Osaühing Eremurus
Äriseosed
Osaühing EremurusJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Osaühing EremurusKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing EremurusMaksuvõlad seisuga 24.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 24.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.08.2026
11.08.2026
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | 195.54 | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | 591.43 | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 918 | -10 | 2 123 | 12 | 4 041 | -52 | ||||
| 2025 | 2 122 | 11 | 1 901 | 1 | 2 327 | -7 | 2 107 | -13 | 8 457 | -3 |
| 2024 | 1 909 | 1 | 1 888 | 2 514 | -4 | 2 414 | 44 | 8 725 | 8 | |
| 2023 | 1 895 | 15 | 1 879 | -1 | 2 632 | -3 | 1 682 | -36 | 8 089 | -9 |
| 2022 | 1 653 | 12 | 1 897 | 31 | 2 709 | 46 | 2 633 | 37 | 8 893 | 33 |
| 2021 | 1 477 | 23 | 1 444 | -21 | 1 854 | 19 | 1 915 | -16 | 6 689 | -3 |
| 2020 | 1 205 | -12 | 1 827 | 33 | 1 553 | -22 | 2 285 | 70 | 6 871 | 13 |
| 2019 | 1 371 | -66 | 1 369 | -10 | 2 002 | 7 | 1 348 | -14 | 6 089 | -33 |
| 2018 | 4 078 | 208 | 1 523 | 7 | 1 871 | 22 | 1 562 | 5 | 9 034 | 57 |
| 2017 | 1 323 | -19 | 1 421 | -15 | 1 536 | -2 | 1 492 | -1 | 5 771 | -9 |
| 2016 | 1 625 | 18 | 1 667 | 2 | 1 574 | -8 | 1 502 | -9 | 6 368 | |
| 2015 | 1 378 | 1 642 | 1 707 | 86 | 1 648 | 1 | 6 375 | 150 | ||
| 2014 | 918 | 1 628 | 2 546 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 833 | -1 | 1 803 | -5 | 3 636 | -52 | ||||
| 2025 | 1 845 | 22 | 1 893 | 26 | 1 893 | 18 | 1 893 | 5 | 7 524 | 17 |
| 2024 | 1 508 | 1 | 1 508 | 1 605 | 6 | 1 801 | 19 | 6 422 | 7 | |
| 2023 | 1 499 | 1 | 1 508 | 2 | 1 508 | 2 | 1 508 | 2 | 6 023 | 2 |
| 2022 | 1 481 | 10 | 1 481 | 1 481 | 1 481 | 5 925 | 2 | |||
| 2021 | 1 341 | 6 | 1 481 | 17 | 1 481 | 17 | 1 481 | 17 | 5 785 | 14 |
| 2020 | 1 271 | 1 271 | 1 271 | 1 271 | 5 085 | |||||
| 2019 | 1 271 | 1 271 | 1 271 | 1 271 | 5 085 | |||||
| 2018 | 1 276 | -1 | 1 271 | -1 | 1 271 | -1 | 1 271 | -1 | 5 090 | -1 |
| 2017 | 1 290 | -1 | 1 286 | -1 | 1 286 | -1 | 1 286 | -1 | 5 147 | -1 |
| 2016 | 1 303 | 19 | 1 298 | -5 | 1 298 | -1 | 1 298 | -1 | 5 195 | 2 |
| 2015 | 1 097 | 1 362 | 1 314 | 110 | 1 314 | 40 | 5 087 | 225 | ||
| 2014 | 626 | 939 | 1 565 |
Finantsandmed
Osaühing EremurusAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 28 309 | 31 662 | 31 414 | 39 240 | 30 115 | 48 868 | 35 256 | 36 339 | 29 074 |
| Puhaskasum | 1 475 | 861 | -4 656 | 5 398 | 449 | 1 059 | 768 | 695 | -5 479 |
| Bilansimaht | 28 013 | 28 431 | 24 159 | 29 874 | 29 616 | 30 958 | 33 272 | 33 530 | 27 899 |
| Käibevara | 28 013 | 28 431 | 24 159 | 29 874 | 29 616 | 30 958 | 33 272 | 15 130 | 11 153 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 400 | 16 746 |
| Lühiajalised kohustused | 1 130 | 687 | 1 071 | 1 388 | 681 | 964 | 2 510 | 2 073 | 1 921 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 26 883 | 27 744 | 23 088 | 28 486 | 28 935 | 29 994 | 30 762 | 31 457 | 25 978 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 24.79 | 41.38 | 22.56 | 21.52 | 43.49 | 32.11 | 13.26 | 7.30 | 5.81 |
| Võlakordaja | 0.04 | 0.02 | 0.04 | 0.05 | 0.02 | 0.03 | 0.08 | 0.06 | 0.07 |
| Käiberentaablus | 0.05 | 0.03 | -0.15 | 0.14 | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.02 | -0.19 |
| Omakapitali rentaablus | 0.05 | 0.03 | -0.20 | 0.19 | 0.02 | 0.04 | 0.02 | 0.02 | -0.21 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Osaühing Eremurus 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ Eremurus tegevuseks on kaubandustegevus, haljastusteenuste pakkumine. 2025 aastal müügikäive oli 29 074 euro-t. Välja on kujunenud kindlad kliendid , samuti on suudetud juurde hankida uusi kliente. Perspektiivis on suurendada müügitulu, moderniseerida põhivara ja oluliselt pöörata tähelepanu koolitusele ja reklaamile. Töötajaid on üks, tööjõu kulud olid 2025 aastal 21 221 euro-t. Juhatuse liikmetele töötasu ei makstud. Kaja Lillep juhataja
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 588 | +10 | 7 656 | +46 | 12 244 | -57 | ||||
| 2025 | 4 181 | -31 | 5 239 | -36 | 10 802 | -17 | 8 348 | -12 | 28 570 | -22 |
| 2024 | 6 095 | -20 | 8 129 | +21 | 13 088 | -22 | 9 497 | +49 | 36 810 | -2 |
| 2023 | 7 643 | +14 | 6 742 | -18 | 16 787 | -13 | 6 370 | -53 | 37 541 | -21 |
| 2022 | 6 681 | +34 | 8 229 | +130 | 19 273 | +112 | 13 612 | +20 | 47 795 | +65 |
| 2021 | 4 984 | +71 | 3 584 | -61 | 9 078 | +37 | 11 335 | -40 | 28 982 | -23 |
| 2020 | 2 916 | -57 | 9 219 | +73 | 6 619 | -59 | 18 842 | +304 | 37 596 | +14 |
| 2019 | 6 750 | +85 | 5 332 | -4 | 16 094 | +29 | 4 669 | -49 | 32 845 | +6 |
| 2018 | 3 640 | -31 | 5 577 | +23 | 12 500 | +54 | 9 219 | -13 | 30 935 | +8 |
| 2017 | 5 269 | 4 524 | 8 111 | 10 648 | 28 551 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing EremurusTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
Osaühing EremurusKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing EremurusFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing EremurusViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 83251 | 79298 | 80006 | 63680 | 75269 |
| Maakonna TOPis | 47993 | 46873 | 47416 | 38111 | 44034 |
| Valdkonna TOPis | 403 | 380 | 363 | 256 | 337 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Maastiku hooldus ja korrashoid(81301)