mittetulundusühing HanseHornFest

A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
27.05.2026
Registrikood:
80244696
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
19.12.2006
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Juriidiline aadress:
Tähe tn 5, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, 51010
Telefon:
+372 55584691
Tegevusvaldkond:
Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused
Maksehäired
Maksuvõlad
0
Sündmused
0
Kohtulahendid
1
Varad
Töötajad
0
Kvartalikäive
0€
Finantsandmed
-
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks

Tegevusvaldkond

Põhitegevusala:
MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED (T)
Organisatsioonide tegevus (94)
Muude organisatsioonide tegevus (949)
Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus (9499)
Vaba aja veetmise, meelelahutuse, kultuurilise tegevuse või huvialadega seotud ühendused (94995)

Käibe TOP

mittetulundusühing Tartu Üliõpilasmaja
Mittetulundusühing Eesti Maaturism
EESTI TEADUSHUVIHARIDUSE LIIT
Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
MTÜ Blue Moon
Näita rohkem ettevõtteid

Kasumi TOP

Mittetulundusühing Eesti Maaturism
EESTI TEADUSHUVIHARIDUSE LIIT
Mittetulundusühing Minu Aeg
MTÜ LEGION FIGHTERS SFC
Mittetulundusühing Ühinenud Mootorratturid
Näita rohkem ettevõtteid

Tegevusaruanne mittetulundusühing HanseHornFest

Tegevusaruanne puudub

Äriseosed mittetulundusühing HanseHornFest

Maksehäired mittetulundusühing HanseHornFest

Maksuvõlad mittetulundusühing HanseHornFest

Maksuvõlad seisuga 27.05.2026 - (EUR)
Nõude liikMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
Esitamata deklaratsioonid seisuga 27.05.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)

Maksuvõlg
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
Ajalugu tabelina - (EUR)
AlatesMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
21.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
12.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
30.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
28.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
13.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
23.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
30.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
21.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
Maksude tasumine graafikuna - (EUR)

Riiklikud maksud
Tööjõumaksud
Tasutud maksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Tasutud tööjõumaksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Sündmused mittetulundusühing HanseHornFest

Kohtulahendid mittetulundusühing HanseHornFest

Varad mittetulundusühing HanseHornFest

Töötajad mittetulundusühing HanseHornFest

Töötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
AastaQ1VaheQ2VaheQ3VaheQ4VaheKeskmine%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Finantsandmed mittetulundusühing HanseHornFest

Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Nimetus
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Käive3 5602 25030000001 8871 500
Puhaskasum1499-310-300-46-50
Bilansimaht22312259159156161151010
Käibevara22312259159156161151010
Põhivara000000000
Lühiajalised kohustused20005005005000000
Pikaajalised kohustused000000000
Omakapital2312291916161151010
Töötajad00000
Maksevõime kordaja1.111.181.181.12
Võlakordaja0.900.000.850.850.890.000.000.000.00
Käiberentaablus0.000.04-0.10-0.000.00
Omakapitali rentaablus0.610.81-0.340.00-0.490.00-3.07-0.500.00
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)

Maksustatav käive
Töötajate arv