L-Engineering OÜ
Äriseosed
L-Engineering OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
L-Engineering OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
L-Engineering OÜMaksuvõlad seisuga 23.10.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 23.10.2026 - (EUR)
Käibedeklaratsioon
| Deklaratsioon | Esitamise tähtaeg deklaratsioonile |
|---|---|
| Käibedeklaratsioon | 20.10.2026 |
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
21.10.2026 Deklaratsioon esitamata
13.10.2026
30.09.2026
22.09.2026
11.09.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 21.10.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.10.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 576 | -74 | 776 | -13 | 1 352 | -82 | ||||
| 2025 | 2 255 | 1488 | 87 | -96 | 887 | 100 | 4 190 | 7 419 | 189 | |
| 2024 | 142 | -94 | 2 423 | -56 | 0 | -100 | 2 566 | -75 | ||
| 2023 | 2 490 | -57 | 5 549 | 718 | 2 146 | 468 | 13 | -99 | 10 197 | 22 |
| 2022 | 5 729 | 3694 | 678 | 21 | 378 | -65 | 1 590 | 89 | 8 375 | 217 |
| 2021 | 151 | 344 | 560 | 334 | 1 084 | 82 | 843 | -74 | 2 639 | -34 |
| 2020 | 34 | -98 | 129 | -94 | 595 | 28 | 3 245 | 3389 | 4 003 | -9 |
| 2019 | 1 758 | -38 | 2 076 | -47 | 465 | -91 | 93 | -97 | 4 392 | -72 |
| 2018 | 2 843 | -23 | 3 920 | 52 | 5 440 | -15 | 3 358 | -23 | 15 562 | -8 |
| 2017 | 3 673 | -70 | 2 587 | -35 | 6 390 | 60 | 4 343 | -45 | 16 993 | -40 |
| 2016 | 12 437 | 133 | 4 005 | -28 | 4 002 | -87 | 7 942 | -72 | 28 386 | -59 |
| 2015 | 5 327 | 5 600 | 29 714 | 150 | 28 326 | 24 | 68 966 | 99 | ||
| 2014 | 11 878 | 22 843 | 34 722 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1 064 | 3841 | 1 064 | 233 | ||||||
| 2018 | 27 | -99 | 293 | -86 | 320 | -97 | ||||
| 2017 | 3 108 | -35 | 2 154 | -42 | 4 066 | 10 | 865 | -75 | 10 194 | -35 |
| 2016 | 4 760 | -7 | 3 697 | -26 | 3 697 | -9 | 3 425 | 60 | 15 579 | -4 |
| 2015 | 5 137 | 4 974 | 4 050 | 20 | 2 144 | -59 | 16 305 | 90 | ||
| 2014 | 3 381 | 5 192 | 8 573 |
Finantsandmed
L-Engineering OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 1 676 860 | 471 465 | 397 283 | 121 246 | 40 877 | 19 717 | 24 834 | 24 088 | 41 783 | 76 762 | 56 937 | 42 312 |
| Puhaskasum | 54 766 | 17 627 | 9 242 | 8 217 | 10 254 | 2 017 | -31 422 | -30 618 | -19 450 | -21 141 | 2 645 | -5 908 |
| Bilansimaht | 626 002 | 828 192 | 519 434 | 536 485 | 529 398 | 508 547 | 530 235 | 509 464 | 507 581 | 433 719 | 426 361 | 407 596 |
| Käibevara | 561 298 | 767 504 | 472 996 | 506 048 | 506 962 | 491 952 | 495 479 | 480 550 | 484 507 | 391 251 | 389 734 | 388 358 |
| Põhivara | 64 704 | 60 688 | 46 438 | 30 437 | 22 436 | 16 595 | 34 756 | 28 914 | 23 074 | 42 468 | 36 627 | 19 238 |
| Lühiajalised kohustused | 553 958 | 748 618 | 436 614 | 437 911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustused | 16 093 | 5 996 | 0 | 0 | 420 570 | 397 702 | 450 812 | 460 659 | 478 226 | 425 505 | 415 505 | 402 648 |
| Omakapital | 55 951 | 73 578 | 82 820 | 98 574 | 108 828 | 110 845 | 79 423 | 48 805 | 29 355 | 8 214 | 10 856 | 4 948 |
| Töötajad | 3 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Maksevõime kordaja | 1.01 | 1.03 | 1.08 | 1.16 | ||||||||
| Võlakordaja | 0.88 | 0.90 | 0.84 | 0.82 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Käiberentaablus | 0.03 | 0.04 | 0.02 | 0.07 | 0.25 | 0.10 | -1.27 | -1.27 | -0.47 | -0.28 | 0.05 | -0.14 |
| Omakapitali rentaablus | 0.98 | 0.24 | 0.11 | 0.08 | 0.09 | 0.02 | -0.40 | -0.63 | -0.66 | -2.57 | 0.24 | -1.19 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
L-Engineering OÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Sissejuhatus OÜ L- Engineeringu põhitegevusalaks on Eesti Energia Kaevandused AS-le kaevandustehnika müük ja kaevandusmasinate tehniline hooldamine. Tulud OÜ L- Engineering 2025 aasta müügitulu oli 42312.00 eur. Personal Ettevõtte juhatus koosneb 1 liikmest.Juhatuse liikme tasu ei olnud. Grigory Petrishin juhatuse liige
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 783 | -71 | 4 964 | -12 | 9 747 | -85 | ||||
| 2025 | 16 656 | +143 | 7 161 | -60 | 5 657 | -82 | 34 640 | +8432 | 64 114 | +14 |
| 2024 | 6 845 | -71 | 17 875 | -65 | 31 097 | +72 | 406 | -98 | 56 223 | -49 |
| 2023 | 23 536 | -47 | 51 383 | +1205 | 18 122 | +2881 | 17 063 | +36 | 110 103 | +80 |
| 2022 | 44 148 | +2867 | 3 937 | -36 | 608 | -98 | 12 510 | +376 | 61 203 | +62 |
| 2021 | 1 488 | -78 | 6 129 | +31 | 27 649 | +612 | 2 629 | -89 | 37 895 | -1 |
| 2020 | 6 638 | +117 | 4 685 | -71 | 3 881 | -83 | 22 914 | +1063 | 38 118 | -13 |
| 2019 | 3 055 | +70 | 16 188 | +44 | 22 768 | -35 | 1 970 | -14 | 43 981 | -13 |
| 2018 | 1 799 | -89 | 11 262 | +11 | 34 939 | -81 | 2 280 | -53 | 50 280 | -76 |
| 2017 | 16 630 | 10 120 | 181 734 | 4 808 | 213 292 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
L-Engineering OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | 0 | 1 | -50 |
| 2018 | 2 | -1 | 2 | -1 | 2 | -1 | 1 | -1 | 2 | -33 |
| 2017 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Kohtulahendid
L-Engineering OÜKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
L-Engineering OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
L-Engineering OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 61290 | 52607 | 68391 | 83185 |
| Maakonna TOPis | 37083 | 32290 | 40686 | 48171 |
| Valdkonna TOPis | 667 | 647 | 710 | 706 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük(46631)