osaühing Teofil
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
10.08.2026Registrikood:
10089768
KMKR nr:
EE100279618
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
28.10.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
2 556
E-mail:
Tegevusvaldkond:
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Registrikood:
10089768
KMKR nr:
EE100279618
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
28.10.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
2 556
E-mail:
Tegevusvaldkond:
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
10.08.2026 07:30Äriseosed
osaühing TeofilNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
2
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
2
Kehtivad seosed2
Kehtetud seosedMaksehäired
osaühing TeofilKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing TeofilMaksuvõlad seisuga 10.08.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 10.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
5 285
6 994
Q2
6 274
5 668
Q3
0
6 516
Q4
0
7 297
Kokku
11 559
26 475
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 285 | -24 | 6 274 | 11 | 11 559 | -56 | ||||
| 2025 | 6 994 | 38 | 5 668 | -56 | 6 516 | 15 | 7 297 | -32 | 26 475 | -23 |
| 2024 | 5 075 | 17 | 12 799 | 167 | 5 679 | 29 | 10 750 | 152 | 34 302 | 93 |
| 2023 | 4 329 | 14 | 4 802 | 35 | 4 411 | -2 | 4 266 | 17 808 | 11 | |
| 2022 | 3 790 | 3 557 | 22 | 4 501 | 14 | 4 250 | 14 | 16 099 | 12 | |
| 2021 | 3 797 | 16 | 2 920 | 21 | 3 945 | 6 | 3 728 | -1 | 14 391 | 9 |
| 2020 | 3 273 | -21 | 2 416 | -5 | 3 713 | -13 | 3 764 | -18 | 13 167 | -15 |
| 2019 | 4 135 | 23 | 2 556 | -10 | 4 254 | 5 | 4 572 | 12 | 15 518 | 8 |
| 2018 | 3 358 | -41 | 2 847 | -61 | 4 067 | -55 | 4 098 | -54 | 14 371 | -54 |
| 2017 | 5 726 | 17 | 7 309 | 119 | 9 089 | 116 | 8 876 | 76 | 31 000 | 77 |
| 2016 | 4 910 | 49 | 3 341 | -8 | 4 213 | -13 | 5 035 | 11 | 17 499 | 7 |
| 2015 | 3 296 | 3 650 | 4 866 | 41 | 4 524 | 26 | 16 335 | 132 | ||
| 2014 | 3 446 | 3 591 | 7 036 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
3 499
2 436
Q2
3 389
3 719
Q3
0
3 719
Q4
0
5 052
Kokku
6 888
14 926
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 499 | 44 | 3 389 | -9 | 6 888 | -54 | ||||
| 2025 | 2 436 | -2 | 3 719 | 13 | 3 719 | 22 | 5 052 | 52 | 14 926 | 23 |
| 2024 | 2 494 | 17 | 3 292 | 49 | 3 045 | 38 | 3 326 | 71 | 12 157 | 43 |
| 2023 | 2 137 | 17 | 2 203 | 26 | 2 203 | 15 | 1 946 | 2 | 8 488 | 15 |
| 2022 | 1 820 | 5 | 1 742 | 5 | 1 914 | 16 | 1 914 | 16 | 7 389 | 10 |
| 2021 | 1 726 | -6 | 1 656 | -7 | 1 656 | 1 656 | 6 692 | -3 | ||
| 2020 | 1 840 | 7 | 1 778 | -5 | 1 656 | -10 | 1 656 | -10 | 6 929 | -5 |
| 2019 | 1 725 | -13 | 1 867 | -3 | 1 840 | -4 | 1 840 | -4 | 7 271 | -6 |
| 2018 | 1 980 | 11 | 1 920 | -9 | 1 920 | -19 | 1 920 | -10 | 7 741 | -8 |
| 2017 | 1 779 | -1 | 2 115 | 11 | 2 385 | 19 | 2 129 | 9 | 8 409 | 10 |
| 2016 | 1 799 | 2 | 1 901 | 1 | 2 010 | 1 | 1 948 | 7 659 | 1 | |
| 2015 | 1 766 | 1 879 | 1 989 | 67 | 1 942 | 15 | 7 576 | 163 | ||
| 2014 | 1 190 | 1 686 | 2 876 |
Finantsandmed
osaühing TeofilAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
45 206
2024
48 163
Puhaskasum
2025
781
2024
-884
Bilansimaht
2025
20 266
2024
21 032
Käibevara
2025
20 266
2024
21 032
Põhivara
2025
0
2024
0
Lühiajalised kohustused
2025
4 783
2024
6 330
Pikaajalised kohustused
2025
0
2024
0
Omakapital
2025
15 483
2024
14 702
Töötajad
2025
1
2024
1
Maksevõime kordaja
2025
4.24
2024
3.32
Võlakordaja
2025
0.24
2024
0.30
Käiberentaablus
2025
0.02
2024
-0.02
Omakapitali rentaablus
2025
0.05
2024
-0.06
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 42 600 | 37 414 | 37 536 | 36 713 | 37 243 | 43 609 | 48 139 | 48 163 | 45 206 |
| Puhaskasum | 2 250 | 8 683 | 9 809 | 11 180 | 11 671 | 15 496 | 17 763 | -884 | 781 |
| Bilansimaht | 22 584 | 28 841 | 39 048 | 45 305 | 52 976 | 65 166 | 80 611 | 21 032 | 20 266 |
| Käibevara | 22 584 | 28 841 | 39 048 | 45 305 | 52 976 | 65 166 | 80 611 | 21 032 | 20 266 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 3 703 | 4 277 | 4 675 | 3 822 | 3 985 | 3 871 | 4 778 | 6 330 | 4 783 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 18 881 | 24 564 | 34 373 | 41 483 | 48 991 | 61 295 | 75 833 | 14 702 | 15 483 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 6.10 | 6.74 | 8.35 | 11.85 | 13.29 | 16.83 | 16.87 | 3.32 | 4.24 |
| Võlakordaja | 0.16 | 0.15 | 0.12 | 0.08 | 0.08 | 0.06 | 0.06 | 0.30 | 0.24 |
| Käiberentaablus | 0.05 | 0.23 | 0.26 | 0.30 | 0.31 | 0.36 | 0.37 | -0.02 | 0.02 |
| Omakapitali rentaablus | 0.12 | 0.35 | 0.29 | 0.27 | 0.24 | 0.25 | 0.23 | -0.06 | 0.05 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 633 | -15 | 12 839 | +29 | 22 472 | -50 | ||||
| 2025 | 11 393 | +7 | 9 962 | -17 | 13 269 | +4 | 10 742 | -9 | 45 366 | -4 |
| 2024 | 10 651 | +11 | 11 969 | -12 | 12 799 | -3 | 11 841 | -4 | 47 260 | -3 |
| 2023 | 9 589 | +42 | 13 660 | +34 | 13 220 | -4 | 12 385 | +1 | 48 854 | +14 |
| 2022 | 6 758 | -2 | 10 202 | +46 | 13 714 | +5 | 12 280 | +10 | 42 954 | +13 |
| 2021 | 6 925 | -15 | 6 993 | +87 | 13 123 | +7 | 11 116 | -5 | 38 157 | +7 |
| 2020 | 8 136 | -14 | 3 741 | -8 | 12 245 | -3 | 11 678 | -18 | 35 800 | -11 |
| 2019 | 9 465 | +44 | 4 056 | -24 | 12 648 | +9 | 14 266 | +25 | 40 435 | +16 |
| 2018 | 6 585 | -31 | 5 371 | -47 | 11 584 | +3 | 11 449 | -9 | 34 989 | -20 |
| 2017 | 9 570 | 10 075 | 11 268 | 12 578 | 43 492 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing TeofilTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
2
2
Q2
2
2
Q3
2
Q4
2
Keskmine
2
2
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||
| 2025 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2024 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2022 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2021 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2020 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2019 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2018 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2017 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kohtulahendid
osaühing TeofilKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
osaühing TeofilFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
osaühing TeofilViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
2025
2024
Käibe TOPis
62354
66239
Maakonna TOPis
36476
39668
Valdkonna TOPis
944
979
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 62354 | 66239 | 66173 | 67002 | 67596 |
| Maakonna TOPis | 36476 | 39668 | 39763 | 39898 | 39912 |
| Valdkonna TOPis | 944 | 979 | 954 | 951 | 1119 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:944
Osaühing LUMAN JA POJAD
AS Nordic Contractors
AS SKINEST GRUPP
GST Investments OÜ
OÜ Figuurid Invest
Kasumi TOP
Positsioon:88681
AS SKINEST GRUPP
AS Pontos Baltic
GST Investments OÜ
osaühing Meiteks
Kotkalaane OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Raamatupidamine, maksualane nõustamine(69202)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
osaühing TeofilAvaliku sektori tehingud puuduvad