osaühing RONEX
Ettevõtte kokkuvõte
osaühing RONEXOsaühing RONEX on 1991. aastal asutatud Harju maakonnas tegutsev osaühing, mille põhitegevuseks on mõõteriistade, elektroonikaseadmete ja töövahendite hulgimüük. Ettevõtte juhatusse kuuluvad Aarne Laul ja Jaan Talimets.
RONEX impordib ja müüb elektri- ning elektroonikamõõteriistu, temperatuuri-, niiskuse- ja keskkonnaseire mõõtureid, valvekaamerate ja videovalveseadmeid, automaatika andureid, -süsteeme ja komponente ning elektriala tööriistu. Alates 1999. aastast tarnib ettevõte lisaks kõrgepingevõrkude releekaitse prooviseadmeid, kaitselülitite kontrollaparatuuri ja reservtoite akude koormustesti süsteeme, mida kasutatakse ka telekommunikatsiooni toiteahelates. Tallinna laost on pidevalt saadaval sagedasema nõudlusega tooted ning iganädalased kaubatarned võimaldavad klientide erisoovid kiiresti täita.
2025. aasta müügitulu oli 813 713 eurot, kasvades eelneva aastaga võrreldes 6,3%. Puhaskasum oli 43 192 eurot ja bilansimaht 453 536 eurot. Käibe puhasrentaablus oli 5,3% ning omakapitali rentaablus 11,5%. Aruandeaasta töötajate arv oli 4.
Kogu Eesti tegevusala 'Muude masinate ja seadmete hulgimüük' kogukäive aastal 2025 oli 264 089 500 eurot, millest osaühing RONEX moodustas 813 713 eurot ehk 0,3%. Harju maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 235 305 253 eurot, millest osaühing RONEX osa oli samuti 0,3%. Kogu Eesti tegevusala puhaskasum oli 11 126 568 eurot, millest osaühing RONEX moodustas 0,4%. Sektori töötajate koguarv Eestis oli 791, millest osaühing RONEX moodustas 0,5%.
Äriseosed
osaühing RONEXJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
osaühing RONEXKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing RONEXMaksuvõlad seisuga 27.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 27.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
21.07.2026
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 681 | 18 | 47 223 | 35 | 98 904 | -46 | ||||
| 2025 | 43 939 | -6 | 34 874 | -16 | 48 952 | 21 | 57 069 | 58 | 184 834 | 12 |
| 2024 | 46 897 | 14 | 41 424 | 5 | 40 320 | -17 | 36 097 | -17 | 164 738 | -5 |
| 2023 | 41 199 | -11 | 39 511 | 3 | 48 574 | 7 | 43 544 | -2 | 172 828 | -1 |
| 2022 | 46 179 | -10 | 38 464 | -9 | 45 292 | -19 | 44 419 | -6 | 174 353 | -11 |
| 2021 | 51 341 | 2 | 42 423 | -3 | 55 917 | 24 | 47 161 | 196 841 | 6 | |
| 2020 | 50 454 | 8 | 43 766 | -5 | 45 094 | -23 | 47 087 | -4 | 186 400 | -7 |
| 2019 | 46 804 | -32 | 46 215 | 22 | 58 494 | 55 | 49 157 | 5 | 200 670 | 5 |
| 2018 | 69 014 | 22 | 37 914 | 37 617 | -49 | 47 025 | 191 569 | -11 | ||
| 2017 | 56 664 | 7 | 37 772 | -44 | 73 705 | 50 | 47 002 | 18 | 215 143 | 3 |
| 2016 | 52 799 | 10 | 67 505 | 14 | 49 089 | 20 | 39 979 | -18 | 209 373 | 6 |
| 2015 | 48 167 | 59 452 | 40 772 | 37 | 48 744 | -3 | 197 135 | 146 | ||
| 2014 | 29 740 | 50 447 | 80 187 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 672 | 5 | 11 829 | -11 | 28 501 | -50 | ||||
| 2025 | 15 918 | -3 | 13 354 | -7 | 13 268 | 14 242 | 15 | 56 782 | 1 | |
| 2024 | 16 440 | 8 | 14 313 | 11 | 13 224 | -15 | 12 374 | -1 | 56 350 | |
| 2023 | 15 218 | -5 | 12 838 | 6 | 15 634 | -7 | 12 442 | -7 | 56 132 | -4 |
| 2022 | 15 993 | 4 | 12 092 | 1 | 16 830 | 8 | 13 371 | 12 | 58 287 | 6 |
| 2021 | 15 423 | -4 | 12 009 | -2 | 15 584 | 46 | 11 914 | -3 | 54 930 | 7 |
| 2020 | 16 122 | 3 | 12 212 | 2 | 10 659 | -13 | 12 312 | 1 | 51 304 | -1 |
| 2019 | 15 664 | 4 | 11 924 | 3 | 12 203 | 4 | 12 131 | 1 | 51 921 | 3 |
| 2018 | 15 104 | 1 | 11 619 | 4 | 11 766 | 5 | 11 998 | -3 | 50 487 | 1 |
| 2017 | 15 018 | 7 | 11 139 | 3 | 11 248 | 3 | 12 348 | 10 | 49 753 | 6 |
| 2016 | 14 059 | -2 | 10 766 | -1 | 10 967 | 3 | 11 207 | 6 | 46 999 | 1 |
| 2015 | 14 392 | 10 918 | 10 617 | 38 | 10 617 | -10 | 46 543 | 140 | ||
| 2014 | 7 679 | 11 745 | 19 424 |
Finantsandmed
osaühing RONEXAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 995 695 | 931 453 | 884 106 | 894 851 | 913 199 | 874 535 | 932 728 | 881 325 | 875 938 | 837 569 | 899 485 | 765 272 | 813 713 |
| Puhaskasum | 110 376 | 93 131 | 107 232 | 73 593 | 23 199 | 66 589 | 83 226 | 68 220 | 48 264 | 52 342 | 48 348 | 51 010 | 43 192 |
| Bilansimaht | 579 738 | 580 934 | 603 352 | 589 341 | 421 128 | 457 409 | 480 677 | 473 468 | 448 579 | 422 545 | 432 286 | 435 678 | 453 536 |
| Käibevara | 574 541 | 576 400 | 576 113 | 569 617 | 406 938 | 440 721 | 473 195 | 471 238 | 448 579 | 378 281 | 396 327 | 367 930 | 397 173 |
| Põhivara | 5 197 | 4 534 | 27 239 | 19 724 | 14 190 | 16 688 | 7 482 | 2 230 | 0 | 44 264 | 35 959 | 67 748 | 56 363 |
| Lühiajalised kohustused | 77 944 | 66 009 | 61 195 | 73 591 | 82 179 | 51 871 | 51 913 | 57 884 | 64 731 | 50 871 | 55 419 | 61 564 | 76 230 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 501 794 | 514 925 | 542 157 | 515 750 | 338 949 | 405 538 | 428 764 | 415 584 | 383 848 | 371 674 | 376 867 | 374 114 | 377 306 |
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 4 |
| Maksevõime kordaja | 7.37 | 8.73 | 9.41 | 7.74 | 4.95 | 8.50 | 9.12 | 8.14 | 6.93 | 7.44 | 7.15 | 5.98 | 5.21 |
| Võlakordaja | 0.13 | 0.11 | 0.10 | 0.12 | 0.20 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 0.14 | 0.12 | 0.13 | 0.14 | 0.17 |
| Käiberentaablus | 0.11 | 0.10 | 0.12 | 0.08 | 0.03 | 0.08 | 0.09 | 0.08 | 0.06 | 0.06 | 0.05 | 0.07 | 0.05 |
| Omakapitali rentaablus | 0.22 | 0.18 | 0.20 | 0.14 | 0.07 | 0.16 | 0.19 | 0.16 | 0.13 | 0.14 | 0.13 | 0.14 | 0.11 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing RONEX 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ Ronex põhitegevuseks oli aruandeaastal ning on ka 2026. aastal mõõteriistade, elektroonika töövahendite ja tarvikute hulgimüük, vastavalt EMTAK klassifikatsioonile: Mujal liigitamata masinate ja seadmete hulgimüük (46699). 2025. a. müügitulu oli 813 713 eurot ja puhaskasum 43 192 eurot. Müügitulu tõusis võrreldes eelmise aastaga 6,3 %. 2026. aastalt ootame eelneva aasta näitajate ületamist. Ronex OÜ majandustegevusega ei kaasne olulisi keskkonna- ja sotsiaalseid mõjusid. Olulisemad OÜ Ronex finantssuhtarvud: Maksevõime kordaja oli 31.12.2025 bilansis 5,2 ja 31.12.2024 bilansis 6,0 Likviidsuskordaja oli 31.12.2025 bilansis 3,2 ja 31.12.2024 bilansis 3,3 Käibe puhasrentaablus oli 2025. aastal 5,3 % ja 2024. aastal 6,7 % Omakapitali rentaablus oli 2025. aastal 11,5 % ja 2024. aastal 13,6 % Maksevõime kordaja arvestamise valem: käibevara / lühiajalised kohustused. Likviidsuskordaja arvestamise valem:(käibevarad – varud) / lühiajalised kohustused.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 313 162 | +24 | 353 394 | +38 | 666 556 | -41 | ||||
| 2025 | 251 660 | -31 | 255 959 | -12 | 224 303 | +4 | 389 455 | +40 | 1 121 377 | -2 |
| 2024 | 365 012 | +29 | 290 765 | -11 | 216 219 | -25 | 277 556 | -14 | 1 149 552 | -6 |
| 2023 | 283 727 | -15 | 327 775 | +1 | 286 789 | +6 | 321 275 | +5 | 1 219 566 | -2 |
| 2022 | 335 420 | -14 | 324 898 | +4 | 270 578 | -8 | 307 333 | -14 | 1 238 228 | -9 |
| 2021 | 389 146 | +5 | 310 950 | +31 | 295 586 | +7 | 358 776 | -3 | 1 354 458 | +8 |
| 2020 | 370 303 | -6 | 237 352 | -32 | 276 384 | -14 | 371 501 | +2 | 1 255 541 | -12 |
| 2019 | 392 574 | +24 | 351 061 | +20 | 319 560 | +8 | 362 573 | -25 | 1 425 767 | +3 |
| 2018 | 316 754 | -22 | 293 361 | -8 | 294 630 | -21 | 484 701 | +35 | 1 389 446 | -5 |
| 2017 | 404 971 | 320 164 | 373 682 | 358 463 | 1 457 280 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing RONEXTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||
| 2025 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2024 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | 2 | -1 | 2 | -1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | -33 |
| 2022 | 3 | -2 | 3 | 0 | 2 | -1 | 2 | -1 | 3 | -25 |
| 2021 | 5 | 0 | 3 | -2 | 3 | -2 | 3 | -2 | 4 | -20 |
| 2020 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2019 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2018 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2017 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Kohtulahendid
osaühing RONEXKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing RONEXFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing RONEXViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 10369 | 12634 | 11324 | 12000 | 10217 |
| Maakonna TOPis | 6884 | 8564 | 7713 | 7982 | 6841 |
| Valdkonna TOPis | 252 | 308 | 288 | 303 | 268 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Muude masinate ja seadmete hulgimüük(46649)