Osaühing Ektarin
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
09.08.2026Registrikood:
10098603
KMKR nr:
EE100216600
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
17.10.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
40 000
E-mail:
Telefon:
+372 5187914
Tegevusvaldkond:
Restoranitegevus
Registrikood:
10098603
KMKR nr:
EE100216600
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
17.10.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
40 000
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
09.08.2026 21:39Äriseosed
Osaühing EktarinNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed2
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
1
Kehtivad seosed3
Kehtetud seosedMaksehäired
Osaühing EktarinKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing EktarinMaksuvõlad seisuga 09.08.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 09.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | 1 839.63 | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
13 240
8 665
Q2
12 575
11 139
Q3
0
12 078
Q4
0
13 506
Kokku
25 815
45 388
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 240 | 53 | 12 575 | 13 | 25 815 | -43 | ||||
| 2025 | 8 665 | -32 | 11 139 | 55 | 12 078 | -18 | 13 506 | 25 | 45 388 | |
| 2024 | 12 716 | 12 | 7 169 | -18 | 14 717 | 12 | 10 832 | -26 | 45 434 | -5 |
| 2023 | 11 315 | 29 | 8 702 | 1 | 13 138 | 69 | 14 722 | 28 | 47 878 | 31 |
| 2022 | 8 774 | 24 | 8 580 | 31 | 7 781 | -15 | 11 490 | 71 | 36 625 | 24 |
| 2021 | 7 048 | -8 | 6 526 | 7 | 9 180 | 43 | 6 722 | -5 | 29 475 | 8 |
| 2020 | 7 689 | 11 | 6 085 | -20 | 6 423 | 37 | 7 107 | 54 | 27 303 | 14 |
| 2019 | 6 946 | 17 | 7 622 | -1 | 4 686 | -32 | 4 625 | -34 | 23 879 | -13 |
| 2018 | 5 955 | 2 | 7 664 | 73 | 6 916 | 45 | 7 056 | 13 | 27 591 | 30 |
| 2017 | 5 830 | 40 | 4 418 | -21 | 4 754 | -8 | 6 240 | 51 | 21 242 | 11 |
| 2016 | 4 171 | -25 | 5 596 | 8 | 5 158 | 16 | 4 129 | 23 | 19 054 | 3 |
| 2015 | 5 546 | 5 192 | 4 464 | -19 | 3 356 | -11 | 18 558 | 100 | ||
| 2014 | 5 543 | 3 752 | 9 295 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
5 981
5 510
Q2
6 152
5 744
Q3
0
5 744
Q4
0
5 744
Kokku
12 133
22 742
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 981 | 9 | 6 152 | 7 | 12 133 | -47 | ||||
| 2025 | 5 510 | -26 | 5 744 | -19 | 5 744 | -4 | 5 744 | 14 | 22 742 | -11 |
| 2024 | 7 486 | 15 | 7 107 | 47 | 5 982 | -18 | 5 041 | -31 | 25 616 | -1 |
| 2023 | 6 517 | 34 | 4 845 | -6 | 7 272 | 41 | 7 272 | 32 | 25 906 | 26 |
| 2022 | 4 852 | -23 | 5 131 | 17 | 5 155 | 9 | 5 491 | 16 | 20 630 | 2 |
| 2021 | 6 340 | 21 | 4 391 | 9 | 4 741 | 8 | 4 723 | 42 | 20 194 | 19 |
| 2020 | 5 254 | 27 | 4 030 | -4 | 4 380 | 49 | 3 318 | 12 | 16 982 | 19 |
| 2019 | 4 150 | -9 | 4 205 | -10 | 2 944 | -25 | 2 969 | -23 | 14 269 | -16 |
| 2018 | 4 543 | 71 | 4 649 | 60 | 3 942 | 26 | 3 837 | 5 | 16 971 | 38 |
| 2017 | 2 658 | 65 | 2 904 | 22 | 3 118 | 13 | 3 646 | 35 | 12 326 | 30 |
| 2016 | 1 610 | -21 | 2 374 | 3 | 2 771 | 38 | 2 694 | 24 | 9 450 | 11 |
| 2015 | 2 049 | 2 312 | 2 006 | -3 | 2 174 | 23 | 8 541 | 123 | ||
| 2014 | 2 062 | 1 767 | 3 829 |
Finantsandmed
Osaühing EktarinAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
194 037
2024
194 880
Puhaskasum
2025
31 983
2024
111 732
Bilansimaht
2025
271 604
2024
203 353
Käibevara
2025
139 262
2024
69 795
Põhivara
2025
132 342
2024
133 558
Lühiajalised kohustused
2025
1 467
2024
3 200
Pikaajalised kohustused
2025
38 000
2024
0
Omakapital
2025
232 137
2024
200 153
Töötajad
2025
4
2024
4
Maksevõime kordaja
2025
94.93
2024
21.81
Võlakordaja
2025
0.01
2024
0.02
Käiberentaablus
2025
0.16
2024
0.57
Omakapitali rentaablus
2025
0.14
2024
0.56
| Nimetus | 2014 | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 111 149 | 125 650 | 120 893 | 144 072 | 143 142 | 114 465 | 131 775 | 145 698 | 196 109 | 194 880 | 194 037 |
| Puhaskasum | 7 938 | 24 523 | 1 797 | 9 083 | 10 248 | -15 830 | 13 472 | 7 878 | 17 144 | 111 732 | 31 983 |
| Bilansimaht | 12 161 | 39 182 | 66 019 | 67 688 | 93 975 | 100 191 | 113 521 | 158 084 | 176 184 | 203 353 | 271 604 |
| Käibevara | 10 945 | 14 166 | 26 003 | 27 672 | 33 237 | 23 444 | 22 831 | 21 571 | 41 149 | 69 795 | 139 262 |
| Põhivara | 1 216 | 25 016 | 40 016 | 40 016 | 60 738 | 76 747 | 90 690 | 136 513 | 135 035 | 133 558 | 132 342 |
| Lühiajalised kohustused | 633 | 3 131 | 19 594 | 12 179 | 28 218 | 50 264 | 50 123 | 86 807 | 87 763 | 3 200 | 1 467 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 000 |
| Omakapital | 11 528 | 36 051 | 46 425 | 55 509 | 65 757 | 49 927 | 63 398 | 71 277 | 88 421 | 200 153 | 232 137 |
| Töötajad | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Maksevõime kordaja | 17.29 | 4.52 | 1.33 | 2.27 | 1.18 | 0.47 | 0.46 | 0.25 | 0.47 | 21.81 | 94.93 |
| Võlakordaja | 0.05 | 0.08 | 0.30 | 0.18 | 0.30 | 0.50 | 0.44 | 0.55 | 0.50 | 0.02 | 0.01 |
| Käiberentaablus | 0.07 | 0.20 | 0.01 | 0.06 | 0.07 | -0.14 | 0.10 | 0.05 | 0.09 | 0.57 | 0.16 |
| Omakapitali rentaablus | 0.69 | 0.68 | 0.04 | 0.16 | 0.16 | -0.32 | 0.21 | 0.11 | 0.19 | 0.56 | 0.14 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 097 | +16 | 52 701 | +6 | 100 798 | -48 | ||||
| 2025 | 41 584 | -6 | 49 791 | -5 | 50 749 | -4 | 51 211 | +5 | 193 335 | -2 |
| 2024 | 44 180 | +7 | 52 148 | +4 | 52 883 | -10 | 48 707 | +2 | 197 919 | 0 |
| 2023 | 41 112 | +35 | 50 141 | +42 | 58 877 | +61 | 47 649 | +22 | 197 778 | +40 |
| 2022 | 30 423 | +13 | 35 296 | -4 | 36 498 | +3 | 39 140 | +18 | 141 356 | +7 |
| 2021 | 26 928 | -16 | 36 609 | +93 | 35 463 | +9 | 33 099 | 0 | 132 100 | +14 |
| 2020 | 31 930 | -6 | 18 938 | -48 | 32 461 | +42 | 33 051 | -6 | 116 379 | -10 |
| 2019 | 34 045 | +11 | 36 530 | -1 | 22 786 | -39 | 35 255 | -6 | 128 615 | -10 |
| 2018 | 30 569 | 0 | 36 718 | +2 | 37 629 | +242 | 37 427 | +11 | 142 343 | +28 |
| 2017 | 30 717 | 35 928 | 11 001 | 33 870 | 111 516 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing EktarinTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
5
5
Q2
5
5
Q3
5
Q4
5
Keskmine
5
5
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | ||||
| 2025 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2024 | 5 | +1 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2023 | 4 | 0 | 5 | +1 | 5 | +1 | 5 | +1 | 5 | +25 |
| 2022 | 4 | -2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | -20 |
| 2021 | 6 | 0 | 4 | -2 | 4 | -1 | 4 | -2 | 5 | -17 |
| 2020 | 6 | 0 | 6 | 0 | 5 | -1 | 6 | 0 | 6 | 0 |
| 2019 | 6 | +1 | 6 | +1 | 6 | +1 | 6 | +1 | 6 | +20 |
| 2018 | 5 | +1 | 5 | +1 | 5 | 0 | 5 | +1 | 5 | +25 |
| 2017 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 |
Kohtulahendid
Osaühing EktarinKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
Osaühing EktarinFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
Osaühing EktarinViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
2024
2023
Käibe TOPis
31014
31286
Maakonna TOPis
19697
19865
Valdkonna TOPis
862
840
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 31014 | 31286 | 36478 | 34748 |
| Maakonna TOPis | 19697 | 19865 | 22695 | 21534 |
| Valdkonna TOPis | 862 | 840 | 877 | 730 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:862
Pull Restoranid OÜ
Bistrood OÜ
Osaühing Veniete
Skyon Resto OÜ
N58 OÜ
Kasumi TOP
Positsioon:10214
Pull Restoranid OÜ
Osaühing Veniete
Pastamasin OÜ
Hansahoov OÜ
N58 OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Restoranitegevus(5611)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
Osaühing EktarinAvaliku sektori tehingud puuduvad