Orben Ehitus OÜ
Ettevõtte kokkuvõte
Orben Ehitus OÜOP Torutööd OÜ on Lääne-Viru maakonnas tegutsev osaühing, mis on spetsialiseerunud veetorustiku, sanitaarseadmete ning kütte- ja kanalisatsioonisüsteemide paigaldusele, remondile ja hooldusele. Ettevõtte juhatuse liige on Oleg Parviste.
Ettevõte pakub teenuseid nii eramajaomanikele, korteriühistutele, ehitajatele kui ka ettevõtetele. Teenusteportfell hõlmab vee-, kanalisatsiooni- ja küttetorustike paigaldust, septikute, biopuhastite ja reoveemahutite müüki ning paigaldust, PE torustike keevitust, TIG keevitust roostevabast ja mustast metallist torudele, vasktorude jootmist, torude painutamist kuni 28 mm läbimõõduga torudele ning torustike surveproove ja lekketeste. Lisaks teostatakse kaevetöid, teemantpuurimist, toruavade tulekindlaks tegemist ning pakutakse vedu ja kaablite otsimist maa seest.
Ettevõtte 2025. aasta müügitulu oli 280 160 eurot ja puhaskasum 33 289 eurot. Bilansimaht ulatus 126 947 euroni. Töötajate arv aruande järgi oli 3.
Tegevusala „Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus" sektori koondandmed 2025. aasta kohta ei ole käesoleval hetkel kättesaadavad, mistõttu sektori võrdlust ei esitata. Eestis tegutseb samas tegevusalas 673 aktiivset ettevõtet, Lääne-Viru maakonnas 32.
Äriseosed
Orben Ehitus OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Orben Ehitus OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Orben Ehitus OÜMaksuvõlad seisuga 14.10.2026 - (EUR)
Erijuhtude tulumaks
Intress
Kinnipeetud tulumaks
Kogumispensionimakse
Käibemaks
Mootorsõidukimaks
Raskeveokimaks
Sotsiaalmaks
Töötuskindlustusmakse
KOKKU
| Nõude liik | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 94.66 | 0 | 0 |
| Intress | 888.00 | 0 | 0 |
| Kinnipeetud tulumaks | 3 058.46 | 0 | 0 |
| Kogumispensionimakse | 89.43 | 0 | 0 |
| Käibemaks | 9 464.29 | 0 | 0 |
| Mootorsõidukimaks | 87.80 | 0 | 0 |
| Raskeveokimaks | 172.60 | 0 | 0 |
| Sotsiaalmaks | 7 643.96 | 0 | 0 |
| Töötuskindlustusmakse | 555.96 | 0 | 0 |
| KOKKU | 22 055.16 | 0 | 0 |
Esitamata deklaratsioonid seisuga 14.10.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
13.10.2026
30.09.2026
22.09.2026
11.09.2026
31.08.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | 22 055.16 | ||
| 30.09.2026 | 20 447.81 | ||
| 22.09.2026 | 20 447.81 | ||
| 11.09.2026 | 20 330.70 | ||
| 31.08.2026 | 18 723.35 | 11 056.42 | |
| 22.08.2026 | 18 723.35 | 11 056.42 | |
| 11.08.2026 | 18 000.63 | 11 706.42 | |
| 31.07.2026 | 17 043.29 | 11 706.42 | |
| 21.07.2026 | 18 100.64 | 11 706.42 | |
| 11.07.2026 | 18 014.34 | 12 356.42 | |
| 30.06.2026 | 16 606.99 | 12 356.42 | |
| 23.06.2026 | 16 606.99 | 12 356.42 | |
| 11.06.2026 | 14 571.07 | 12 963.72 | |
| 31.05.2026 | 12 963.72 | 12 963.72 | |
| 21.05.2026 | 14 319.53 | 12 963.72 | |
| 12.05.2026 | 13 613.72 | 13 613.72 | |
| 30.04.2026 | 13 613.72 | 13 613.72 | |
| 21.04.2026 | 10 904.58 | 10 818.28 | |
| 11.04.2026 | 14 263.72 | 14 263.72 | |
| 31.03.2026 | 14 263.72 | 14 263.72 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 919 | -47 | 6 978 | 16 | 2 516 | -79 | 14 413 | -68 | ||
| 2025 | 9 335 | 7 | 6 036 | -44 | 11 948 | 74 | 18 185 | 82 | 45 504 | 25 |
| 2024 | 8 764 | -13 | 10 768 | 43 | 6 878 | 11 | 9 991 | 32 | 36 400 | 16 |
| 2023 | 10 020 | 68 | 7 530 | 16 | 6 174 | 22 | 7 583 | 28 | 31 307 | 33 |
| 2022 | 5 981 | 61 | 6 483 | 80 | 5 071 | 27 | 5 920 | 2 | 23 456 | 37 |
| 2021 | 3 711 | 1 | 3 601 | 2 | 3 979 | 7 | 5 824 | 79 | 17 115 | 21 |
| 2020 | 3 677 | 3 528 | 3 715 | 1040 | 3 248 | 62 | 14 168 | 509 | ||
| 2019 | 326 | 1 999 | 2 325 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 522 | -53 | 4 175 | 20 | 748 | -89 | 8 445 | -65 | ||
| 2025 | 7 491 | 54 | 3 482 | -51 | 6 634 | 30 | 6 653 | 17 | 24 260 | 7 |
| 2024 | 4 862 | -18 | 7 043 | 10 | 5 121 | -23 | 5 683 | 22 710 | -8 | |
| 2023 | 5 958 | -6 | 6 384 | 2 | 6 634 | 22 | 5 684 | 26 | 24 660 | 9 |
| 2022 | 6 348 | 78 | 6 268 | 72 | 5 440 | 28 | 4 512 | -14 | 22 567 | 35 |
| 2021 | 3 557 | 37 | 3 634 | 35 | 4 255 | 26 | 5 276 | 48 | 16 723 | 37 |
| 2020 | 2 602 | 2 692 | 3 373 | 1392 | 3 557 | 90 | 12 224 | 484 | ||
| 2019 | 226 | 1 869 | 2 095 |
Finantsandmed
Orben Ehitus OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 86 000 | 92 950 | 162 947 | 154 407 | 177 202 | 219 102 | 280 160 |
| Puhaskasum | -8 104 | 12 142 | 4 620 | 11 110 | 1 003 | 5 506 | 33 289 |
| Bilansimaht | 7 631 | 10 382 | 37 776 | 50 384 | 46 978 | 73 069 | 126 947 |
| Käibevara | 3 631 | 7 342 | 9 682 | 13 258 | 14 628 | 47 134 | 107 427 |
| Põhivara | 4 000 | 3 040 | 28 094 | 37 126 | 32 350 | 25 935 | 19 520 |
| Lühiajalised kohustused | 15 735 | 6 344 | 29 118 | 30 616 | 26 207 | 46 792 | 67 381 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | -8 104 | 4 038 | 8 658 | 19 768 | 20 771 | 26 277 | 59 566 |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Maksevõime kordaja | 0.23 | 1.16 | 0.33 | 0.43 | 0.56 | 1.01 | 1.59 |
| Võlakordaja | 2.06 | 0.61 | 0.77 | 0.61 | 0.56 | 0.64 | 0.53 |
| Käiberentaablus | -0.09 | 0.13 | 0.03 | 0.07 | 0.01 | 0.03 | 0.12 |
| Omakapitali rentaablus | NA | 3.01 | 0.53 | 0.56 | 0.05 | 0.21 | 0.56 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 962 | -61 | 42 633 | -43 | 22 794 | -63 | 82 389 | -73 | ||
| 2025 | 43 431 | +8 | 74 560 | +16 | 62 060 | +6 | 125 687 | +135 | 305 738 | +41 |
| 2024 | 40 169 | -40 | 64 427 | +82 | 58 379 | +21 | 53 504 | +47 | 216 479 | +16 |
| 2023 | 66 786 | +215 | 35 315 | -39 | 48 170 | +48 | 36 417 | +8 | 186 688 | +28 |
| 2022 | 21 171 | +24 | 58 208 | +10 | 32 478 | +4 | 33 716 | -41 | 145 572 | -8 |
| 2021 | 17 090 | -13 | 52 949 | +119 | 31 373 | +10 | 57 318 | +186 | 158 730 | +72 |
| 2020 | 19 756 | 24 197 | 28 535 | +33 | 20 016 | 0 | 92 504 | +123 | ||
| 2019 | 21 530 | 19 996 | 41 526 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Orben Ehitus OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | -1 | 2 | -1 | 2 | 0 | 2 | -33 | ||
| 2025 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 2024 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2023 | 3 | -1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2022 | 4 | +1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | -1 | 3 | 0 |
| 2021 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | +1 | 3 | 0 |
| 2020 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||
| 2019 | 3 | 3 | 3 |
Kohtulahendid
Orben Ehitus OÜKohtulahendid
| Nimetus ja kohus | Valdkonnad | Lahendi kuupäev | Lahendi jõustumine | Teised osalised |
|---|---|---|---|---|
Harju Maakohus Tallinna kohtumaja | Võlaõigus | 16.06.2026 | 16.06.2026 |
Ametlikud teadaanded
Varad
Orben Ehitus OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
Orben Ehitus OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 23977 | 29029 | 33159 | 35417 | 30939 |
| Maakonna TOPis | 711 | 849 | 959 | 1052 | 902 |
| Valdkonna TOPis | 637 | 782 | 895 | 970 | 811 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus(43222)