Osaühing Halinga Energeetika
Äriseosed
Osaühing Halinga EnergeetikaJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
Osaühing Halinga EnergeetikaKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing Halinga EnergeetikaMaksuvõlad seisuga 09.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 09.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
30.04.2026
21.04.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 25 640 | 24 | 25 640 | -68 | ||||||
| 2025 | 20 698 | 14 | 21 162 | 56 | 17 172 | -26 | 21 816 | 31 | 80 848 | 13 |
| 2024 | 18 180 | 25 | 13 547 | -20 | 23 172 | 27 | 16 640 | -4 | 71 540 | 7 |
| 2023 | 14 500 | -28 | 16 945 | -10 | 18 291 | 17 | 17 369 | -4 | 67 105 | -8 |
| 2022 | 20 232 | -31 | 18 845 | 14 | 15 614 | -1 | 18 027 | -6 | 72 717 | -10 |
| 2021 | 29 198 | 21 | 16 500 | 2 | 15 729 | -24 | 19 143 | 80 570 | 1 | |
| 2020 | 24 151 | 6 | 16 150 | -13 | 20 587 | 18 | 19 111 | 2 | 79 999 | 3 |
| 2019 | 22 713 | -1 | 18 488 | -13 | 17 427 | -3 | 18 823 | -2 | 77 451 | -5 |
| 2018 | 22 986 | -13 | 21 226 | 32 | 17 980 | -11 | 19 297 | -31 | 81 490 | -10 |
| 2017 | 26 350 | 33 | 16 048 | 7 | 20 316 | 20 | 28 089 | 23 | 90 803 | 22 |
| 2016 | 19 798 | 19 | 15 054 | 14 | 16 907 | 76 | 22 883 | -1 | 74 641 | 19 |
| 2015 | 16 672 | 13 252 | 9 610 | 17 | 23 008 | 9 | 62 541 | 113 | ||
| 2014 | 8 202 | 21 137 | 29 339 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 679 | -1 | 11 679 | -76 | ||||||
| 2025 | 11 845 | 7 | 12 256 | 11 | 13 101 | 3 | 11 796 | -2 | 48 998 | 5 |
| 2024 | 11 104 | 13 | 11 000 | 6 | 12 681 | 5 | 12 093 | 9 | 46 877 | 8 |
| 2023 | 9 861 | -33 | 10 348 | -5 | 12 105 | 9 | 11 112 | -5 | 43 426 | -10 |
| 2022 | 14 684 | -3 | 10 903 | 19 | 11 152 | 5 | 11 645 | 7 | 48 385 | 6 |
| 2021 | 15 111 | 58 | 9 198 | 10 608 | 9 | 10 928 | 11 | 45 845 | 19 | |
| 2020 | 9 557 | -7 | 9 236 | -7 | 9 710 | -6 | 9 874 | -6 | 38 377 | -6 |
| 2019 | 10 222 | -21 | 9 891 | -6 | 10 299 | -15 | 10 521 | -6 | 40 934 | -12 |
| 2018 | 12 977 | 14 | 10 473 | -9 | 12 169 | 7 | 11 153 | -10 | 46 772 | |
| 2017 | 11 413 | 23 | 11 504 | 30 | 11 389 | 20 | 12 422 | 10 | 46 727 | 20 |
| 2016 | 9 299 | 24 | 8 872 | 63 | 9 516 | 78 | 11 320 | 2 | 39 007 | 33 |
| 2015 | 7 475 | 5 442 | 5 353 | -12 | 11 069 | 20 | 29 339 | 92 | ||
| 2014 | 6 073 | 9 247 | 15 320 |
Finantsandmed
Osaühing Halinga EnergeetikaAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 436 053 | 399 921 | 420 034 | 510 163 | 537 374 | 611 392 | 527 775 | 586 298 | 730 216 | 896 668 | 692 482 | 724 243 | 678 142 |
| Puhaskasum | 5 616 | -13 515 | 2 152 | 14 049 | 8 271 | 4 021 | -5 898 | 51 357 | 1 586 | -38 886 | -1 451 | -14 584 | -8 905 |
| Bilansimaht | 156 100 | 136 337 | 138 146 | 161 579 | 168 661 | 192 721 | 231 882 | 252 786 | 309 528 | 282 073 | 245 618 | 206 899 | 200 219 |
| Käibevara | 83 667 | 76 035 | 70 572 | 102 293 | 102 335 | 98 812 | 79 672 | 118 711 | 179 316 | 170 959 | 151 550 | 116 529 | 115 273 |
| Põhivara | 72 433 | 60 302 | 67 574 | 59 286 | 66 326 | 93 909 | 152 210 | 134 075 | 130 212 | 111 114 | 94 068 | 90 370 | 84 946 |
| Lühiajalised kohustused | 60 035 | 57 060 | 57 031 | 72 207 | 72 863 | 79 405 | 110 055 | 89 782 | 153 210 | 170 685 | 139 491 | 115 356 | 117 581 |
| Pikaajalised kohustused | 10 881 | 7 951 | 7 637 | 1 845 | 0 | 13 497 | 27 906 | 17 726 | 9 854 | 3 810 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 85 184 | 71 326 | 73 478 | 87 527 | 95 798 | 99 819 | 93 921 | 145 278 | 146 464 | 107 578 | 106 127 | 91 543 | 82 638 |
| Töötajad | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 8 | 8 |
| Maksevõime kordaja | 1.39 | 1.33 | 1.24 | 1.42 | 1.40 | 1.24 | 0.72 | 1.32 | 1.17 | 1.00 | 1.09 | 1.01 | 0.98 |
| Võlakordaja | 0.38 | 0.42 | 0.41 | 0.45 | 0.43 | 0.41 | 0.47 | 0.36 | 0.49 | 0.61 | 0.57 | 0.56 | 0.59 |
| Käiberentaablus | 0.01 | -0.03 | 0.01 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | -0.01 | 0.09 | 0.00 | -0.04 | -0.00 | -0.02 | -0.01 |
| Omakapitali rentaablus | 0.07 | -0.19 | 0.03 | 0.16 | 0.09 | 0.04 | -0.06 | 0.35 | 0.01 | -0.36 | -0.01 | -0.16 | -0.11 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Osaühing Halinga Energeetika 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Osaühing Halinga Energeetika (registrikood 10105272) on asutatud aastal 1992. Ettevõtte põhitegevusalad on elektri-, veevarustus- ja küttesüsteemide ehitamine ning elektrienergia vahendamine. 2025. aastal moodustas OÜ Halinga Energeetika müügitulu 678 142 EUR. Müügitulust moodustas 29,3% elektrivõrguteenus, 42,1% elektrienergia müük ja 28,6% muud tegevused. Peamised finantssuhtarvud: Majandusaasta 2025 2024 2023 2022 Müügitulu (EUR) 678 142 724 243 692 482 896 668 Puhaskasum (EUR) - 8905 -14 584 - 1 451 - 38 886 Lühiajaliste kohustuste kattekordaja 0,98 1,01 1,04 0,96 Likviidsuskordaja 0,95 0,89 1,01 0,94 Puhasrentaablus -1,3% -2,0% -0,2% -4,3%
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 269 222 | +12 | 269 222 | -60 | ||||||
| 2025 | 240 265 | +12 | 153 558 | +8 | 103 133 | -46 | 178 074 | -9 | 675 030 | -9 |
| 2024 | 213 814 | -4 | 142 809 | -8 | 192 757 | +24 | 195 480 | +5 | 744 860 | +4 |
| 2023 | 222 890 | -7 | 154 802 | -22 | 155 307 | -30 | 185 928 | -24 | 718 927 | -20 |
| 2022 | 240 692 | +27 | 197 366 | +26 | 221 770 | +44 | 243 560 | +22 | 903 388 | +29 |
| 2021 | 189 595 | +29 | 156 082 | +29 | 153 962 | +24 | 198 919 | +29 | 698 558 | +28 |
| 2020 | 146 450 | -10 | 121 074 | -17 | 123 851 | +7 | 154 296 | +9 | 545 671 | -3 |
| 2019 | 162 081 | +11 | 145 007 | +8 | 115 949 | -15 | 141 017 | -20 | 564 054 | -5 |
| 2018 | 146 001 | -5 | 134 644 | +30 | 136 590 | +16 | 175 650 | +1 | 592 885 | +8 |
| 2017 | 154 116 | 103 561 | 118 179 | 173 589 | 549 445 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing Halinga EnergeetikaTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | +1 | 9 | 0 | ||||||
| 2025 | 8 | 0 | 9 | +1 | 9 | +1 | 8 | 0 | 9 | +13 |
| 2024 | 8 | -1 | 8 | -1 | 8 | -1 | 8 | -1 | 8 | -11 |
| 2023 | 9 | -2 | 9 | -1 | 9 | -1 | 9 | -1 | 9 | -10 |
| 2022 | 11 | 0 | 10 | -2 | 10 | -2 | 10 | -1 | 10 | -17 |
| 2021 | 11 | 0 | 12 | +1 | 12 | +1 | 11 | 0 | 12 | +9 |
| 2020 | 11 | -1 | 11 | -1 | 11 | -1 | 11 | 0 | 11 | -8 |
| 2019 | 12 | 0 | 12 | 0 | 12 | 0 | 11 | -1 | 12 | 0 |
| 2018 | 12 | +2 | 12 | +1 | 12 | +1 | 12 | +1 | 12 | +9 |
| 2017 | 10 | 11 | 11 | 11 | 11 |
Kohtulahendid
Osaühing Halinga EnergeetikaKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing Halinga EnergeetikaFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing Halinga EnergeetikaViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 3764 | 13163 | 13808 | 11453 | 11630 |
| Maakonna TOPis | 176 | 570 | 592 | 508 | 497 |
| Valdkonna TOPis | 17 | 59 | 56 | 48 | 40 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Elektrienergia müük(35151)
Elektripaigaldustööd(43211)
Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus(43222)