mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
08.05.2026
Registrikood:
80271090
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
07.07.2008
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Juriidiline aadress:
Palmimetsa tee 10, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond, 88317
Telefon:
+372 59180117
Tegevusvaldkond:
Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
Maksehäired
Maksuvõlad
0
Sündmused
0
Kohtulahendid
2
Varad
Töötajad
0
Kvartalikäive
0€
Finantsandmed
357€
222%
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks

Tegevusvaldkond

Põhitegevusala:
KINNISVARAALANE TEGEVUS (M)
Kinnisvaraalane tegevus (68)
Kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel (683)
Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel (6832)

Käibe TOP

ABC Grupi AS
AS Ober-Haus Real Estate Advisors
T grupp OÜ
Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ
Osaühing Valga Group
Näita rohkem ettevõtteid

Kasumi TOP

SERGOS INVEST OÜ
Novira Holding AS
Osaühing TTK Investeeringud
Krandul OÜ
ABC Grupi AS
Näita rohkem ettevõtteid

Tegevusaruanne mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Tegevusaruanne puudub

Äriseosed mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Maksehäired mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Maksuvõlad mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Sündmused mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Kohtulahendid mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Varad mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Töötajad mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Finantsandmed mittetulundusühing Palmimetsa tee puurkaevuühing

Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Nimetus
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Käive137428741 0411 2018691 0832 664
Puhaskasum0261-45441108-292357
Bilansimaht19333729226026136977434
Käibevara19333729226026136977434
Põhivara00000000
Lühiajalised kohustused193767600000
Pikaajalised kohustused00000000
Omakapital026121626026136977434
Töötajad00000
Maksevõime kordaja1.004.433.84
Võlakordaja1.000.230.260.000.000.000.000.00
Käiberentaablus0.000.61-0.610.040.000.12-0.270.13
Omakapitali rentaablusNA1.00-0.210.170.000.29-3.790.82
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)

Maksustatav käive
Töötajate arv