osaühing Paulson
Äriseosed
osaühing PaulsonJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing PaulsonKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing PaulsonMaksuvõlad seisuga 08.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 08.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
30.04.2026
21.04.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 221 | -16 | 221 | -25 | ||||||
| 2025 | 264 | 514 | 30 | -96 | 294 | -68 | ||||
| 2024 | 43 | -82 | 770 | 1825 | 114 | 927 | 228 | |||
| 2023 | 243 | 200 | 40 | -97 | 283 | -88 | ||||
| 2022 | 81 | -92 | 764 | 5 | 1 451 | 2 296 | -2 | |||
| 2021 | 1 071 | 27 | 731 | -10 | 548 | 1305 | 2 350 | 39 | ||
| 2020 | 841 | 816 | 3980 | 39 | -71 | 1 695 | 722 | |||
| 2019 | 20 | -99 | 50 | 136 | -40 | 206 | -87 | |||
| 2018 | 1 359 | 225 | 2400 | 1 584 | 615 | |||||
| 2017 | 10 | -76 | 203 | 1169 | 9 | -82 | 222 | 106 | ||
| 2016 | 41 | 720 | 16 | -92 | 50 | 107 | -55 | |||
| 2015 | 5 | 38 | 196 | 239 | -80 | |||||
| 2014 | 1 179 | 1 179 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Finantsandmed
osaühing PaulsonAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 4 364 | 12 753 | 6 152 | 23 441 | 19 875 | 21 839 | 6 353 | 11 722 | 9 820 |
| Puhaskasum | -900 | 2 797 | -1 951 | 2 878 | -4 420 | -833 | -8 646 | -1 435 | -3 336 |
| Bilansimaht | 13 567 | 13 142 | 11 761 | 16 689 | 11 250 | 10 375 | 6 940 | 8 371 | 4 270 |
| Käibevara | 4 570 | 3 513 | 4 088 | 10 972 | 7 489 | 6 908 | 5 628 | 7 409 | 3 658 |
| Põhivara | 8 997 | 9 629 | 7 673 | 5 717 | 3 761 | 3 467 | 1 312 | 962 | 612 |
| Lühiajalised kohustused | 3 396 | 176 | 744 | 2 794 | 1 775 | 1 733 | 6 944 | 9 810 | 9 045 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 10 171 | 12 966 | 11 017 | 13 895 | 9 475 | 8 642 | -4 | -1 439 | -4 775 |
| Töötajad | 0 | 0 | 3 | ||||||
| Maksevõime kordaja | 1.35 | 19.96 | 5.49 | 3.93 | 4.22 | 3.99 | 0.81 | 0.76 | 0.40 |
| Võlakordaja | 0.25 | 0.01 | 0.06 | 0.17 | 0.16 | 0.17 | 1.00 | 1.17 | 2.12 |
| Käiberentaablus | -0.21 | 0.22 | -0.32 | 0.12 | -0.22 | -0.04 | -1.36 | -0.12 | -0.34 |
| Omakapitali rentaablus | -0.09 | 0.22 | -0.18 | 0.21 | -0.47 | -0.10 | NA | NA | NA |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing Paulson 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Paulson OÜ põhitegevusalaks on puidu töötlemine – puidust uste ja akende valmistamine. Äriühingu kõrvaltegevusalaks on ruumide rentimine. Paulson OÜ 2025.aasta tulemused ei vastanud ootustele - müügitulu oli 9 820 ja kahjum 3 336 eurot. 2024.a. vastavad näitajad olid: müügitulu 11 722 eurot ja kahjum 1 435 eurot. 2026. a. eesmärgiks on lõpetada aasta kasumiga.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 765 | -3 | 2 765 | -74 | ||||||
| 2025 | 2 857 | +70 | 1 831 | +92 | 3 561 | -35 | 2 188 | -27 | 10 437 | -6 |
| 2024 | 1 683 | -24 | 956 | +92 | 5 468 | +245 | 2 979 | +88 | 11 086 | +88 |
| 2023 | 2 224 | +9 | 497 | -95 | 1 586 | -86 | 1 585 | +487 | 5 891 | -74 |
| 2022 | 2 048 | -76 | 9 113 | +55 | 11 285 | +454 | 270 | -97 | 22 717 | -12 |
| 2021 | 8 485 | +21 | 5 877 | -7 | 2 036 | -35 | 9 294 | +614 | 25 692 | +45 |
| 2020 | 6 993 | +371 | 6 324 | +527 | 3 141 | +109 | 1 302 | -45 | 17 761 | +179 |
| 2019 | 1 485 | +117 | 1 009 | -88 | 1 506 | +40 | 2 373 | +2 | 6 373 | -48 |
| 2018 | 684 | -20 | 8 165 | +897 | 1 073 | -46 | 2 322 | +194 | 12 243 | +175 |
| 2017 | 860 | 819 | 1 979 | 791 | 4 449 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing PaulsonTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|
Kohtulahendid
osaühing PaulsonKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing PaulsonFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing PaulsonViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 44852 | 124792 | 142376 | 95154 | 90070 |
| Maakonna TOPis | 466 | 1413 | 1637 | 1076 | 1024 |
| Valdkonna TOPis | 2364 | 7337 | 8865 | 5200 | 5005 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)