osaühing Sartex
Ettevõtte kokkuvõte
osaühing SartexOsaühing Sartex on Saare maakonnas tegutsev osaühing, mille põhitegevusala on tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine. Ettevõtte juhatusse kuuluvad Enn Meri ja Maimu Õispuu. Ettevõte on lõpetanud sokitootmise pärast 25-aastast tegutsemist selles valdkonnas.
2025. aasta majandustulemuste kohaselt oli osaühingu Sartex müügitulu 112 851 eurot ning puhaskasum 4 544 eurot. Bilansimaht ulatus 43 425 euroni. Ettevõttes töötas aruandeaastal 6 inimest, mis on samaväärsed eelmise aasta töötajate arvuga.
Kogu Eesti tegevusala „Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine" kogukäive 2025. aastal oli 590 525 eurot — mis on eelmise aastaga võrreldes vähenenud 85% —, millest osaühing Sartex moodustas 112 851 eurot ehk 19,1%. Sektori puhaskasum oli 79 929 eurot, millest osaühingu Sartex osa oli 5,7%. Sektori töötajate koguarv oli 12, millest osaühingu Sartex töötajad moodustasid 50,0%.
Saare maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 112 851 eurot, millest osaühingu Sartex osa oli 100,0% — ettevõte on maakonnas selle tegevusala ainus esindaja.
Äriseosed
osaühing SartexJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing SartexKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing SartexMaksuvõlad seisuga 08.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 08.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
30.04.2026
21.04.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 482 | 4 | 4 482 | -78 | ||||||
| 2025 | 4 290 | -18 | 4 152 | 8 | 5 727 | -7 | 6 166 | 20 | 20 335 | |
| 2024 | 5 231 | 23 | 3 846 | -28 | 6 127 | 12 | 5 151 | -1 | 20 355 | |
| 2023 | 4 269 | -20 | 5 366 | 12 | 5 452 | -7 | 5 190 | 16 | 20 277 | -1 |
| 2022 | 5 324 | 39 | 4 777 | 6 | 5 874 | 7 | 4 466 | 13 | 20 441 | 15 |
| 2021 | 3 825 | -4 | 4 503 | 2 | 5 498 | 3 | 3 936 | 42 | 17 762 | 8 |
| 2020 | 3 982 | 37 | 4 398 | 31 | 5 357 | 19 | 2 775 | -25 | 16 512 | 14 |
| 2019 | 2 912 | -36 | 3 353 | -31 | 4 497 | -31 | 3 697 | 2 | 14 459 | -26 |
| 2018 | 4 540 | 13 | 4 878 | 10 | 6 510 | 9 | 3 622 | -28 | 19 549 | |
| 2017 | 4 006 | 45 | 4 448 | 46 | 5 981 | 67 | 5 027 | 47 | 19 463 | 52 |
| 2016 | 2 770 | 184 | 3 044 | 412 | 3 574 | 202 | 3 428 | 109 | 12 815 | 192 |
| 2015 | 976 | 594 | 1 184 | 77 | 1 639 | 21 | 4 394 | 117 | ||
| 2014 | 668 | 1 356 | 2 024 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 809 | 5 | 4 809 | -78 | ||||||
| 2025 | 4 571 | -17 | 4 520 | 9 | 6 164 | -5 | 6 627 | 19 | 21 882 | 1 |
| 2024 | 5 491 | 21 | 4 151 | -28 | 6 489 | 11 | 5 566 | 21 697 | ||
| 2023 | 4 549 | -20 | 5 727 | 12 | 5 847 | -5 | 5 593 | 17 | 21 715 | |
| 2022 | 5 671 | 36 | 5 124 | 5 | 6 159 | 4 | 4 778 | 13 | 21 732 | 13 |
| 2021 | 4 166 | -5 | 4 875 | 1 | 5 926 | 1 | 4 230 | 37 | 19 197 | 5 |
| 2020 | 4 407 | 37 | 4 849 | 32 | 5 885 | 21 | 3 094 | -24 | 18 236 | 15 |
| 2019 | 3 222 | -34 | 3 683 | -29 | 4 846 | -11 | 4 077 | 4 | 15 827 | -18 |
| 2018 | 4 861 | 13 | 5 219 | 9 | 5 421 | -16 | 3 902 | -28 | 19 402 | -7 |
| 2017 | 4 283 | 45 | 4 775 | 47 | 6 437 | 72 | 5 417 | 50 | 20 913 | 54 |
| 2016 | 2 957 | 404 | 3 253 | 898 | 3 744 | 397 | 3 621 | 154 | 13 575 | 339 |
| 2015 | 587 | 326 | 754 | 62 | 1 426 | 69 | 3 094 | 137 | ||
| 2014 | 465 | 842 | 1 307 |
Finantsandmed
osaühing SartexAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 94 648 | 73 616 | 84 246 | 96 063 | 106 797 | 102 957 | 111 986 | 107 454 | 112 851 |
| Puhaskasum | 5 609 | -7 363 | -124 | 3 742 | 4 058 | 3 774 | 6 830 | 4 665 | 4 544 |
| Bilansimaht | 33 406 | 14 725 | 15 377 | 18 994 | 25 279 | 27 425 | 36 109 | 38 652 | 43 425 |
| Käibevara | 32 935 | 14 254 | 14 384 | 18 111 | 24 506 | 26 762 | 35 556 | 26 394 | 33 564 |
| Põhivara | 471 | 471 | 993 | 883 | 773 | 663 | 553 | 12 258 | 9 861 |
| Lühiajalised kohustused | 18 366 | 7 048 | 7 824 | 7 699 | 9 926 | 8 298 | 10 152 | 8 030 | 8 259 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 15 040 | 7 677 | 7 553 | 11 295 | 15 353 | 19 127 | 25 957 | 30 622 | 35 166 |
| Töötajad | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Maksevõime kordaja | 1.79 | 2.02 | 1.84 | 2.35 | 2.47 | 3.23 | 3.50 | 3.29 | 4.06 |
| Võlakordaja | 0.55 | 0.48 | 0.51 | 0.41 | 0.39 | 0.30 | 0.28 | 0.21 | 0.19 |
| Käiberentaablus | 0.06 | -0.10 | -0.00 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.04 | 0.04 |
| Omakapitali rentaablus | 0.37 | -0.96 | -0.02 | 0.33 | 0.26 | 0.20 | 0.26 | 0.15 | 0.13 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 736 | +56 | 30 736 | -73 | ||||||
| 2025 | 19 707 | -17 | 31 795 | +25 | 26 036 | +33 | 34 653 | -9 | 112 191 | +5 |
| 2024 | 23 807 | +28 | 25 491 | -27 | 19 555 | -13 | 38 200 | +14 | 107 052 | -2 |
| 2023 | 18 593 | -40 | 34 938 | +15 | 22 471 | +49 | 33 635 | +6 | 109 636 | +1 |
| 2022 | 31 075 | +59 | 30 408 | +3 | 15 121 | -20 | 31 863 | -2 | 108 466 | +8 |
| 2021 | 19 512 | -18 | 29 448 | -7 | 18 823 | -7 | 32 635 | +51 | 100 419 | +3 |
| 2020 | 23 682 | +18 | 31 774 | +39 | 20 245 | +17 | 21 617 | -15 | 97 318 | +14 |
| 2019 | 20 035 | -5 | 22 879 | -12 | 17 241 | +12 | 25 582 | +100 | 85 737 | +14 |
| 2018 | 21 044 | +40 | 25 976 | -7 | 15 377 | -44 | 12 822 | -37 | 75 218 | -17 |
| 2017 | 15 066 | 27 973 | 27 327 | 20 318 | 90 684 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing SartexTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 0 | 6 | 0 | ||||||
| 2025 | 6 | 0 | 6 | +1 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 |
| 2024 | 6 | +1 | 5 | 0 | 6 | +1 | 6 | 0 | 6 | +20 |
| 2023 | 5 | -1 | 5 | -1 | 5 | -1 | 6 | 0 | 5 | -17 |
| 2022 | 6 | -1 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 0 |
| 2021 | 7 | 0 | 6 | -1 | 6 | -1 | 6 | -1 | 6 | -14 |
| 2020 | 7 | +1 | 7 | +1 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 |
| 2019 | 6 | 0 | 6 | +1 | 7 | +2 | 7 | +1 | 7 | +17 |
| 2018 | 6 | 0 | 5 | -2 | 5 | -1 | 6 | +1 | 6 | 0 |
| 2017 | 6 | 7 | 6 | 5 | 6 |
Kohtulahendid
osaühing SartexKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing SartexFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing SartexViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 13427 | 43530 | 42932 | 43968 | 39029 |
| Maakonna TOPis | 222 | 776 | 752 | 794 | 687 |
| Valdkonna TOPis | 31 | 100 | 105 | 110 | 107 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine(13961)
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)