osaühing Brando Invest
Äriseosed
osaühing Brando InvestJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
osaühing Brando InvestKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing Brando InvestMaksuvõlad seisuga 25.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 25.08.2026 - (EUR)
Käibedeklaratsioon
Käibedeklaratsioon
Tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon
| Deklaratsioon | Esitamise tähtaeg deklaratsioonile |
|---|---|
| Käibedeklaratsioon | 20.07.2026 |
| Käibedeklaratsioon | 21.08.2026 |
| Tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon | 10.08.2026 |
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.08.2026 Deklaratsioon esitamata
11.08.2026 Deklaratsioon esitamata
31.07.2026 Deklaratsioon esitamata
21.07.2026 Deklaratsioon esitamata
11.07.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | 521.13 | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | 225.84 | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 658 | -93 | 1 917 | -1 | 3 575 | -88 | ||||
| 2025 | 25 366 | 6338 | 1 942 | 14 | 1 945 | 24 | 1 761 | -89 | 31 014 | 54 |
| 2024 | 394 | -97 | 1 710 | 1866 | 1 570 | 1588 | 16 502 | 9171 | 20 176 | 67 |
| 2023 | 11 698 | 12615 | 87 | 67 | 93 | -99 | 178 | 107 | 12 056 | 17 |
| 2022 | 92 | -14 | 52 | -93 | 10 105 | 9616 | 86 | -1 | 10 334 | 885 |
| 2021 | 107 | -1 | 751 | 595 | 104 | -4 | 87 | -22 | 1 049 | 140 |
| 2020 | 108 | -97 | 108 | 108 | 112 | 4 | 436 | -90 | ||
| 2019 | 4 292 | 104 | 108 | 108 | 100 | 4 508 | 89 | |||
| 2018 | 2 102 | 100 | 126 | 108 | -71 | 54 | -23 | 2 390 | 438 | |
| 2017 | 0 | -100 | 374 | 70 | -82 | 444 | -39 | |||
| 2016 | 1 | 337 | 393 | -97 | 731 | -93 | ||||
| 2015 | 11 250 | 11 250 | 5851 | |||||||
| 2014 | 189 | 189 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 484 | -15 | 2 049 | 14 | 3 533 | -49 | ||||
| 2025 | 1 736 | 609 | 1 805 | 13 | 1 808 | 27 | 1 593 | -59 | 6 942 | -3 |
| 2024 | 245 | 1 593 | 1 420 | 3 871 | 7 129 | |||||
| 2022 | 192 | 192 | -15 | |||||||
| 2021 | 226 | 226 | ||||||||
| 2019 | 280 | 280 |
Finantsandmed
osaühing Brando InvestAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 5 702 | 4 052 | 4 034 | 4 495 | 4 524 | 4 035 | 5 319 | 13 715 | 6 000 |
| Puhaskasum | 6 347 | 71 016 | 516 | 105 754 | 14 593 | 291 828 | -45 551 | -48 034 | -42 464 |
| Bilansimaht | 633 566 | 689 946 | 686 535 | 792 405 | 803 840 | 1 021 009 | 855 085 | 683 308 | 622 506 |
| Käibevara | 565 152 | 591 649 | 592 338 | 597 884 | 611 381 | 777 448 | 716 183 | 534 425 | 493 147 |
| Põhivara | 68 414 | 98 297 | 94 197 | 194 521 | 192 459 | 243 561 | 138 902 | 148 883 | 129 359 |
| Lühiajalised kohustused | 9 335 | 6 700 | 7 773 | 7 889 | 94 731 | 20 072 | 3 699 | 29 956 | 11 618 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 624 231 | 683 246 | 678 762 | 784 516 | 709 109 | 1 000 937 | 851 386 | 653 352 | 610 888 |
| Töötajad | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
| Maksevõime kordaja | 60.54 | 88.31 | 76.20 | 75.79 | 6.45 | 38.73 | 193.62 | 17.84 | 42.45 |
| Võlakordaja | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.12 | 0.02 | 0.00 | 0.04 | 0.02 |
| Käiberentaablus | 1.11 | 17.53 | 0.13 | 23.53 | 3.23 | 72.32 | -8.56 | -3.50 | -7.08 |
| Omakapitali rentaablus | 0.01 | 0.10 | 0.00 | 0.13 | 0.02 | 0.29 | -0.05 | -0.07 | -0.07 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing Brando Invest 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Brando Invest OÜ on asutatud 1999. aastal ning ettevõtte põhitegevusalaks on sõiduautode ja väikebusside rentimine ning kasutusrent. Aruandeaastal teeniti müügitulu 6 000 eurot (2024. a. 13 715 EUR). 2025. a. tõid tütar- ja sidusettevõtted Brando Invest OÜ-le finantskulu summas 6 939 eurot, mis tekkis kapitaliosaluse meetodi kajastamisest (2024. a. finantstulu 14 608 EUR). Lisaks tegeles ettevõte aruandeaastal finantsinvesteerimisega, millega teeniti kasumit 3 546 EUR (2024. a. 1 958 EUR). 31.12.2025 omakapital on positiivne (610 888 EUR). Brando Invest OÜ juhatus on üheliikmeline. Juhatusele maksti 2025. aastal tasu 9 753 eurot. Edaspidine ettevõtte tegevuskava näeb ette uute investeerimisvõimaluste otsimist ning varade soetamist. Eelkõige pööratakse tähelepanu kinnisvarale. Peamised suhtarvud:
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 500 | 0 | 1 500 | 0 | 3 000 | -50 | ||||
| 2025 | 1 500 | +85 | 1 500 | -20 | 1 500 | -2 | 1 500 | -89 | 6 000 | -65 |
| 2024 | 810 | -31 | 1 869 | +28 | 1 536 | +70 | 13 076 | +689 | 17 292 | +232 |
| 2023 | 1 181 | +32 | 1 465 | +68 | 906 | +12 | 1 658 | +105 | 5 209 | +54 |
| 2022 | 893 | -17 | 871 | +8 | 810 | -35 | 810 | 0 | 3 385 | -14 |
| 2021 | 1 081 | +33 | 810 | 0 | 1 237 | +53 | 810 | -43 | 3 937 | +2 |
| 2020 | 810 | 0 | 810 | -15 | 810 | 0 | 1 428 | +67 | 3 858 | +13 |
| 2019 | 810 | -71 | 949 | +2 | 810 | 0 | 854 | +5 | 3 424 | -36 |
| 2018 | 2 810 | 929 | 810 | -62 | 810 | 0 | 5 359 | +81 | ||
| 2017 | 2 152 | 810 | 2 962 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing Brando InvestTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
osaühing Brando InvestKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing Brando InvestFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing Brando InvestViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 119945 | 147108 | 146728 | 133867 |
| Maakonna TOPis | 67913 | 81200 | 79980 | 72896 |
| Valdkonna TOPis | 549 | 730 | 698 | 636 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent(77111)