osaühing Pärnu Autokool
Ettevõtte kokkuvõte
osaühing Pärnu Autokoolosaühing Pärnu Autokool on Pärnu maakonnas tegutsev sõiduõppe ettevõte, mille juhatusse kuulub Peeter Tamme. Ettevõte on äriregistris registreeritud osaühinguna registrikoodiga 10033688.
Ettevõte tegutseb sõiduõppe tegevusalal, pakkudes mootorsõidukijuhtide väljaõpet Pärnu maakonnas.
2025. aasta andmetel oli ettevõtte müügitulu 614 eurot ja puhaskahjum 143 eurot. Bilansimaht oli samal aastal 4 907 eurot.
Kogu Eesti tegevusala „Sõiduõpe" kogukäive aastal 2025 oli 19 018 817 eurot, vähenes võrreldes eelmise aastaga 36%. Pärnu Autokooli käive moodustas sellest 614 eurot ehk 0,0%. Pärnu maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 1 574 018 eurot, mis vähenes eelmise aastaga võrreldes 68%; Pärnu Autokooli osa sellest oli 0,0%. Kogu Eesti tegevusala puhaskasum aastal 2025 oli 2 590 136 eurot ning Pärnu maakonnas 71 541 eurot. Sektoris tegutseb Eestis kokku 501 aktiivset ettevõtet, Pärnu maakonnas 11.
Äriseosed
osaühing Pärnu AutokoolJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing Pärnu AutokoolKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing Pärnu AutokoolMaksuvõlad seisuga 01.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 01.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026 Deklaratsioon esitamata
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 34 | -44 | |||||||
| 2025 | 19 | 10 | -9 | 32 | 78 | 61 | 61 | |||
| 2024 | 9 | 11 | 18 | 38 | -65 | |||||
| 2023 | 108 | 100 | 108 | 269 | ||||||
| 2022 | 26 | 0 | -100 | 3 | 29 | -82 | ||||
| 2021 | 39 | 124 | 163 | 163 | ||||||
| 2020 | 61 | 221 | 1 | 62 | 39 | |||||
| 2019 | 19 | 12 | 26 | 1200 | 45 | 116 | ||||
| 2018 | 17 | -94 | 2 | -98 | 2 | -95 | 21 | -98 | ||
| 2017 | 276 | -15 | 82 | -12 | 39 | 1850 | 537 | 83 | 934 | 31 |
| 2016 | 323 | 7 | 93 | 69 | 2 | -98 | 294 | 7 | 713 | -1 |
| 2015 | 302 | 55 | 90 | 150 | 276 | 51 | 722 | 229 | ||
| 2014 | 36 | 183 | 219 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Finantsandmed
osaühing Pärnu AutokoolAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 29 347 | 543 | 136 | 322 | 875 | 231 | 624 | 878 | 614 |
| Puhaskasum | -18 | 255 | -203 | 232 | 720 | -2 | -2 646 | 72 | -143 |
| Bilansimaht | 6 676 | 7 259 | 7 275 | 7 506 | 8 304 | 8 464 | 5 098 | 5 402 | 4 907 |
| Käibevara | 6 676 | 7 259 | 7 275 | 7 506 | 8 304 | 8 464 | 5 098 | 5 402 | 4 907 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 69 | 397 | 616 | 615 | 693 | 855 | 135 | 367 | 15 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 6 607 | 6 862 | 6 659 | 6 891 | 7 611 | 7 609 | 4 963 | 5 035 | 4 892 |
| Töötajad | 0 | 0 | 3 | ||||||
| Maksevõime kordaja | 96.75 | 18.28 | 11.81 | 12.20 | 11.98 | 9.90 | 37.76 | 14.72 | 327.13 |
| Võlakordaja | 0.01 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.08 | 0.10 | 0.03 | 0.07 | 0.00 |
| Käiberentaablus | -0.00 | 0.47 | -1.49 | 0.72 | 0.82 | -0.01 | -4.24 | 0.08 | -0.23 |
| Omakapitali rentaablus | -0.00 | 0.04 | -0.03 | 0.03 | 0.09 | -0.00 | -0.53 | 0.01 | -0.03 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 310 | 310 | -50 | |||||||
| 2025 | 234 | 230 | -30 | 150 | -61 | 614 | -30 | |||
| 2024 | 164 | 330 | 384 | 878 | +41 | |||||
| 2023 | 624 | 624 | +170 | |||||||
| 2022 | 210 | 21 | 231 | -74 | ||||||
| 2021 | 250 | 625 | 875 | +171 | ||||||
| 2020 | 310 | +210 | 13 | 323 | +37 | |||||
| 2019 | 100 | -60 | 136 | +700 | 236 | -17 | ||||
| 2018 | 250 | 17 | -96 | 17 | -100 | 283 | -99 | |||
| 2017 | 422 | 27 615 | 1 310 | 29 347 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing Pärnu AutokoolTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|
Kohtulahendid
osaühing Pärnu AutokoolKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing Pärnu AutokoolFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing Pärnu AutokoolViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 95500 | 178094 | 179062 | 176850 | 158916 |
| Maakonna TOPis | 4909 | 9069 | 9110 | 8982 | 8051 |
| Valdkonna TOPis | 2567 | 4407 | 4236 | 3981 | 3362 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Sõiduõpe(85531)