LEPSONI ÄRI osaühing
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
23.06.2026Registrikood:
10026495
KMKR nr:
EE100444618
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
30.04.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
4 473
E-mail:
Tegevusvaldkond:
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Registrikood:
10026495
KMKR nr:
EE100444618
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
30.04.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
4 473
E-mail:
Tegevusvaldkond:
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
23.06.2026 19:05Äriseosed
LEPSONI ÄRI osaühingNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
2
Kehtivad seosed1
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
1
Kehtivad seosed1
Kehtetud seosedMaksehäired
LEPSONI ÄRI osaühingKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
LEPSONI ÄRI osaühingMaksuvõlad seisuga 23.06.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 23.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
11.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
31.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
12.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
30.04.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2025
2024
Q1
3 786
4 853
Q2
0
4 779
Q3
0
5 582
Q4
0
11 046
Kokku
3 786
26 261
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 786 | -22 | 3 786 | -86 | ||||||
| 2024 | 4 853 | -21 | 4 779 | -18 | 5 582 | 17 | 11 046 | 121 | 26 261 | 21 |
| 2023 | 6 134 | -22 | 5 850 | -7 | 4 789 | -21 | 5 003 | -22 | 21 775 | -18 |
| 2022 | 7 866 | -33 | 6 263 | -68 | 6 061 | -42 | 6 447 | -30 | 26 638 | -48 |
| 2021 | 11 714 | 2 | 19 778 | 82 | 10 516 | -12 | 9 147 | -31 | 51 155 | 7 |
| 2020 | 11 538 | 66 | 10 858 | 20 | 11 986 | 6 | 13 283 | 13 | 47 665 | 22 |
| 2019 | 6 959 | -16 | 9 075 | 3 | 11 255 | 27 | 11 716 | 18 | 39 005 | 9 |
| 2018 | 8 264 | 12 | 8 842 | 18 | 8 891 | -7 | 9 946 | 24 | 35 944 | 11 |
| 2017 | 7 371 | -8 | 7 503 | -11 | 9 589 | 16 | 8 006 | -10 | 32 469 | -4 |
| 2016 | 8 017 | 14 | 8 428 | 25 | 8 301 | 13 | 8 938 | 2 | 33 684 | 12 |
| 2015 | 7 033 | 6 756 | 7 378 | 42 | 8 780 | 22 | 29 948 | 142 | ||
| 2014 | 5 193 | 7 195 | 12 388 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2024
2023
Q1
2 899
4 175
Q2
2 960
3 655
Q3
2 450
3 051
Q4
5 189
2 948
Kokku
13 497
13 829
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 899 | -31 | 2 960 | -19 | 2 450 | -20 | 5 189 | 76 | 13 497 | -2 |
| 2023 | 4 175 | -23 | 3 655 | -22 | 3 051 | -26 | 2 948 | -33 | 13 829 | -26 |
| 2022 | 5 411 | 3 | 4 675 | -8 | 4 151 | -21 | 4 386 | -17 | 18 622 | -11 |
| 2021 | 5 259 | 39 | 5 093 | 79 | 5 272 | 19 | 5 272 | 3 | 20 896 | 29 |
| 2020 | 3 772 | -2 | 2 848 | -23 | 4 413 | 19 | 5 108 | 33 | 16 141 | 7 |
| 2019 | 3 845 | 3 708 | 3 713 | -1 | 3 838 | 1 | 15 104 | |||
| 2018 | 3 861 | 21 | 3 703 | 32 | 3 754 | 14 | 3 786 | 22 | 15 104 | 22 |
| 2017 | 3 180 | 2 | 2 801 | -17 | 3 304 | 12 | 3 094 | -1 | 12 378 | -2 |
| 2016 | 3 133 | -17 | 3 385 | -4 | 2 962 | -24 | 3 129 | -22 | 12 609 | -17 |
| 2015 | 3 793 | 3 531 | 3 897 | 17 | 4 025 | -6 | 15 245 | 100 | ||
| 2014 | 3 325 | 4 286 | 7 611 |
Finantsandmed
LEPSONI ÄRI osaühingAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
0
2024
346 736
Puhaskasum
2025
-49 121
2024
-44 120
Bilansimaht
2025
4 208
2024
61 260
Käibevara
2025
182
2024
61 260
Põhivara
2025
4 026
2024
0
Lühiajalised kohustused
2025
0
2024
7 484
Pikaajalised kohustused
2025
0
2024
0
Omakapital
2025
4 208
2024
53 776
Töötajad
2025
—
2024
2
Maksevõime kordaja
2025
—
2024
8.19
Võlakordaja
2025
0.00
2024
0.12
Käiberentaablus
2025
—
2024
-0.13
Omakapitali rentaablus
2025
-11.67
2024
-0.82
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 434 535 | 434 758 | 473 136 | 544 915 | 545 920 | 533 122 | 506 593 | 403 026 | 423 337 | 341 939 | 331 945 | 346 736 | 0 |
| Puhaskasum | 8 858 | 8 950 | 81 | 1 415 | 9 517 | 5 600 | 22 283 | 106 | 62 | -13 126 | -22 238 | -44 120 | -49 121 |
| Bilansimaht | 135 062 | 151 428 | 151 735 | 154 550 | 170 434 | 190 465 | 224 836 | 206 189 | 176 692 | 151 429 | 122 145 | 61 260 | 4 208 |
| Käibevara | 134 826 | 150 345 | 143 822 | 147 455 | 165 634 | 187 621 | 222 908 | 205 389 | 170 999 | 147 644 | 117 985 | 61 260 | 182 |
| Põhivara | 236 | 1 083 | 7 913 | 7 095 | 4 800 | 2 844 | 1 928 | 800 | 5 693 | 3 785 | 4 160 | 0 | 4 026 |
| Lühiajalised kohustused | 36 603 | 44 019 | 56 877 | 58 277 | 64 644 | 79 075 | 91 163 | 72 410 | 42 851 | 30 714 | 24 249 | 7 484 | 0 |
| Pikaajalised kohustused | 12 632 | 12 632 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 85 827 | 94 777 | 94 858 | 96 273 | 105 790 | 111 390 | 133 673 | 133 779 | 133 841 | 120 715 | 97 896 | 53 776 | 4 208 |
| Töötajad | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | |
| Maksevõime kordaja | 3.68 | 3.42 | 2.53 | 2.53 | 2.56 | 2.37 | 2.45 | 2.84 | 3.99 | 4.81 | 4.87 | 8.19 | |
| Võlakordaja | 0.27 | 0.29 | 0.37 | 0.38 | 0.38 | 0.42 | 0.41 | 0.35 | 0.24 | 0.20 | 0.20 | 0.12 | 0.00 |
| Käiberentaablus | 0.02 | 0.02 | 0.00 | 0.00 | 0.02 | 0.01 | 0.04 | 0.00 | 0.00 | -0.04 | -0.07 | -0.13 | |
| Omakapitali rentaablus | 0.10 | 0.09 | 0.00 | 0.01 | 0.09 | 0.05 | 0.17 | 0.00 | 0.00 | -0.11 | -0.23 | -0.82 | -11.67 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 323 | -48 | 37 323 | -89 | ||||||
| 2024 | 72 221 | +2 | 84 635 | -1 | 82 789 | -7 | 97 346 | +7 | 336 991 | 0 |
| 2023 | 70 736 | -6 | 85 432 | -11 | 89 199 | +4 | 91 324 | -5 | 336 692 | -5 |
| 2022 | 75 197 | -25 | 96 179 | -41 | 86 080 | -2 | 95 816 | -6 | 353 272 | -22 |
| 2021 | 100 526 | -15 | 161 809 | +33 | 87 781 | -31 | 102 414 | -21 | 452 529 | -9 |
| 2020 | 118 774 | +8 | 121 784 | -19 | 126 997 | -22 | 128 938 | -24 | 496 492 | -16 |
| 2019 | 109 689 | -15 | 150 551 | -4 | 163 034 | +6 | 169 875 | 0 | 593 150 | -3 |
| 2018 | 128 627 | +2 | 156 427 | +1 | 154 236 | -7 | 169 472 | +3 | 608 762 | 0 |
| 2017 | 126 573 | 154 783 | 165 604 | 164 281 | 611 241 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
LEPSONI ÄRI osaühingTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2024
2023
Q1
3
3
Q2
3
3
Q3
3
3
Q4
3
Keskmine
3
3
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||
| 2023 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2022 | 3 | -1 | 3 | -1 | 3 | -1 | 3 | -1 | 3 | -25 |
| 2021 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 |
| 2020 | 4 | -1 | 4 | -1 | 4 | -1 | 4 | -1 | 4 | -20 |
| 2019 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2018 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2017 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Kohtulahendid
LEPSONI ÄRI osaühingKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
LEPSONI ÄRI osaühingFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
LEPSONI ÄRI osaühingViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
MTR0
Ettevõtte positsioonid top'des
2024
2023
Käibe TOPis
21717
22645
Maakonna TOPis
14137
14691
Valdkonna TOPis
434
434
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 21717 | 22645 | 22012 | 16990 |
| Maakonna TOPis | 14137 | 14691 | 14205 | 11052 |
| Valdkonna TOPis | 434 | 434 | 415 | 329 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:434
Timberbalt OÜ
SALOME TARTU AKTSIASELTS
OSAÜHING SE TEHNIKAKESKUS
Osaühing HINKUS REHV
Osaühing SIRTAKI
Kasumi TOP
Positsioon:184401
Evom OÜ
Rehvitakso OÜ
Tirespot OÜ
Altine OÜ
OSAÜHING SE TEHNIKAKESKUS
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük(47821)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
LEPSONI ÄRI osaühingAvaliku sektori tehingud puuduvad