Osaühing Lepagrupp
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
28.06.2026Registrikood:
11409666
KMKR nr:
EE101208620
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
21.09.2007
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
6 391
E-mail:
Telefon:
+372 53908907
Tegevusvaldkond:
Metsamajandust abistavad tegevused
Registrikood:
11409666
KMKR nr:
EE101208620
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
21.09.2007
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
6 391
E-mail:
Telefon:
+372 53908907
Tegevusvaldkond:
Metsamajandust abistavad tegevused
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
28.06.2026 09:11Äriseosed
Osaühing LepagruppNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
1
Kehtivad seosed1
Kehtetud seosedMaksehäired
Osaühing LepagruppKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing LepagruppMaksuvõlad seisuga 28.06.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 28.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
23.06.2026
Maksuvõlg5 338.09
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
31.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
12.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | 5 338.09 | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | 2 071.46 | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
21 554
22 155
Q2
0
25 220
Q3
0
19 422
Q4
0
20 230
Kokku
21 554
87 027
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 554 | -3 | 21 554 | -75 | ||||||
| 2025 | 22 155 | 66 | 25 220 | 31 | 19 422 | 37 | 20 230 | 78 | 87 027 | 50 |
| 2024 | 13 378 | -29 | 19 213 | 46 | 14 186 | -7 | 11 380 | -16 | 58 158 | -4 |
| 2023 | 18 782 | 2 | 13 165 | -40 | 15 233 | -36 | 13 524 | -44 | 60 704 | -31 |
| 2022 | 18 387 | -5 | 21 875 | -17 | 23 925 | 50 | 24 086 | 85 | 88 273 | 18 |
| 2021 | 19 320 | -2 | 26 406 | 6 | 15 908 | -13 | 13 001 | -22 | 74 635 | -6 |
| 2020 | 19 777 | 52 | 25 028 | 40 | 18 204 | 26 | 16 635 | 48 | 79 644 | 41 |
| 2019 | 12 971 | -57 | 17 889 | -28 | 14 415 | -13 | 11 256 | 12 | 56 531 | -31 |
| 2018 | 30 407 | 211 | 24 784 | 31 | 16 531 | 242 | 10 046 | 4 | 81 768 | 89 |
| 2017 | 9 787 | -42 | 18 948 | 14 | 4 831 | -54 | 9 698 | 9 | 43 263 | -18 |
| 2016 | 16 957 | -36 | 16 637 | 7 | 10 470 | 2 | 8 933 | -33 | 52 998 | -19 |
| 2015 | 26 435 | 15 569 | 10 286 | 50 | 13 432 | 5 | 65 722 | 236 | ||
| 2014 | 6 852 | 12 736 | 19 588 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
5 481
13 421
Q2
0
7 335
Q3
0
7 961
Q4
0
8 836
Kokku
5 481
37 553
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 481 | -59 | 5 481 | -85 | ||||||
| 2025 | 13 421 | 46 | 7 335 | -26 | 7 961 | -2 | 8 836 | -2 | 37 553 | 4 |
| 2024 | 9 164 | -22 | 9 864 | 34 | 8 130 | -16 | 8 998 | -11 | 36 155 | -7 |
| 2023 | 11 787 | 34 | 7 354 | -37 | 9 728 | -11 | 10 139 | -29 | 39 008 | -15 |
| 2022 | 8 818 | -7 | 11 745 | 53 | 10 986 | 55 | 14 234 | 93 | 45 782 | 45 |
| 2021 | 9 450 | 12 | 7 669 | -25 | 7 066 | -38 | 7 384 | -29 | 31 568 | -22 |
| 2020 | 8 435 | -12 | 10 183 | 35 | 11 450 | 41 | 10 336 | 23 | 40 405 | 20 |
| 2019 | 9 604 | 12 | 7 543 | -46 | 8 123 | -21 | 8 390 | -19 | 33 660 | -22 |
| 2018 | 8 586 | 14 | 13 913 | 74 | 10 234 | 35 | 10 402 | 36 | 43 135 | 40 |
| 2017 | 7 510 | 3 | 7 998 | -13 | 7 593 | 6 | 7 635 | -11 | 30 735 | -5 |
| 2016 | 7 318 | -22 | 9 229 | 21 | 7 165 | 12 | 8 620 | 29 | 32 332 | 7 |
| 2015 | 9 358 | 7 644 | 6 385 | 19 | 6 698 | -1 | 30 085 | 148 | ||
| 2014 | 5 369 | 6 773 | 12 143 |
Finantsandmed
Osaühing LepagruppAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
349 222
2024
388 656
Puhaskasum
2025
46 034
2024
31 779
Bilansimaht
2025
409 838
2024
437 145
Käibevara
2025
70 020
2024
46 211
Põhivara
2025
339 818
2024
390 934
Lühiajalised kohustused
2025
74 791
2024
92 343
Pikaajalised kohustused
2025
15 574
2024
33 263
Omakapital
2025
319 473
2024
311 539
Töötajad
2025
4
2024
6
Maksevõime kordaja
2025
0.94
2024
0.50
Võlakordaja
2025
0.18
2024
0.21
Käiberentaablus
2025
0.13
2024
0.08
Omakapitali rentaablus
2025
0.14
2024
0.10
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 282 643 | 368 418 | 368 428 | 399 289 | 389 268 | 375 283 | 525 095 | 707 263 | 686 632 | 635 707 | 469 789 | 388 656 | 349 222 |
| Puhaskasum | 6 420 | 65 882 | 1 108 | 18 989 | 33 632 | 17 049 | 91 001 | 3 551 | 120 936 | 42 135 | -17 955 | 31 779 | 46 034 |
| Bilansimaht | 145 158 | 176 474 | 140 436 | 369 336 | 421 821 | 419 470 | 532 750 | 454 885 | 578 547 | 620 988 | 474 863 | 437 145 | 409 838 |
| Käibevara | 93 815 | 123 451 | 73 393 | 49 336 | 90 812 | 69 314 | 144 692 | 75 237 | 138 083 | 142 688 | 36 565 | 46 211 | 70 020 |
| Põhivara | 51 343 | 53 023 | 67 043 | 320 000 | 331 009 | 350 156 | 388 058 | 379 648 | 440 464 | 478 300 | 438 298 | 390 934 | 339 818 |
| Lühiajalised kohustused | 47 026 | 42 657 | 48 538 | 81 377 | 90 893 | 77 940 | 124 267 | 96 834 | 133 760 | 170 024 | 101 788 | 92 343 | 74 791 |
| Pikaajalised kohustused | 21 295 | 17 957 | 21 430 | 218 502 | 228 838 | 230 391 | 206 343 | 156 673 | 137 010 | 124 025 | 78 305 | 33 263 | 15 574 |
| Omakapital | 76 837 | 115 860 | 70 468 | 69 457 | 102 090 | 111 139 | 202 140 | 201 378 | 307 777 | 326 939 | 294 770 | 311 539 | 319 473 |
| Töötajad | 5 | 5 | 8 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 4 |
| Maksevõime kordaja | 1.99 | 2.89 | 1.51 | 0.61 | 1.00 | 0.89 | 1.16 | 0.78 | 1.03 | 0.84 | 0.36 | 0.50 | 0.94 |
| Võlakordaja | 0.32 | 0.24 | 0.35 | 0.22 | 0.22 | 0.19 | 0.23 | 0.21 | 0.23 | 0.27 | 0.21 | 0.21 | 0.18 |
| Käiberentaablus | 0.02 | 0.18 | 0.00 | 0.05 | 0.09 | 0.05 | 0.17 | 0.01 | 0.18 | 0.07 | -0.04 | 0.08 | 0.13 |
| Omakapitali rentaablus | 0.08 | 0.57 | 0.02 | 0.27 | 0.33 | 0.15 | 0.45 | 0.02 | 0.39 | 0.13 | -0.06 | 0.10 | 0.14 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 82 880 | -29 | 82 880 | -77 | ||||||
| 2025 | 116 639 | -7 | 96 987 | 0 | 65 656 | -24 | 78 319 | -5 | 357 601 | -9 |
| 2024 | 125 134 | -22 | 97 379 | -34 | 86 188 | -19 | 82 480 | -15 | 391 181 | -24 |
| 2023 | 161 429 | +26 | 147 917 | -3 | 106 298 | -47 | 97 237 | -52 | 512 881 | -25 |
| 2022 | 128 496 | -21 | 151 734 | -38 | 199 065 | +61 | 200 622 | +18 | 679 917 | -3 |
| 2021 | 161 913 | -8 | 243 378 | -37 | 123 725 | +12 | 169 837 | +61 | 698 853 | -10 |
| 2020 | 176 670 | +127 | 385 931 | +150 | 110 103 | +2 | 105 807 | -29 | 778 510 | +59 |
| 2019 | 77 792 | -56 | 154 479 | +81 | 107 988 | +21 | 149 949 | +96 | 490 208 | +14 |
| 2018 | 178 578 | +116 | 85 133 | 0 | 89 596 | +10 | 76 692 | -27 | 429 998 | +22 |
| 2017 | 82 516 | 84 793 | 81 122 | 105 301 | 353 733 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing LepagruppTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
5
9
Q2
10
Q3
7
Q4
4
Keskmine
5
8
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | -4 | 5 | -38 | ||||||
| 2025 | 9 | +2 | 10 | +4 | 7 | +2 | 4 | -4 | 8 | +14 |
| 2024 | 7 | +1 | 6 | -1 | 5 | -3 | 8 | +1 | 7 | 0 |
| 2023 | 6 | -1 | 7 | 0 | 8 | -1 | 7 | 0 | 7 | -13 |
| 2022 | 7 | -1 | 7 | -1 | 9 | +2 | 7 | 0 | 8 | 0 |
| 2021 | 8 | 0 | 8 | 0 | 7 | -1 | 7 | -1 | 8 | 0 |
| 2020 | 8 | +1 | 8 | +1 | 8 | +1 | 8 | +1 | 8 | +14 |
| 2019 | 7 | -2 | 7 | -1 | 7 | -1 | 7 | -1 | 7 | -13 |
| 2018 | 9 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 |
| 2017 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Kohtulahendid
Osaühing LepagruppKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
Osaühing LepagruppFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
Osaühing LepagruppViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
MTR0
Ettevõtte positsioonid top'des
2025
2024
Käibe TOPis
9995
20141
Maakonna TOPis
226
453
Valdkonna TOPis
81
129
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 9995 | 20141 | 17993 | 14599 | 12155 |
| Maakonna TOPis | 226 | 453 | 401 | 334 | 289 |
| Valdkonna TOPis | 81 | 129 | 113 | 88 | 57 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:81
Eesti Metsameister OÜ
Lepalaane OÜ
Samm Mets OÜ
OÜ Ralfi Veosed
Kanniku OÜ
Kasumi TOP
Positsioon:9275
Aktsiaselts Silva
osaühing TANI METS
Osaühing J.A. Konsultatsioonid
Lepalaane OÜ
Sevengroup OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Metsamajandust abistavad tegevused(02401)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
Osaühing LepagruppAvaliku sektori tehingud puuduvad