osaühing RAVO
Äriseosed
osaühing RAVOJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing RAVOKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing RAVOMaksuvõlad seisuga 09.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 09.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
30.04.2026
21.04.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 213 | 213 | -48 | |||||||
| 2025 | 213 | 62 | 133 | 28 | 408 | 61 | ||||
| 2024 | 148 | 104 | 41 | 252 | 18 | |||||
| 2023 | 139 | 74 | 213 | |||||||
| 2022 | 139 | 74 | 213 | |||||||
| 2021 | 139 | 157 | 74 | 1133 | 213 | 105 | ||||
| 2020 | 54 | 44 | -44 | 6 | -91 | 104 | -30 | |||
| 2019 | 78 | -1 | 70 | 148 | ||||||
| 2018 | 79 | 887 | 70 | 148 | 1814 | |||||
| 2017 | 8 | 8 | ||||||||
| 2016 | 8 | 8 | ||||||||
| 2015 | 8 | 8 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 | 62 |
Finantsandmed
osaühing RAVOAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 2 827 | 3 608 | 11 141 | 24 636 | 34 568 | 38 566 | 41 920 | 45 999 | 40 039 |
| Puhaskasum | 867 | 1 239 | 2 031 | 8 067 | 16 436 | 1 416 | 330 | 14 754 | 11 968 |
| Bilansimaht | 122 443 | 137 982 | 273 843 | 274 150 | 274 446 | 273 883 | 334 213 | 335 417 | 346 935 |
| Käibevara | 23 457 | 69 | 3 897 | 344 | 640 | 77 | 161 | 1 364 | 5 824 |
| Põhivara | 98 986 | 137 913 | 269 946 | 273 806 | 273 806 | 273 806 | 334 052 | 334 053 | 341 111 |
| Lühiajalised kohustused | 0 | 2 300 | 1 130 | 1 970 | 2 230 | 2 250 | 2 250 | 2 700 | 2 250 |
| Pikaajalised kohustused | 110 000 | 122 000 | 257 000 | 248 400 | 232 000 | 230 000 | 290 000 | 276 000 | 276 000 |
| Omakapital | 12 443 | 13 682 | 15 713 | 23 780 | 40 216 | 41 633 | 41 963 | 56 717 | 68 685 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
| Maksevõime kordaja | 0.03 | 3.45 | 0.17 | 0.29 | 0.03 | 0.07 | 0.51 | 2.59 | |
| Võlakordaja | 0.00 | 0.02 | 0.00 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 |
| Käiberentaablus | 0.31 | 0.34 | 0.18 | 0.33 | 0.48 | 0.04 | 0.01 | 0.32 | 0.30 |
| Omakapitali rentaablus | 0.07 | 0.09 | 0.13 | 0.34 | 0.41 | 0.03 | 0.01 | 0.26 | 0.17 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing RAVO 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne RAVO OÜ Majandusaasta aruanne 2025 TEGEVUSARUANNE RAVO OÜ alustas aktiivset äritegevust 2005.a. teisel poolel. Võetud laenude toel soetati kontoripind jaasuti seda renoveerima.Firma leidis, et soetatud kontoripinna järele puudub hetkel vajadus ja otsustas selle välja üürida.2017.a. soetati võetud laenude toel vanem elamu ja asuti seda renoveerima eesmärgiga see väljaüürida.2018.a. lõpul renoveerimine lõpetati ning detsembris üüriti osa välja.2019.a. müüdi osa antud elamust ja teine osa jäi üüripinnaks.2019.a. soetati juurde müügist saadud vahendite ja osanike laenude toel veel kaks kinnisasjaeesmärgiganeed renoveerida ja välja üürida.2020.a. lõpetati soetatud kinnisvara renoveerimine. 2023.a. soetati kinnisasi üürimise eesmärgil. Esialgu vajas see korralikku remonti ning seejärel sai väljaüürida. Kinnisasjade üürilt teeniti 2025.a.11968 eurot kasumit, mille võrra suurendati eelmiste perioodidejaotamata kasumit.Reservkapitali suurendati eelmiste perioodide jaotamata kasumi arvelt 1969 euro võrra.Loodame järgmiselt aastalt tulukuse tõusu tänu üürivõimaluste laienemisele. Osaühing jätkab senisetegevusega.Üldkoosolekul otsustati kasum jaotada eelpoolmainitud viisil. Juhatuse liikmetele pole makstud juhatuse liikme tasusid.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing RAVOTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|
Kohtulahendid
osaühing RAVOKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing RAVOFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing RAVOViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 24217 | 67434 | 70571 | 72984 | 70462 |
| Maakonna TOPis | 14489 | 40280 | 42093 | 43294 | 41461 |
| Valdkonna TOPis | 1028 | 3510 | 3750 | 3869 | 3798 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)