19 | 9 794 | 7 |
| 2017 | 2 028 | -32 | 1 319 | -35 | 2 257 | -15 | 3 531 | 92 | 9 135 | -4 |
| 2016 | 2 962 | 9 | 2 029 | -34 | 2 663 | -7 | 1 843 | -57 | 9 497 | -27 |
| 2015 | 2 715 | 3 055 | 2 878 | 100 | 4 295 | 24 | 12 943 | 164 | ||
| 2014 | 1 437 | 3 473 | 4 911 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 250 | -17 | 1 166 | -25 | 2 416 | -61 | ||||
| 2025 | 1 503 | -17 | 1 558 | 12 | 1 558 | 12 | 1 558 | 12 | 6 177 | 3 |
| 2024 | 1 807 | 51 | 1 394 | 13 | 1 394 | 13 | 1 394 | 13 | 5 990 | 22 |
| 2023 | 1 193 | 5 | 1 233 | 11 | 1 233 | 11 | 1 233 | 11 | 4 891 | 9 |
| 2022 | 1 135 | -4 | 1 112 | -6 | 1 112 | -6 | 1 112 | -25 | 4 471 | -11 |
| 2021 | 1 180 | -11 | 1 180 | -5 | 1 180 | 1 479 | 6 | 5 020 | -2 | |
| 2020 | 1 321 | 45 | 1 246 | 24 | 1 180 | -2 | 1 399 | 16 | 5 147 | 19 |
| 2019 | 908 | 1 008 | 11 | 1 208 | 33 | 1 208 | 33 | 4 330 | 19 | |
| 2018 | 909 | -1 | 908 | 908 | 908 | 3 632 | -1 | |||
| 2017 | 914 | -55 | 912 | -1 | 912 | -1 | 912 | -1 | 3 651 | -23 |
| 2016 | 2 015 | 77 | 918 | -20 | 918 | -50 | 918 | -72 | 4 770 | -35 |
| 2015 | 1 138 | 1 141 | 1 839 | 144 | 3 235 | 186 | 7 354 | 290 | ||
| 2014 | 755 | 1 133 | 1 888 |
Finantsandmed
Klaasiabi OsaühingAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 48 282 | 60 427 | 98 594 | 62 214 | 48 777 | 90 453 | 74 304 | 80 801 | 89 220 |
| Puhaskasum | 15 337 | 17 338 | 45 099 | 17 859 | 3 059 | 41 037 | 24 617 | 35 626 | 33 687 |
| Bilansimaht | 145 047 | 161 952 | 195 166 | 212 696 | 196 132 | 237 270 | 253 783 | 287 149 | 310 636 |
| Käibevara | 145 047 | 161 952 | 195 166 | 212 696 | 196 132 | 237 270 | 253 783 | 287 149 | 310 636 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 14 024 | 13 591 | 1 706 | 21 377 | 1 755 | 1 856 | 4 218 | 1 958 | 1 758 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 131 023 | 148 361 | 193 460 | 191 319 | 194 377 | 235 414 | 249 565 | 285 191 | 308 878 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 10.34 | 11.92 | 114.40 | 9.95 | 111.76 | 127.84 | 60.17 | 146.65 | 176.70 |
| Võlakordaja | 0.10 | 0.08 | 0.01 | 0.10 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.01 | 0.01 |
| Käiberentaablus | 0.32 | 0.29 | 0.46 | 0.29 | 0.06 | 0.45 | 0.33 | 0.44 | 0.38 |
| Omakapitali rentaablus | 0.12 | 0.12 | 0.23 | 0.09 | 0.02 | 0.17 | 0.10 | 0.12 | 0.11 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Klaasiabi Osaühing 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Klaasiabi OÜ on alustanud tegevus 1997 aastal.Ettevõtte põhitegevusalaks on klaasimisteenuste ja - tööde teostamine nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.Klaasiabi OÜ-s töötab 1 töötaja kes töötab tegevjuhi ametikohal , juhatuse liige ja 100% ettevõtte omanik. Juhatuse liikme tasu makstud ei ole. Ettevõtte tööjõukulu oli majandusaastal 14421 eurot millest palgakulu 10778 eurot ja sotsiaalmaksukulu 3643 eurot.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 342 | -39 | 16 407 | -27 | 24 749 | -74 | ||||
| 2025 | 13 727 | -42 | 22 501 | +135 | 33 168 | +83 | 24 179 | -16 | 93 575 | +17 |
| 2024 | 23 558 | +161 | 9 595 | -41 | 18 095 | -8 | 28 671 | -2 | 79 919 | +8 |
| 2023 | 9 018 | -14 | 16 166 | -9 | 19 706 | -43 | 29 208 | +10 | 74 098 | -17 |
| 2022 | 10 434 | -24 | 17 829 | +132 | 34 614 | +120 | 26 618 | +73 | 89 495 | +70 |
| 2021 | 13 689 | -4 | 7 684 | +64 | 15 747 | -20 | 15 390 | -36 | 52 511 | -16 |
| 2020 | 14 307 | +46 | 4 696 | -78 | 19 564 | -28 | 24 007 | -36 | 62 573 | -35 |
| 2019 | 9 816 | +99 | 21 351 | +51 | 27 142 | +136 | 37 287 | +38 | 95 596 | +66 |
| 2018 | 4 931 | -52 | 14 179 | +118 | 11 485 | -21 | 27 042 | +29 | 57 637 | +10 |
| 2017 | 10 238 | 6 505 | 14 597 | 20 897 | 52 237 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Klaasiabi OsaühingTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | +1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -50 |
| 2017 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Kohtulahendid
Klaasiabi OsaühingKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Klaasiabi OsaühingFirma kinnistusraamat
Sündmused
Klaasiabi OsaühingViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 43507 | 50987 | 53519 | 47120 | 57913 |
| Maakonna TOPis | 26316 | 31273 | 32793 | 28848 | 34535 |
| Valdkonna TOPis | 647 | 708 | 748 | 669 | 833 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Värvimine ja klaasimine(43341)