Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
27.05.2026
Registrikood:
80291359
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
04.08.2009
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Juriidiline aadress:
P. Pinna tn 10-34, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond, 13615
Telefon:
+372 53444578
Tegevusvaldkond:
Muu mujal liigitamata õpe
Maksehäired
Maksuvõlad
0
Sündmused
1
Kohtulahendid
0
Varad
Töötajad
0
Kvartalikäive
0€
Finantsandmed
-437€
-957%
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks

Tegevusvaldkond

Põhitegevusala:
HARIDUS (Q)
Haridus (85)
Muu õpe (855)
Muu mujal liigitamata õpe (8559)
Muu mujal liigitamata õpe (85599)

Käibe TOP

InnerCamp OÜ
Juunika Koolitus osaühing
Change Partners OÜ
OSAÜHING KERSTI VÕLU KOOLITUSKESKUS
Change Partners Estonia OÜ
Näita rohkem ettevõtteid

Kasumi TOP

Viies Element OÜ
OÜ Kiire Teosamm
Sikka OÜ
CVP consult OÜ
Juunika Koolitus osaühing
Näita rohkem ettevõtteid

Tegevusaruanne Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Tegevusaruanne puudub

Äriseosed Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Maksehäired Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Maksuvõlad Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Maksuvõlad seisuga 27.05.2026 - (EUR)
Nõude liikMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
Esitamata deklaratsioonid seisuga 27.05.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)

Maksuvõlg
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
Ajalugu tabelina - (EUR)
AlatesMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
21.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
12.05.2026 286.14
30.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
28.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
13.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
23.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
30.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
21.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
Maksude tasumine graafikuna - (EUR)

Riiklikud maksud
Tööjõumaksud
Tasutud maksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
2025353165353-24
202413319913334464367
2023994899-81
2022464167-8653115
202146424946475
2020133133265296
201967-8567-90
201843511626870391
201720150167368-45
2016134201335669
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Tasutud tööjõumaksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
2025358165358-24
202413520213534471367
202310149101-81
202247168-8653914
202147124947175
2020135135269284
201970-8570-90
201845511728073591
201721050175385-45
2016140210350700
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Sündmused Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Kohtulahendid Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Varad Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Töötajad Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Töötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
AastaQ1VaheQ2VaheQ3VaheQ4VaheKeskmine%
202011
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Finantsandmed Mittetulundusühing Prioriteet Täiskasvanute Kool

Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Nimetus
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Käive3 0602 8682 2031 8132 2351 1701 9361 5851 500
Puhaskasum433109362-399244-81159451-437
Bilansimaht571575867617861151879796451
Käibevara571575867617861151879796451
Põhivara000000000
Lühiajalised kohustused175700149149250384250342
Pikaajalised kohustused000000000
Omakapital396505867468712-99495546109
Töötajad0000011
Maksevõime kordaja3.268.214.145.780.602.293.181.32
Võlakordaja0.310.120.000.240.171.660.440.310.76
Käiberentaablus0.140.040.16-0.220.11-0.690.310.03-0.29
Omakapitali rentaablus1.090.220.42-0.850.34NA1.200.09-4.01
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)

Maksustatav käive
Töötajate arv