osaühing Särts A &T
Äriseosed
osaühing Särts A &TJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
osaühing Särts A &TKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing Särts A &TMaksuvõlad seisuga 24.09.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 24.09.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.09.2026
11.09.2026
31.08.2026
22.08.2026 Deklaratsioon esitamata
11.08.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 466.52 | ||
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | 139.79 | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 480 | -59 | 250 | -83 | 730 | -82 | ||||
| 2025 | 1 160 | -11 | 1 508 | -2 | 829 | -66 | 621 | -63 | 4 118 | -41 |
| 2024 | 1 306 | -11 | 1 544 | -35 | 2 444 | -17 | 1 672 | -17 | 6 966 | -21 |
| 2023 | 1 460 | 74 | 2 358 | 23 | 2 952 | 140 | 2 025 | 26 | 8 795 | 57 |
| 2022 | 841 | -40 | 1 921 | 93 | 1 232 | -21 | 1 611 | 16 | 5 605 | 5 |
| 2021 | 1 410 | -45 | 993 | -47 | 1 565 | -35 | 1 385 | -29 | 5 353 | -39 |
| 2020 | 2 579 | 40 | 1 863 | 2 401 | -19 | 1 964 | -10 | 8 807 | ||
| 2019 | 1 838 | -51 | 1 870 | -46 | 2 949 | -35 | 2 188 | -29 | 8 845 | -40 |
| 2018 | 3 722 | -4 | 3 479 | -18 | 4 554 | 4 | 3 074 | -26 | 14 829 | -11 |
| 2017 | 3 872 | 14 | 4 239 | 26 | 4 398 | -11 | 4 131 | 6 | 16 641 | 7 |
| 2016 | 3 388 | 39 | 3 356 | 12 | 4 937 | 24 | 3 882 | 16 | 15 563 | 22 |
| 2015 | 2 429 | 2 992 | 3 969 | 57 | 3 340 | 18 | 12 729 | 138 | ||
| 2014 | 2 522 | 2 827 | 5 348 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 454 | -31 | 454 | -82 | ||||||
| 2025 | 654 | -45 | 1 009 | -11 | 319 | -74 | 533 | -52 | 2 515 | -46 |
| 2024 | 1 193 | -7 | 1 129 | -6 | 1 214 | -5 | 1 103 | -13 | 4 639 | -8 |
| 2023 | 1 285 | 70 | 1 204 | 5 | 1 278 | 306 | 1 263 | 38 | 5 030 | 61 |
| 2022 | 756 | -18 | 1 149 | 91 | 315 | -63 | 912 | -7 | 3 133 | -6 |
| 2021 | 924 | -33 | 602 | -57 | 845 | -39 | 979 | -13 | 3 349 | -37 |
| 2020 | 1 383 | 16 | 1 388 | 43 | 1 388 | 2 | 1 128 | -23 | 5 288 | 6 |
| 2019 | 1 197 | -49 | 970 | -58 | 1 360 | -40 | 1 474 | -35 | 5 002 | -46 |
| 2018 | 2 337 | -16 | 2 320 | -13 | 2 278 | -17 | 2 284 | -21 | 9 219 | -17 |
| 2017 | 2 797 | 42 | 2 678 | 17 | 2 759 | 7 | 2 882 | -1 | 11 116 | 14 |
| 2016 | 1 967 | 10 | 2 281 | 22 | 2 570 | 27 | 2 909 | 12 | 9 727 | 17 |
| 2015 | 1 790 | 1 874 | 2 029 | 52 | 2 602 | 31 | 8 294 | 149 | ||
| 2014 | 1 338 | 1 990 | 3 328 |
Finantsandmed
osaühing Särts A &TAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 79 823 | 74 813 | 62 999 | 50 292 | 28 163 | 40 815 | 50 293 | 35 134 | 21 994 |
| Puhaskasum | -8 042 | -3 334 | -828 | -3 258 | -7 921 | -4 220 | -2 488 | -9 033 | -11 285 |
| Bilansimaht | 133 841 | 124 540 | 123 764 | 118 547 | 113 137 | 111 587 | 109 058 | 104 427 | 100 753 |
| Käibevara | 8 567 | 2 518 | 4 928 | 2 632 | 674 | 2 311 | 2 969 | 1 525 | 1 038 |
| Põhivara | 125 274 | 122 022 | 118 836 | 115 915 | 112 463 | 109 276 | 106 089 | 102 902 | 99 715 |
| Lühiajalised kohustused | 10 434 | 4 917 | 8 912 | 6 944 | 9 710 | 12 380 | 12 300 | 16 697 | 24 299 |
| Pikaajalised kohustused | 4 393 | 3 943 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 119 014 | 115 680 | 114 852 | 111 603 | 103 427 | 99 207 | 96 758 | 87 730 | 76 454 |
| Töötajad | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 0.82 | 0.51 | 0.55 | 0.38 | 0.07 | 0.19 | 0.24 | 0.09 | 0.04 |
| Võlakordaja | 0.08 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.09 | 0.11 | 0.11 | 0.16 | 0.24 |
| Käiberentaablus | -0.10 | -0.04 | -0.01 | -0.06 | -0.28 | -0.10 | -0.05 | -0.26 | -0.51 |
| Omakapitali rentaablus | -0.07 | -0.03 | -0.01 | -0.03 | -0.08 | -0.04 | -0.03 | -0.10 | -0.15 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing Särts A &T 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ Särts A &T põhitegevusala on toitlustamine. 2025 aasta realiseerimise netokäive oli21 994 eurot. Kahjum oli -11 285 eurot. Keskmine töötajate arv oli 1,tööjõukulude kogusumma 8977 eurot . OÜ Särts A &T on jätkuvalt tegutsev ettevõte.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 607 | -92 | 2 564 | -59 | 3 171 | -87 | ||||
| 2025 | 7 206 | +35 | 6 304 | -17 | 6 507 | -55 | 4 674 | -42 | 24 691 | -30 |
| 2024 | 5 352 | -27 | 7 553 | -49 | 14 476 | -25 | 8 069 | -17 | 35 449 | -31 |
| 2023 | 7 382 | +44 | 14 758 | +53 | 19 197 | +48 | 9 694 | -17 | 51 032 | +29 |
| 2022 | 5 144 | -8 | 9 669 | +87 | 12 958 | +14 | 11 730 | +65 | 39 502 | +35 |
| 2021 | 5 589 | -63 | 5 182 | -41 | 11 396 | -27 | 7 096 | -46 | 29 263 | -44 |
| 2020 | 15 044 | +42 | 8 829 | -38 | 15 667 | -32 | 13 183 | -5 | 52 723 | -15 |
| 2019 | 10 619 | -46 | 14 181 | -25 | 22 927 | -10 | 13 947 | +7 | 61 674 | -20 |
| 2018 | 19 839 | +35 | 19 023 | -9 | 25 485 | +6 | 13 056 | -34 | 77 404 | -2 |
| 2017 | 14 667 | 21 010 | 24 032 | 19 659 | 79 369 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing Särts A &TTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2024 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | 2 | 0 | 2 | +1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2022 | 2 | 0 | 1 | -1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2021 | 2 | -1 | 2 | -1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | -33 |
| 2020 | 3 | -3 | 3 | -4 | 2 | -2 | 2 | -1 | 3 | -40 |
| 2019 | 6 | +1 | 7 | +2 | 4 | -1 | 3 | -2 | 5 | 0 |
| 2018 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2017 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Kohtulahendid
osaühing Särts A &TKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing Särts A &TFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing Särts A &TViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 96759 | 81098 | 64823 | 68968 | 77673 |
| Maakonna TOPis | 4982 | 4123 | 3316 | 3562 | 4025 |
| Valdkonna TOPis | 1645 | 1592 | 1399 | 1395 | 1375 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Restoranide ja kohvikute tegevus(56111)