Korvpalliklubi Evena

A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
14.05.2026
Registrikood:
80032267
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
02.04.1998
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Juriidiline aadress:
Kadaka pst 169b-11, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 12615
Telefon:
+372 5128228
Tegevusvaldkond:
Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused
Maksehäired
Maksuvõlad
0
Sündmused
0
Kohtulahendid
0
Varad
Töötajad
0
Kvartalikäive
0€
Finantsandmed
-49€
-170%
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks

Tegevusvaldkond

Põhitegevusala:
MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED (T)
Organisatsioonide tegevus (94)
Muude organisatsioonide tegevus (949)
Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus (9499)
Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused (94995)

Käibe TOP

Mittetulundusühing Eesti Maaturism
Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
MTÜ Põhjala tehas
MTÜ Sazerac
Korporatsioon Fraternitas Estica Vilistlaskogu
Näita rohkem ettevõtteid

Kasumi TOP

Mittetulundusühing Eesti Maaturism
MTÜ LEGION FIGHTERS SFC
Mittetulundusühing Ühinenud Mootorratturid
Kalamaja Segakoor
Korporatsioon Fraternitas Estica Vilistlaskogu
Näita rohkem ettevõtteid

Tegevusaruanne Korvpalliklubi Evena

Korvpalliklubi Evena 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne MTÜ KORVPALLIKLUBI EVENA registreeriti Mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris 02.aprillil 1998 aastal. Klubi tegevuse eesmärk on spordi ja tervete eluviiside harrastamine, arendamine, toetamine ja propageerimine läbi klubilise tegevuse. Vastavalt põhikirjale tekivad klubi varad liikmemaksudest, annetustest, sponsorsummadest, tasuliste ürituste korraldamisest ning muust tulust, mis tekib klubi põhikirjalise tegevuse arendamisel. MTÜ KORVPALLIKLUBI EVENA jätkas 2025. aastal oma põhikirjaliste ülesannete elluviimist. Oleme seda teinud nüüd juba 28 aastat ja seda suure rõõmu ja entusiasmiga. 2025. aastal ei osalenud klubi liikmed ühelgi korvpalliturniiril, aga aastaringselt toimus tegevus regulaarselt kohapeal iganädalaste treeningtundidena. 2026. aastal jätkab spordiklubi oma põhikirjalist tegevust võimaluste piires.

Äriseosed Korvpalliklubi Evena

Maksehäired Korvpalliklubi Evena

Maksuvõlad Korvpalliklubi Evena

Maksuvõlad seisuga 14.05.2026 - (EUR)
Nõude liikMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
Esitamata deklaratsioonid seisuga 14.05.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)

Maksuvõlg
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
Ajalugu tabelina - (EUR)
AlatesMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
12.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
30.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
28.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
13.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
23.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
30.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
21.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
31.10.2025 Maksuvõlad puuduvad
Maksude tasumine graafikuna - (EUR)

Riiklikud maksud
Tööjõumaksud
Tasutud maksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Tasutud tööjõumaksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Sündmused Korvpalliklubi Evena

Kohtulahendid Korvpalliklubi Evena

Varad Korvpalliklubi Evena

Töötajad Korvpalliklubi Evena

Töötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
AastaQ1VaheQ2VaheQ3VaheQ4VaheKeskmine%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Finantsandmed Korvpalliklubi Evena

Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Nimetus
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Käive4624716741 1907711 4181 2601 320920
Puhaskasum0000188-100-8070-49
Bilansimaht282828282161163610657
Käibevara282828282161163610657
Põhivara000000000
Lühiajalised kohustused282828282828282828
Pikaajalised kohustused000000000
Omakapital00001888887829
Töötajad00000
Maksevõime kordaja1.001.001.001.007.714.141.293.792.04
Võlakordaja1.001.001.001.000.130.240.780.260.49
Käiberentaablus0.000.000.000.000.24-0.07-0.060.05-0.05
Omakapitali rentaablusNANANANA1.00-1.14-10.000.90-1.69
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)

Maksustatav käive
Töötajate arv