osaühing Rannasaar
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
07.07.2026Registrikood:
10041939
KMKR nr:
EE100452859
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
10.06.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
40 000
E-mail:
Telefon:
+372 5251243
Tegevusvaldkond:
Kaubavedu maanteel
Registrikood:
10041939
KMKR nr:
EE100452859
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
10.06.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
40 000
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
07.07.2026 07:57Äriseosed
osaühing RannasaarNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed1
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
1
Kehtivad seosed3
Kehtetud seosedMaksehäired
osaühing RannasaarKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing RannasaarMaksuvõlad seisuga 07.07.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 07.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
31.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
6 772
0
Q2
0
11 318
Q3
0
18 900
Q4
0
14 484
Kokku
6 772
44 702
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 772 | 6 772 | -85 | |||||||
| 2025 | 11 318 | -22 | 18 900 | 61 | 14 484 | 88 | 44 702 | 11 | ||
| 2024 | 6 228 | 49 | 14 531 | 38 | 11 714 | -29 | 7 690 | -27 | 40 163 | -4 |
| 2023 | 4 174 | 10 513 | 97 | 16 545 | -26 | 10 599 | -35 | 41 830 | -5 | |
| 2022 | 5 336 | -31 | 22 425 | 161 | 16 279 | 251 | 44 040 | 87 | ||
| 2021 | 2 559 | -54 | 7 786 | 98 | 8 576 | 144 | 4 637 | -24 | 23 558 | 23 |
| 2020 | 5 613 | 87 | 3 925 | 104 | 3 513 | 8 | 6 066 | 39 | 19 117 | 52 |
| 2019 | 3 008 | 220 | 1 926 | 96 | 3 249 | 12 | 4 379 | 20 | 12 561 | 48 |
| 2018 | 939 | -7 | 981 | 6 | 2 899 | 134 | 3 651 | 295 | 8 470 | 107 |
| 2017 | 1 009 | -11 | 927 | -19 | 1 241 | 32 | 924 | -28 | 4 101 | -9 |
| 2016 | 1 140 | -19 | 1 138 | -12 | 940 | -33 | 1 276 | -35 | 4 495 | -26 |
| 2015 | 1 403 | 1 290 | 1 398 | 43 | 1 968 | 45 | 6 060 | 160 | ||
| 2014 | 977 | 1 358 | 2 335 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
2 997
2 265
Q2
0
3 022
Q3
0
3 237
Q4
0
3 202
Kokku
2 997
11 726
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 997 | 32 | 2 997 | -74 | ||||||
| 2025 | 2 265 | -22 | 3 022 | -7 | 3 237 | 5 | 3 202 | 45 | 11 726 | 2 |
| 2024 | 2 888 | -11 | 3 261 | -15 | 3 095 | -19 | 2 210 | -45 | 11 453 | -24 |
| 2023 | 3 253 | 42 | 3 845 | 62 | 3 833 | 8 | 4 054 | 6 | 14 985 | 24 |
| 2022 | 2 296 | 245 | 2 373 | 30 | 3 559 | 55 | 3 812 | 71 | 12 040 | 72 |
| 2021 | 665 | 2 | 1 823 | 174 | 2 289 | 244 | 2 227 | 235 | 7 004 | 165 |
| 2020 | 651 | 1 | 665 | 3 | 665 | 3 | 665 | -15 | 2 646 | -3 |
| 2019 | 645 | -14 | 645 | 645 | 782 | 21 | 2 716 | 1 | ||
| 2018 | 753 | -18 | 645 | -34 | 645 | -34 | 645 | -34 | 2 687 | -30 |
| 2017 | 915 | -23 | 971 | -1 | 971 | -1 | 971 | -1 | 3 828 | -8 |
| 2016 | 1 196 | -10 | 981 | -25 | 981 | -25 | 981 | -25 | 4 140 | -21 |
| 2015 | 1 334 | 1 312 | 1 312 | 27 | 1 312 | -7 | 5 271 | 115 | ||
| 2014 | 1 035 | 1 414 | 2 450 |
Finantsandmed
osaühing RannasaarAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
387 622
2024
386 099
Puhaskasum
2025
21 652
2024
60 098
Bilansimaht
2025
432 418
2024
440 950
Käibevara
2025
174 591
2024
161 084
Põhivara
2025
257 827
2024
279 866
Lühiajalised kohustused
2025
26 567
2024
48 383
Pikaajalised kohustused
2025
36 488
2024
44 856
Omakapital
2025
369 363
2024
347 711
Töötajad
2025
2
2024
2
Maksevõime kordaja
2025
6.57
2024
3.33
Võlakordaja
2025
0.06
2024
0.11
Käiberentaablus
2025
0.06
2024
0.16
Omakapitali rentaablus
2025
0.06
2024
0.17
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 21 806 | 63 918 | 101 589 | 110 657 | 240 653 | 624 225 | 371 298 | 386 099 | 387 622 |
| Puhaskasum | 138 | 5 359 | 25 150 | 39 376 | 56 558 | 142 208 | 16 317 | 60 098 | 21 652 |
| Bilansimaht | 17 768 | 46 095 | 62 810 | 89 319 | 185 855 | 350 048 | 318 427 | 440 950 | 432 418 |
| Käibevara | 6 853 | 28 130 | 36 365 | 55 132 | 89 222 | 187 167 | 157 438 | 161 084 | 174 591 |
| Põhivara | 10 915 | 17 965 | 26 445 | 34 187 | 96 633 | 162 881 | 160 989 | 279 866 | 257 827 |
| Lühiajalised kohustused | 15 124 | 38 092 | 29 657 | 16 790 | 44 322 | 54 765 | 30 814 | 48 383 | 26 567 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 445 | 23 987 | 0 | 44 856 | 36 488 |
| Omakapital | 2 644 | 8 003 | 33 153 | 72 529 | 129 088 | 271 296 | 287 613 | 347 711 | 369 363 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Maksevõime kordaja | 0.45 | 0.74 | 1.23 | 3.28 | 2.01 | 3.42 | 5.11 | 3.33 | 6.57 |
| Võlakordaja | 0.85 | 0.83 | 0.47 | 0.19 | 0.24 | 0.16 | 0.10 | 0.11 | 0.06 |
| Käiberentaablus | 0.01 | 0.08 | 0.25 | 0.36 | 0.24 | 0.23 | 0.04 | 0.16 | 0.06 |
| Omakapitali rentaablus | 0.05 | 0.67 | 0.76 | 0.54 | 0.44 | 0.52 | 0.06 | 0.17 | 0.06 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 77 865 | -16 | 77 865 | -82 | ||||||
| 2025 | 92 915 | +27 | 100 953 | -55 | 141 472 | -5 | 91 561 | +22 | 426 901 | -18 |
| 2024 | 73 318 | -12 | 226 661 | +150 | 148 500 | +15 | 75 285 | -11 | 523 764 | +35 |
| 2023 | 83 139 | +3 | 90 838 | -22 | 129 105 | -35 | 84 353 | -66 | 387 434 | -40 |
| 2022 | 80 668 | +248 | 116 076 | +87 | 198 659 | +158 | 249 947 | +340 | 645 351 | +195 |
| 2021 | 23 182 | -33 | 62 185 | +134 | 76 896 | +210 | 56 789 | +47 | 219 051 | +76 |
| 2020 | 34 726 | +76 | 26 538 | -8 | 24 783 | 0 | 38 680 | +7 | 124 728 | +14 |
| 2019 | 19 736 | +845 | 28 899 | +1013 | 24 758 | -5 | 36 056 | +42 | 109 449 | +95 |
| 2018 | 2 088 | +61 | 2 596 | +99 | 25 982 | +1008 | 25 434 | +2257 | 56 099 | +831 |
| 2017 | 1 296 | 1 306 | 2 346 | 1 079 | 6 027 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing RannasaarTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
2
3
Q2
3
Q3
3
Q4
2
Keskmine
2
3
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | -1 | 2 | -33 | ||||||
| 2025 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | +1 | 2 | 0 | 3 | 0 |
| 2024 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | -2 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 2023 | 3 | +1 | 3 | 0 | 4 | +1 | 3 | +1 | 3 | 0 |
| 2022 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
| 2021 | 2 | +1 | 3 | +2 | 3 | +2 | 2 | +1 | 3 | +200 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
osaühing RannasaarKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
22.08.2023
Äriregistri teated
Tartu Maakohtu registriosakond avaldab teadaande äriregistri seaduse (ÄRS) § 60 lg 5 alusel.
osaühing Rannasaar (registrikood: 10041939) ei ole esitanud tähtajaliselt 2022 aasta majandusaasta aruannet.
Registripidaja võib osaühing Rannasaar (registrikood: 10041939) kustutada registrist äriregistri seaduse § 61 lg 2 alusel.
Tartu Maakohtu registriosakondKuninga 22, 80099 PärnuTelefon: 601 1166E-post: registriosakond@kohus.ee
Teadaande number 2109239
Vaata| Kuupäev | Teate liik | Eelvaade | |
|---|---|---|---|
| 22.08.2023 | Äriregistri teated | Tartu Maakohtu registriosakond avaldab teadaande äriregistri seaduse (ÄRS) § 60 lg 5 alusel.
osaühing Rannasaar (registrikood: 10041939) ei ole esitanud tähtajaliselt 2022 aasta majandusaasta aruannet.
Registripidaja võib osaühing Rannasaar (registrikood: 10041939) kustutada registrist äriregistri seaduse § 61 lg 2 alusel.
Tartu Maakohtu registriosakondKuninga 22, 80099 PärnuTelefon: 601 1166E-post: registriosakond@kohus.ee
Teadaande number 2109239 | Vaata |
Varad
osaühing RannasaarFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
osaühing RannasaarViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
2024
2023
Käibe TOPis
20244
21087
Maakonna TOPis
2182
2233
Valdkonna TOPis
777
823
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 20244 | 21087 | 14772 | 24558 |
| Maakonna TOPis | 2182 | 2233 | 1527 | 2659 |
| Valdkonna TOPis | 777 | 823 | 586 | 1034 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:777
DSV Air & Sea AS
Haanpaa OÜ
Combitrans OÜ
AS Est-Trans Kaubaveod
osaühing Raam Transport
Kasumi TOP
Positsioon:16037
DSV Air & Sea AS
Elme Trans OÜ
VES-VIL Osaühing
Ospentos International OÜ
Speedline Service OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Kaubavedu maanteel(49411)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
osaühing RannasaarAvaliku sektori tehingud puuduvad