Osaühing ARDENNE
Äriseosed
Osaühing ARDENNEJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
Osaühing ARDENNEKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing ARDENNEMaksuvõlad seisuga 29.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 29.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 60 667 | 30 | 60 667 | -68 | ||||||
| 2025 | 46 724 | 12 | 32 418 | 7 | 48 773 | 20 | 60 864 | 28 | 188 779 | 18 |
| 2024 | 41 581 | -15 | 30 192 | -18 | 40 742 | 18 | 47 591 | 2 | 160 107 | -4 |
| 2023 | 48 754 | 111 | 36 693 | 70 | 34 621 | -2 | 46 595 | 35 | 166 663 | 45 |
| 2022 | 23 159 | -44 | 21 584 | -21 | 35 466 | 26 | 34 410 | 19 | 114 618 | -9 |
| 2021 | 41 287 | 62 | 27 200 | 41 | 28 049 | 13 | 28 899 | 18 | 125 435 | 33 |
| 2020 | 25 487 | -12 | 19 261 | -16 | 24 926 | 4 | 24 483 | -27 | 94 157 | -14 |
| 2019 | 28 848 | 20 | 23 053 | 18 | 23 921 | 33 419 | 45 | 109 240 | 64 | |
| 2018 | 23 959 | 14 | 19 588 | 22 979 | -11 | 66 527 | -3 | |||
| 2017 | 21 072 | -20 | 21 738 | 7 | 25 762 | 23 | 68 572 | -23 | ||
| 2016 | 26 290 | -7 | 21 526 | 10 | 20 285 | 11 | 21 026 | -29 | 89 127 | -7 |
| 2015 | 28 359 | 19 564 | 18 284 | 19 | 29 673 | 84 | 95 880 | 204 | ||
| 2014 | 15 399 | 16 091 | 31 490 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 244 | -2 | 25 244 | -76 | ||||||
| 2025 | 25 642 | 15 | 26 466 | 20 | 26 428 | 17 | 26 496 | 8 | 105 032 | 15 |
| 2024 | 22 364 | 19 | 22 123 | 18 | 22 623 | 29 | 24 545 | 25 | 91 655 | 22 |
| 2023 | 18 840 | 26 | 18 808 | 16 | 17 593 | 7 | 19 676 | 12 | 74 918 | 15 |
| 2022 | 14 925 | 4 | 16 195 | 9 | 16 459 | 9 | 17 520 | 30 | 65 099 | 13 |
| 2021 | 14 371 | 12 | 14 903 | 13 | 15 096 | 14 | 13 494 | 6 | 57 864 | 11 |
| 2020 | 12 799 | 8 | 13 229 | 7 | 13 229 | 6 | 12 698 | 2 | 51 956 | 6 |
| 2019 | 11 810 | 36 | 12 343 | 46 | 12 454 | 38 | 12 454 | 12 | 49 061 | 31 |
| 2018 | 8 691 | -5 | 8 480 | -4 | 9 029 | -2 | 11 136 | 20 | 37 336 | 2 |
| 2017 | 9 171 | 11 | 8 815 | -8 | 9 218 | -7 | 9 273 | 2 | 36 477 | -1 |
| 2016 | 8 252 | 13 | 9 597 | 24 | 9 951 | 28 | 9 078 | 20 | 36 878 | 22 |
| 2015 | 7 283 | 7 726 | 7 791 | 88 | 7 534 | 24 | 30 335 | 197 | ||
| 2014 | 4 143 | 6 074 | 10 217 |
Finantsandmed
Osaühing ARDENNEAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 693 373 | 630 132 | 634 669 | 557 436 | 571 521 | 643 398 | 749 451 | 780 346 | 778 475 | 1 010 096 | 1 130 655 | 1 072 219 | 1 162 792 |
| Puhaskasum | 31 564 | 38 667 | 88 746 | 4 443 | -28 664 | -35 935 | 10 179 | 216 425 | 3 840 | 45 039 | 37 762 | 203 582 | 26 622 |
| Bilansimaht | 354 110 | 489 845 | 540 092 | 502 793 | 573 490 | 507 555 | 397 360 | 914 463 | 748 720 | 978 562 | 912 053 | 1 039 088 | 1 300 587 |
| Käibevara | 96 839 | 55 733 | 93 878 | 54 284 | 152 366 | 67 235 | 115 815 | 189 020 | 141 278 | 144 369 | 256 649 | 198 133 | 216 041 |
| Põhivara | 257 271 | 434 112 | 446 214 | 448 509 | 421 124 | 440 320 | 281 545 | 725 443 | 607 442 | 834 193 | 655 404 | 840 955 | 1 084 546 |
| Lühiajalised kohustused | 37 504 | 63 567 | 55 751 | 40 676 | 70 992 | 75 623 | 22 996 | 7 811 | 18 558 | 47 884 | 42 115 | 13 110 | 70 604 |
| Pikaajalised kohustused | 19 678 | 90 683 | 60 000 | 33 333 | 102 378 | 67 747 | 0 | 325 863 | 155 533 | 321 009 | 232 507 | 204 964 | 392 347 |
| Omakapital | 296 928 | 335 595 | 424 341 | 428 784 | 400 120 | 364 185 | 374 364 | 580 789 | 574 629 | 609 669 | 637 431 | 821 014 | 837 636 |
| Töötajad | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Maksevõime kordaja | 2.58 | 0.88 | 1.68 | 1.33 | 2.15 | 0.89 | 5.04 | 24.20 | 7.61 | 3.01 | 6.09 | 15.11 | 3.06 |
| Võlakordaja | 0.11 | 0.13 | 0.10 | 0.08 | 0.12 | 0.15 | 0.06 | 0.01 | 0.02 | 0.05 | 0.05 | 0.01 | 0.05 |
| Käiberentaablus | 0.05 | 0.06 | 0.14 | 0.01 | -0.05 | -0.06 | 0.01 | 0.28 | 0.00 | 0.04 | 0.03 | 0.19 | 0.02 |
| Omakapitali rentaablus | 0.11 | 0.12 | 0.21 | 0.01 | -0.07 | -0.10 | 0.03 | 0.37 | 0.01 | 0.07 | 0.06 | 0.25 | 0.03 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Osaühing ARDENNE 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ Ardenne põhitegevusalaks on kasvava metsa ülestöötamine- EMTAKi kood A02401. 2025.a. realiseerimise netokäive oli 1 162 792 eurot, mis on 8 % suurem võrreldes 2024. aastaga. 2025.a. realisatsioonist moodustas kompleksteenuse (metsalangetus-ja väljavedu) müük 99 % .Tähtsamad koostööpartnerid aruandeaastal olid RMK Kirde ja Edela regioon ja Rakvere Metsaühistu. 2026. aastal soovib ettevõte jätkata oma tegevust kasvava metsa ülestöötamise valdkonnas, eesmärgiga suurendada omatootmismahtusid ja tootmise efektiivsust. 2025. aastal realiseeriti kogu teenuste müük Eesti Vabariigis.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 341 891 | -42 | 341 891 | -77 | ||||||
| 2025 | 585 151 | +38 | 269 304 | +35 | 274 758 | +36 | 333 220 | -3 | 1 462 433 | +25 |
| 2024 | 423 350 | +12 | 199 549 | -7 | 202 314 | -17 | 343 540 | +2 | 1 168 753 | 0 |
| 2023 | 378 443 | +67 | 214 947 | +4 | 243 278 | +11 | 336 506 | -1 | 1 173 174 | +18 |
| 2022 | 227 115 | -21 | 206 273 | 0 | 218 594 | +59 | 339 636 | +27 | 991 618 | +10 |
| 2021 | 287 338 | -16 | 206 917 | +42 | 137 664 | -4 | 266 495 | -34 | 898 414 | -13 |
| 2020 | 343 562 | +80 | 145 303 | -14 | 143 478 | -16 | 401 561 | +75 | 1 033 904 | +36 |
| 2019 | 190 698 | +28 | 168 134 | +25 | 170 764 | -1 | 228 910 | +19 | 758 506 | +17 |
| 2018 | 148 928 | -7 | 134 549 | +30 | 173 202 | +25 | 192 491 | +16 | 649 169 | +14 |
| 2017 | 160 482 | 103 544 | 138 812 | 165 975 | 568 814 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing ARDENNETöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | 0 | 9 | 0 | ||||||
| 2025 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2024 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2023 | 9 | +1 | 9 | +1 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2022 | 8 | 0 | 8 | 0 | 9 | +2 | 9 | +2 | 9 | +13 |
| 2021 | 8 | 0 | 8 | 0 | 7 | -1 | 7 | -1 | 8 | 0 |
| 2020 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 |
| 2019 | 8 | +2 | 8 | +2 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | +14 |
| 2018 | 6 | 0 | 6 | 0 | 8 | +2 | 8 | +2 | 7 | +17 |
| 2017 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Kohtulahendid
Osaühing ARDENNEKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing ARDENNEFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing ARDENNEViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 3872 | 9799 | 9613 | 10508 | 11129 |
| Maakonna TOPis | 2594 | 6711 | 6598 | 7045 | 7418 |
| Valdkonna TOPis | 19 | 50 | 45 | 51 | 49 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Metsamajandust abistavad tegevused(02401)