Osaühing KMA
Ettevõtte kokkuvõte
Osaühing KMAOsaühing KMA on Harju maakonnas tegutsev osaühing, mille juhatusse kuulub Andrus Männisalu. Ettevõte on spetsialiseerunud laoettevõtetele mõeldud majandustarkvara arendamisele ja sellega seotud IT-lahenduste pakkumisele.
OÜ KMA on tegutsenud laoettevõtete tööhalduseks mõeldud tarkvara arendamisega üle 30 aasta. Põhitegevuse moodustavad toodetud tarkvara kasutusõiguse müük ning müüdud tarkvarale toe pakkumine. Ettevõte pakub klientidele kohandatud IT-lahendusi, lähtudes iga kliendi individuaalsetest vajadustest standardlahenduste asemel. Tooteportfelli kuuluvad muuhulgas laohaldusrakendused Laomees ja KMA Ladu20.
2025. aasta müügitulu oli 673 327 eurot ja puhaskasum 63 111 eurot. Ettevõttes töötas 8 inimest, kellele makstud palgakulu oli kokku 449 336 eurot.
Kogu Eesti tegevusala Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus kogukäive 2025. aastal oli 145 451 093 eurot, millest Osaühing KMA moodustas 673 327 eurot ehk 0,5%. Sektori puhaskasum oli 13 006 599 eurot, millest Osaühing KMA osa oli 0,5%. Sektori töötajate koguarv oli 708, millest Osaühing KMA moodustas 1,1%. Harju maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 125 728 655 eurot, millest Osaühing KMA osa oli 0,5%. Maakonna sektori puhaskasumist moodustas ettevõte 0,6% ning töötajate arvust 1,5%.
Äriseosed
Osaühing KMAJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Osaühing KMAKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing KMAMaksuvõlad seisuga 04.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 04.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 97 562 | 19 | 86 276 | 26 | 183 838 | -41 | ||||
| 2025 | 81 996 | 13 | 68 680 | 18 | 77 156 | 25 | 85 245 | 21 | 313 077 | 19 |
| 2024 | 72 729 | 3 | 58 065 | -1 | 61 764 | 1 | 70 466 | 5 | 263 024 | 2 |
| 2023 | 70 310 | 38 | 58 383 | -1 | 61 284 | 21 | 66 830 | 20 | 256 807 | 19 |
| 2022 | 50 838 | 10 | 58 735 | 21 | 50 679 | 11 | 55 742 | 14 | 215 994 | 14 |
| 2021 | 46 238 | 8 | 48 705 | 16 | 45 643 | -25 | 48 983 | 10 | 189 569 | |
| 2020 | 42 790 | 7 | 42 106 | 20 | 60 777 | 74 | 44 719 | 16 | 190 393 | 28 |
| 2019 | 39 892 | 7 | 35 029 | -5 | 34 899 | -12 | 38 497 | 8 | 148 317 | -1 |
| 2018 | 37 281 | -6 | 36 991 | 1 | 39 621 | 14 | 35 581 | 149 474 | 2 | |
| 2017 | 39 862 | 24 | 36 633 | 37 | 34 640 | -1 | 35 615 | -10 | 146 749 | 10 |
| 2016 | 32 042 | 10 | 26 796 | -13 | 34 960 | 5 | 39 511 | 26 | 133 308 | 7 |
| 2015 | 29 242 | 30 923 | 33 241 | 94 | 31 332 | 10 | 124 738 | 173 | ||
| 2014 | 17 134 | 28 591 | 45 724 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 201 | 20 | 54 670 | 13 | 115 871 | -41 | ||||
| 2025 | 51 150 | 17 | 48 300 | 21 | 49 684 | 23 | 47 551 | 13 | 196 685 | 18 |
| 2024 | 43 725 | -6 | 39 787 | 7 | 40 545 | 4 | 42 192 | 3 | 166 249 | 2 |
| 2023 | 46 344 | 36 | 37 232 | 6 | 38 965 | 8 | 41 048 | 12 | 163 589 | 15 |
| 2022 | 34 053 | 2 | 35 030 | 11 | 36 078 | 23 | 36 489 | 17 | 141 650 | 13 |
| 2021 | 33 532 | 19 | 31 681 | 20 | 29 336 | 5 | 31 095 | 9 | 125 644 | 13 |
| 2020 | 28 126 | 6 | 26 336 | 4 | 27 822 | 1 | 28 450 | 11 | 110 735 | 6 |
| 2019 | 26 518 | 6 | 25 328 | 7 | 27 454 | 18 | 25 593 | 7 | 104 892 | 9 |
| 2018 | 25 043 | 1 | 23 614 | -2 | 23 365 | 1 | 23 856 | 95 878 | ||
| 2017 | 24 682 | 5 | 24 156 | 24 | 23 054 | 2 | 23 841 | -11 | 95 733 | 4 |
| 2016 | 23 525 | 1 | 19 492 | -17 | 22 606 | 3 | 26 729 | 27 | 92 352 | 3 |
| 2015 | 23 276 | 23 593 | 21 994 | 81 | 20 968 | 6 | 89 831 | 182 | ||
| 2014 | 12 118 | 19 713 | 31 830 |
Finantsandmed
Osaühing KMAAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 379 002 | 290 010 | 303 917 | 335 907 | 391 716 | 368 824 | 346 085 | 463 495 | 486 576 | 551 360 | 611 073 | 578 308 | 673 327 |
| Puhaskasum | 55 032 | -10 881 | -443 | 16 937 | 26 445 | 25 312 | 31 043 | 56 431 | 32 297 | 60 125 | 57 785 | 41 736 | 63 111 |
| Bilansimaht | 112 535 | 94 591 | 109 688 | 127 927 | 137 558 | 145 077 | 174 136 | 184 577 | 197 127 | 252 211 | 268 249 | 274 947 | 318 148 |
| Käibevara | 109 344 | 92 650 | 108 998 | 127 927 | 137 558 | 145 077 | 174 136 | 184 577 | 197 127 | 252 211 | 268 249 | 274 947 | 318 148 |
| Põhivara | 3 191 | 1 941 | 690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 31 535 | 34 472 | 50 012 | 51 314 | 34 500 | 40 707 | 38 434 | 52 444 | 56 029 | 67 655 | 65 908 | 64 204 | 77 627 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 81 000 | 60 119 | 59 676 | 76 613 | 103 058 | 104 370 | 135 702 | 132 133 | 141 098 | 184 556 | 202 341 | 210 743 | 240 521 |
| Töötajad | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 |
| Maksevõime kordaja | 3.47 | 2.69 | 2.18 | 2.49 | 3.99 | 3.56 | 4.53 | 3.52 | 3.52 | 3.73 | 4.07 | 4.28 | 4.10 |
| Võlakordaja | 0.28 | 0.36 | 0.46 | 0.40 | 0.25 | 0.28 | 0.22 | 0.28 | 0.28 | 0.27 | 0.25 | 0.23 | 0.24 |
| Käiberentaablus | 0.15 | -0.04 | -0.00 | 0.05 | 0.07 | 0.07 | 0.09 | 0.12 | 0.07 | 0.11 | 0.09 | 0.07 | 0.09 |
| Omakapitali rentaablus | 0.68 | -0.18 | -0.01 | 0.22 | 0.26 | 0.24 | 0.23 | 0.43 | 0.23 | 0.33 | 0.29 | 0.20 | 0.26 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Osaühing KMA 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ KMA peamiseks tegevusalaks 2025 majandusaastal oli laoettevõtetele suunatud majandustarkvara arendamine, toodetud tarkvara kasutusõiguse müük ja müüdud tarkvarale toe pakkumine. Ettevõtte eesmärgiks 2026 aastal on turuosa ja käibe kasvatamine ning uute klientide osakaalu suurendamine. Ettevõttes töötab 8 inimest, kelle kogu palgakulu 2025 aastal oli 449 336 eurot. Ettevõtte tööd juhib juhataja. Juhatus on üheliikmeline. Juhatajale juhtimistasu 2025 aastal ei makstud. Andrus Männisalu OÜ KMA juhataja
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 199 674 | +7 | 189 846 | +16 | 389 520 | -42 | ||||
| 2025 | 186 913 | +9 | 164 198 | +18 | 152 297 | +22 | 171 532 | +10 | 674 940 | +14 |
| 2024 | 171 512 | +6 | 139 040 | -7 | 125 001 | -5 | 156 375 | -1 | 591 927 | -2 |
| 2023 | 161 678 | +31 | 149 566 | -3 | 131 812 | +10 | 158 179 | +15 | 601 235 | +13 |
| 2022 | 123 163 | +3 | 154 221 | +31 | 119 642 | +11 | 137 253 | +14 | 534 279 | +15 |
| 2021 | 119 248 | +13 | 117 463 | +1 | 108 256 | -11 | 120 517 | +7 | 465 483 | +2 |
| 2020 | 105 494 | +7 | 115 896 | +35 | 121 964 | +78 | 112 818 | +9 | 456 172 | +28 |
| 2019 | 98 604 | -4 | 86 021 | -7 | 68 392 | -23 | 103 630 | +22 | 356 647 | -3 |
| 2018 | 102 215 | -5 | 92 186 | 0 | 88 556 | -4 | 84 975 | -19 | 367 933 | -7 |
| 2017 | 107 952 | 92 212 | 91 970 | 105 490 | 397 624 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing KMATöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | ||||
| 2025 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 |
| 2024 | 8 | +1 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 |
| 2023 | 7 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 |
| 2022 | 7 | -1 | 8 | +1 | 8 | +1 | 8 | +1 | 8 | +14 |
| 2021 | 8 | +1 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | -1 | 7 | 0 |
| 2020 | 7 | -1 | 7 | -1 | 7 | -1 | 8 | +1 | 7 | -13 |
| 2019 | 8 | +1 | 8 | +1 | 8 | +1 | 7 | 0 | 8 | +14 |
| 2018 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 |
| 2017 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Kohtulahendid
Osaühing KMAKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing KMAFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing KMAViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 12152 | 15458 | 15100 | 16092 | 15510 |
| Maakonna TOPis | 7995 | 10339 | 10112 | 10570 | 10161 |
| Valdkonna TOPis | 95 | 123 | 108 | 105 | 85 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus(62202)