osaühing Muhu Kodu
Äriseosed
osaühing Muhu KoduJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing Muhu KoduKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing Muhu KoduMaksuvõlad seisuga 04.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 04.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 486 | 486 | -72 | |||||||
| 2025 | 1 303 | 118 | 456 | -26 | 1 759 | -60 | ||||
| 2024 | 1 222 | -94 | 599 | -51 | 620 | 1 927 | 4 368 | -80 | ||
| 2023 | 20 111 | 120 | 1 232 | -94 | 21 343 | -54 | ||||
| 2022 | 9 144 | -26 | 19 965 | 226 | 17 536 | 704 | 46 645 | 123 | ||
| 2021 | 12 346 | -83 | 6 117 | -88 | 2 180 | -62 | 232 | -96 | 20 876 | -85 |
| 2020 | 73 322 | 5276 | 52 521 | 3720 | 5 803 | 401 | 6 273 | 554 | 137 919 | 2740 |
| 2019 | 1 364 | 75 | 1 375 | 8 | 1 159 | -5 | 959 | -6 | 4 856 | 13 |
| 2018 | 780 | -75 | 1 278 | -65 | 1 219 | 1 | 1 025 | 43 | 4 302 | -50 |
| 2017 | 3 085 | -18 | 3 639 | -3 | 1 204 | -57 | 716 | -76 | 8 644 | -35 |
| 2016 | 3 781 | 6 | 3 761 | 43 | 2 815 | 11 | 3 007 | 3 | 13 365 | 15 |
| 2015 | 3 566 | 2 631 | 2 529 | 20 | 2 921 | 44 | 11 647 | 181 | ||
| 2014 | 2 113 | 2 025 | 4 138 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Finantsandmed
osaühing Muhu KoduAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 41 067 | 385 896 | 397 090 | 119 863 | 76 029 | 57 990 | 79 261 | 59 537 |
| Puhaskasum | 74 098 | 392 141 | 9 884 | 260 432 | 46 650 | 16 308 | 34 866 | 331 393 |
| Bilansimaht | 1 011 842 | 1 485 566 | 903 927 | 1 106 320 | 983 551 | 930 567 | 958 672 | 1 363 490 |
| Käibevara | 424 334 | 846 546 | 596 077 | 762 787 | 629 601 | 572 499 | 587 164 | 1 015 178 |
| Põhivara | 587 508 | 639 020 | 307 850 | 343 533 | 353 950 | 358 068 | 371 508 | 348 312 |
| Lühiajalised kohustused | 10 383 | 112 703 | 16 643 | 14 703 | 89 186 | 23 412 | 60 753 | 21 294 |
| Pikaajalised kohustused | 460 273 | 371 587 | 141 372 | 85 272 | 47 620 | 44 102 | 0 | 457 884 |
| Omakapital | 541 186 | 1 001 276 | 745 912 | 1 006 345 | 846 745 | 863 053 | 897 919 | 884 312 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Maksevõime kordaja | 40.87 | 7.51 | 35.82 | 51.88 | 7.06 | 24.45 | 9.66 | 47.67 |
| Võlakordaja | 0.01 | 0.08 | 0.02 | 0.01 | 0.09 | 0.03 | 0.06 | 0.02 |
| Käiberentaablus | 1.80 | 1.02 | 0.02 | 2.17 | 0.61 | 0.28 | 0.44 | 5.57 |
| Omakapitali rentaablus | 0.14 | 0.39 | 0.01 | 0.26 | 0.06 | 0.02 | 0.04 | 0.37 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing Muhu Kodu 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Osaühing Muhu Kodu on asutatud jaanuaris 2007.a. ja ettevõtte põhitegevusalaks planeeriti kinnisvara ost ja müük (EMTAK 2025 järgi kood 68101). 2019.a. jooksul koondus kinnisvarategevus Muhu kodu OÜ tütarettevõttesse ning jätkati investeerimist väärtpaberitesse, erinevatesse ettevõtetesse ning juhtimisteenuste osutamisega. 2025. aastal teenis Muhu kodu OÜ müügitulu summas 59 537 eurot(2024. aastal 79 261 eurot). OÜ Muhu Kodu tegevust juhib üheliikmeline juhatus. Juhatuse liikmele tasu 2025. aastal ei makstud. 2025.aastal planeeritakse investeerimistegevuse jätkamist.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 919 | -14 | 11 919 | -80 | ||||||
| 2025 | 13 848 | -2 | 15 137 | -7 | 15 108 | +1 | 15 051 | -52 | 59 144 | -23 |
| 2024 | 14 093 | -86 | 16 231 | +262 | 14 946 | +233 | 31 210 | +596 | 76 480 | -34 |
| 2023 | 102 624 | +109 | 4 485 | 0 | 4 485 | 0 | 4 485 | 0 | 116 079 | +85 |
| 2022 | 49 158 | -23 | 4 485 | -87 | 4 485 | -67 | 4 485 | +20 | 62 613 | -46 |
| 2021 | 63 735 | -82 | 33 735 | -87 | 13 735 | -59 | 3 735 | -89 | 114 940 | -83 |
| 2020 | 361 461 | +3229 | 266 135 | +2527 | 33 485 | +244 | 33 735 | +239 | 694 816 | +1608 |
| 2019 | 10 858 | -1 | 10 132 | -2 | 9 741 | -1 | 9 947 | -1 | 40 678 | -1 |
| 2018 | 10 950 | -49 | 10 291 | -51 | 9 793 | -50 | 10 052 | 0 | 41 085 | -43 |
| 2017 | 21 412 | 20 869 | 19 675 | 10 060 | 72 016 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing Muhu KoduTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|
Kohtulahendid
osaühing Muhu KoduKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing Muhu KoduFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing Muhu KoduViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 51412 | 60584 | 51600 | 36647 |
| Maakonna TOPis | 2615 | 3113 | 2660 | 1864 |
| Valdkonna TOPis | 2601 | 3148 | 2678 | 1862 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)