osaühing Loigo
Ettevõtte kokkuvõte
osaühing LoigoOsaühing Loigo on Harju maakonnas tegutsev osaühing, mille põhitegevusala on enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. Ettevõtte juhatusse kuulub Matvei Nikitenko.
Ettevõte tegutseb kinnisvaravaldkonnas, pakkudes kinnisvara üürile- ja käitusega seotud teenuseid. Ettevõtte bilansimaht 2025. aasta andmete põhjal on 815 975 eurot.
2025. aasta müügitulu oli 70 499 eurot ja puhaskasum 26 810 eurot. Ettevõttes töötab 1 inimene.
Kogu Eesti tegevusala "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" kogukäive aastal 2025 oli 337 868 115 eurot, millest osaühing Loigo moodustas 70 499 eurot ehk 0,0%. Harju maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 255 632 388 eurot, millest osaühing Loigo osa oli 0,0%. Kogu Eesti tegevusala töötajate koguarv oli 1 068, millest osaühing Loigo moodustas 0,1%; Harju maakonnas oli sama tegevusala töötajate arv 458, millest osaühing Loigo osa oli 0,2%.
Äriseosed
osaühing LoigoJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
osaühing LoigoKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing LoigoMaksuvõlad seisuga 15.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 15.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 29 502 | 107 | 17 861 | 322 | 47 363 | -7 | ||||
| 2025 | 14 230 | 8 | 4 230 | -73 | 4 582 | -76 | 27 838 | 88 | 50 880 | -19 |
| 2024 | 13 219 | 119 | 15 752 | 73 | 18 746 | 33 | 14 769 | 62 | 62 487 | 63 |
| 2023 | 6 041 | 1103 | 9 100 | 320 | 14 123 | 14 | 9 102 | -19 | 38 367 | 46 |
| 2022 | 502 | -95 | 2 167 | -72 | 12 375 | 201 | 11 169 | 51 | 26 213 | -13 |
| 2021 | 10 758 | 153 | 7 879 | 136 | 4 108 | -66 | 7 393 | 30 139 | 11 | |
| 2020 | 4 247 | -12 | 3 341 | -53 | 12 160 | 195 | 7 407 | 29 | 27 156 | 25 |
| 2019 | 4 812 | -38 | 7 034 | -48 | 4 123 | 4 | 5 758 | 9 | 21 726 | -29 |
| 2018 | 7 782 | 154 | 13 620 | 161 | 3 964 | -61 | 5 282 | -46 | 30 648 | 9 |
| 2017 | 3 059 | -5 | 5 216 | 125 | 10 139 | 242 | 9 820 | 138 | 28 234 | 124 |
| 2016 | 3 219 | 2 318 | 23 | 2 961 | 3 | 4 126 | 49 | 12 625 | 17 | |
| 2015 | 3 227 | 1 884 | 2 882 | 79 | 2 775 | -4 | 10 768 | 139 | ||
| 2014 | 1 610 | 2 887 | 4 496 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 323 | 82 | 1 671 | -60 | 1 000 | -83 | 1 073 | -75 | 10 067 | -44 |
| 2024 | 3 478 | 32 | 4 144 | 5 | 5 944 | 44 | 4 350 | 63 | 17 916 | 34 |
| 2023 | 2 632 | 29 | 3 960 | 54 | 4 126 | 104 | 2 664 | 20 | 13 382 | 51 |
| 2022 | 2 037 | 45 | 2 564 | 89 | 2 027 | 51 | 2 211 | 44 | 8 839 | 57 |
| 2021 | 1 406 | 44 | 1 356 | 158 | 1 339 | -26 | 1 533 | 5 | 5 635 | 18 |
| 2020 | 977 | -20 | 525 | -60 | 1 807 | 111 | 1 457 | 100 | 4 766 | 16 |
| 2019 | 1 224 | 54 | 1 299 | 64 | 857 | 1 | 730 | -1 | 4 111 | 29 |
| 2018 | 794 | 6 | 794 | 847 | -10 | 740 | -7 | 3 174 | -3 | |
| 2017 | 752 | -4 | 794 | 939 | 1 | 794 | -3 | 3 279 | -2 | |
| 2016 | 785 | -2 | 794 | 4 | 933 | 822 | 2 | 3 333 | 1 | |
| 2015 | 800 | 762 | 932 | 16 | 803 | -1 | 3 296 | 104 | ||
| 2014 | 806 | 812 | 1 618 |
Finantsandmed
osaühing LoigoAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 89 214 | 86 707 | 104 305 | 173 431 | 186 007 | 194 587 | 232 637 | 210 351 | 70 499 |
| Puhaskasum | 53 375 | 39 311 | 126 556 | 78 648 | 169 792 | 29 431 | 40 730 | 5 663 | 26 810 |
| Bilansimaht | 649 969 | 634 773 | 817 033 | 814 094 | 963 214 | 973 881 | 987 449 | 915 471 | 815 975 |
| Käibevara | 18 091 | 4 257 | 47 985 | 23 956 | 28 392 | 30 086 | 38 820 | 20 236 | 804 577 |
| Põhivara | 631 878 | 630 516 | 769 048 | 790 138 | 934 822 | 943 795 | 948 629 | 895 235 | 11 398 |
| Lühiajalised kohustused | 86 645 | 62 139 | 117 843 | 86 257 | 68 146 | 64 382 | 137 219 | 59 579 | 54 273 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 563 324 | 572 634 | 699 190 | 727 837 | 895 068 | 909 499 | 850 230 | 855 892 | 761 702 |
| Töötajad | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 0.21 | 0.07 | 0.41 | 0.28 | 0.42 | 0.47 | 0.28 | 0.34 | 14.82 |
| Võlakordaja | 0.13 | 0.10 | 0.14 | 0.11 | 0.07 | 0.07 | 0.14 | 0.07 | 0.07 |
| Käiberentaablus | 0.60 | 0.45 | 1.21 | 0.45 | 0.91 | 0.15 | 0.18 | 0.03 | 0.38 |
| Omakapitali rentaablus | 0.09 | 0.07 | 0.18 | 0.11 | 0.19 | 0.03 | 0.05 | 0.01 | 0.04 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 400 | -62 | 65 370 | +162 | 75 770 | -6 | ||||
| 2025 | 27 198 | -66 | 24 940 | -57 | 24 940 | -51 | 3 629 | -92 | 80 707 | -66 |
| 2024 | 80 632 | +111 | 58 600 | +40 | 51 028 | -14 | 47 632 | -3 | 237 892 | +26 |
| 2023 | 38 297 | -33 | 41 896 | -4 | 59 177 | +4 | 49 285 | -8 | 188 654 | -11 |
| 2022 | 57 363 | +12 | 43 425 | +4 | 57 141 | +49 | 53 625 | 0 | 211 554 | +15 |
| 2021 | 51 174 | +81 | 41 766 | +2 | 38 237 | -21 | 53 378 | +20 | 184 555 | +14 |
| 2020 | 28 241 | +35 | 41 105 | +54 | 48 540 | +80 | 44 486 | +65 | 162 371 | +60 |
| 2019 | 20 867 | -26 | 26 672 | -46 | 26 930 | +20 | 26 930 | +31 | 101 401 | -16 |
| 2018 | 28 132 | +71 | 48 943 | +208 | 22 424 | -18 | 20 580 | -51 | 120 079 | +18 |
| 2017 | 16 439 | 15 909 | 27 236 | 42 088 | 101 672 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing LoigoTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -50 | ||
| 2024 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2022 | 2 | -1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2021 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | -1 | 2 | -1 | 2 | -33 |
| 2020 | 3 | 0 | 2 | -1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2019 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2018 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2017 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Kohtulahendid
osaühing LoigoKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing LoigoFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing LoigoViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 44846 | 29580 | 28323 | 31151 | 28696 |
| Maakonna TOPis | 26747 | 18839 | 18115 | 19605 | 18060 |
| Valdkonna TOPis | 2273 | 1418 | 1378 | 1533 | 1456 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)