Osaühing Kontiz
Äriseosed
Osaühing KontizJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Osaühing KontizKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing KontizMaksuvõlad seisuga 23.09.2026 - (EUR)
Käibemaks
KOKKU
| Nõude liik | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 4 364.52 | 0 | 0 |
| KOKKU | 4 364.52 | 0 | 0 |
Esitamata deklaratsioonid seisuga 23.09.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.09.2026
11.09.2026
31.08.2026
22.08.2026
11.08.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 4 364.52 | ||
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | 4 655.14 | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | 4 236.16 | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 691 | -7 | 17 608 | -12 | 47 299 | -52 | ||||
| 2025 | 31 934 | 131 | 19 935 | 4 | 16 403 | -35 | 30 873 | 27 | 99 145 | 20 |
| 2024 | 13 836 | -61 | 19 196 | -62 | 25 329 | -28 | 24 273 | -23 | 82 635 | -46 |
| 2023 | 35 859 | -3 | 50 712 | 29 | 34 963 | 5 | 31 461 | -26 | 152 995 | |
| 2022 | 37 135 | 121 | 39 264 | 134 | 33 152 | 10 | 42 800 | 46 | 152 351 | 64 |
| 2021 | 16 826 | -65 | 16 770 | -44 | 30 172 | -3 | 29 404 | -10 | 93 172 | -34 |
| 2020 | 47 523 | 90 | 30 045 | -10 | 31 163 | -35 | 32 761 | -20 | 141 493 | -4 |
| 2019 | 25 024 | -21 | 33 372 | 22 | 47 780 | 81 | 40 851 | 22 | 147 028 | 24 |
| 2018 | 31 813 | 34 | 27 401 | 17 | 26 346 | -21 | 33 384 | 6 | 118 944 | 6 |
| 2017 | 23 807 | 57 | 23 468 | 7 | 33 149 | -30 | 31 553 | 87 | 111 976 | 11 |
| 2016 | 15 135 | -9 | 21 966 | 43 | 47 149 | 104 | 16 879 | -25 | 101 129 | 30 |
| 2015 | 16 719 | 15 311 | 23 081 | 95 | 22 537 | 94 | 77 649 | 231 | ||
| 2014 | 11 861 | 11 619 | 23 480 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 238 | 3 | 11 649 | -15 | 22 887 | -56 | ||||
| 2025 | 10 905 | -18 | 13 722 | -10 | 14 649 | 9 | 13 245 | -2 | 52 521 | -5 |
| 2024 | 13 240 | -28 | 15 181 | -21 | 13 455 | -31 | 13 453 | -34 | 55 329 | -29 |
| 2023 | 18 370 | 98 | 19 286 | 16 | 19 614 | 22 | 20 429 | -21 | 77 699 | 14 |
| 2022 | 9 287 | -28 | 16 687 | 46 | 16 115 | 58 | 25 774 | 88 | 67 862 | 41 |
| 2021 | 12 848 | -48 | 11 461 | -37 | 10 214 | -52 | 13 686 | -46 | 48 208 | -46 |
| 2020 | 24 869 | 31 | 18 200 | -11 | 21 341 | 25 258 | 21 | 89 669 | 10 | |
| 2019 | 18 972 | 21 | 20 349 | 42 | 21 421 | 35 | 20 846 | 24 | 81 588 | 30 |
| 2018 | 15 700 | 6 | 14 330 | -12 | 15 869 | -7 | 16 778 | 10 | 62 676 | -1 |
| 2017 | 14 836 | 45 | 16 276 | 74 | 16 999 | 36 | 15 233 | 26 | 63 344 | 43 |
| 2016 | 10 265 | 4 | 9 366 | -8 | 12 469 | -3 | 12 126 | -3 | 44 226 | -3 |
| 2015 | 9 867 | 10 218 | 12 844 | 44 | 12 510 | 20 | 45 439 | 134 | ||
| 2014 | 8 933 | 10 466 | 19 398 |
Finantsandmed
Osaühing KontizAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 571 614 | 438 693 | 469 101 | 521 913 | 963 437 | 864 251 | 1 197 159 | 1 054 618 | 1 065 347 | 1 807 680 | 946 800 | 501 904 | 678 929 |
| Puhaskasum | 7 378 | -56 958 | 34 185 | 70 802 | 14 543 | 46 559 | 13 147 | -196 418 | 47 947 | 36 645 | 8 459 | -29 249 | -33 825 |
| Bilansimaht | 170 698 | 128 995 | 135 531 | 147 116 | 223 734 | 293 193 | 371 330 | 160 096 | 263 214 | 204 791 | 128 434 | 229 076 | 226 811 |
| Käibevara | 72 547 | 38 128 | 50 628 | 138 174 | 211 206 | 264 545 | 29 180 | 122 653 | 229 570 | 108 267 | 76 863 | 194 626 | 173 355 |
| Põhivara | 98 151 | 90 867 | 84 903 | 8 942 | 12 528 | 28 648 | 342 150 | 37 443 | 33 644 | 96 524 | 51 571 | 34 450 | 53 456 |
| Lühiajalised kohustused | 54 865 | 80 190 | 63 272 | 83 025 | 145 099 | 168 999 | 212 470 | 204 571 | 266 944 | 179 375 | 96 483 | 226 373 | 257 933 |
| Pikaajalised kohustused | 39 770 | 29 700 | 18 969 | 0 | 0 | 0 | 23 542 | 16 625 | 9 423 | 1 924 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 76 063 | 19 105 | 53 290 | 64 091 | 78 635 | 124 194 | 135 318 | -61 100 | -13 153 | 23 492 | 31 951 | 2 703 | -31 122 |
| Töötajad | 15 | 17 | 14 | 17 | 19 | 20 | 18 | 17 | 9 | 11 | 10 | 8 | 8 |
| Maksevõime kordaja | 1.32 | 0.48 | 0.80 | 1.66 | 1.46 | 1.57 | 0.14 | 0.60 | 0.86 | 0.60 | 0.80 | 0.86 | 0.67 |
| Võlakordaja | 0.32 | 0.62 | 0.47 | 0.56 | 0.65 | 0.58 | 0.57 | 1.28 | 1.01 | 0.88 | 0.75 | 0.99 | 1.14 |
| Käiberentaablus | 0.01 | -0.13 | 0.07 | 0.14 | 0.02 | 0.05 | 0.01 | -0.19 | 0.05 | 0.02 | 0.01 | -0.06 | -0.05 |
| Omakapitali rentaablus | 0.10 | -2.98 | 0.64 | 1.10 | 0.18 | 0.37 | 0.10 | NA | NA | 1.56 | 0.26 | -10.82 | NA |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Osaühing Kontiz 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ KONTIZ registreeritud 12.09.1996.a.,reg. Nr 10074910. OÜ KONTIZ põhitegevus on üldehitus- ja remonditööd. OÜ KONTIZ neto- realiseerimiskäive 2025.a. oli 678929 eurot. OÜ KONTIZ kahjum oli 33825 eurot. OÜ KONTIZ majandustegevust iseloomustas 2025.aastal realisatsioonimahu stabiliseerimine.Tähelepanu pöörati eelkõige äritegevuse kindlustamisele praegustel turgudel. Meie eesmärkideks 2025.aastal on kindlustada kaubanduse püsiv kasv ja omakapitali tuluse ning reageerida kiiresti turumuutustele. Raamatupidamise aastaaruandes kajastavad olulised vara ja kohustuste hindamist mõjutavad sündmusedja asjaolud, mis ilmnesid aruandeaasta koostamisperioodi (01.01.2026 kuni 22.06.2026). OÜ KONTIZ keskmine tootajate arv 2025 aastal oli 8 inimest ja palkade kogusumma oli 108663 eurot. 2025.a. väljamakseid juhatuse liikmetele ja nõukogu liikmetele ei makstud.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 178 706 | -12 | 141 618 | -35 | 320 324 | -57 | ||||
| 2025 | 202 245 | +107 | 216 764 | +123 | 143 823 | -5 | 181 763 | +52 | 744 595 | +60 |
| 2024 | 97 487 | -73 | 97 001 | -71 | 151 174 | -32 | 119 351 | +1 | 465 013 | -56 |
| 2023 | 365 398 | +8 | 338 916 | -31 | 223 195 | -52 | 117 967 | -79 | 1 045 476 | -44 |
| 2022 | 338 593 | +168 | 491 945 | +247 | 465 900 | +18 | 569 944 | +52 | 1 866 382 | +80 |
| 2021 | 126 246 | -70 | 141 819 | -60 | 394 786 | +161 | 373 747 | +174 | 1 036 598 | -3 |
| 2020 | 423 474 | +169 | 358 471 | +54 | 151 496 | -68 | 136 440 | -55 | 1 069 882 | -9 |
| 2019 | 157 167 | -28 | 233 446 | +38 | 479 913 | +89 | 305 775 | +18 | 1 176 302 | +31 |
| 2018 | 218 474 | +8 | 169 119 | -17 | 253 454 | -21 | 259 131 | -3 | 900 178 | -9 |
| 2017 | 201 574 | 203 462 | 319 745 | 267 570 | 992 351 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing KontizTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | ||||
| 2025 | 8 | -2 | 8 | -1 | 8 | -1 | 8 | +1 | 8 | -11 |
| 2024 | 10 | -1 | 9 | -3 | 9 | -4 | 7 | -5 | 9 | -25 |
| 2023 | 11 | +2 | 12 | +3 | 13 | +2 | 12 | +1 | 12 | +20 |
| 2022 | 9 | +2 | 9 | +2 | 11 | +2 | 11 | +2 | 10 | +25 |
| 2021 | 7 | -16 | 7 | -9 | 9 | -10 | 9 | -7 | 8 | -58 |
| 2020 | 23 | -1 | 16 | -4 | 19 | -2 | 16 | -6 | 19 | -14 |
| 2019 | 24 | +5 | 20 | +1 | 21 | +1 | 22 | -2 | 22 | +5 |
| 2018 | 19 | -2 | 19 | -3 | 20 | -1 | 24 | +4 | 21 | 0 |
| 2017 | 21 | 22 | 21 | 20 | 21 |
Kohtulahendid
Osaühing KontizKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing KontizFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing KontizViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 12953 | 17136 | 10959 | 6648 | 8827 |
| Maakonna TOPis | 8589 | 11401 | 7473 | 4546 | 5963 |
| Valdkonna TOPis | 83 | 130 | 61 | 19 | 39 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine(43351)