osaühing Tervisereisid
Ettevõtte kokkuvõte
osaühing Tervisereisidosaühing Tervisereisid on Pärnu maakonnas tegutsev osaühing, mis tegutseb muu reserveerimise ja sellega seotud tegevuse valdkonnas. Ettevõtte juhatuse liige on Malle Tiidla.
Ettevõte opereerib veebiaadressil spatravel.ee ning selle põhitegevus hõlmab turismi- ja reisiteenuste reserveerimist ja vahendamist.
2025. aasta majandusaasta andmete kohaselt oli ettevõtte müügitulu 3 048 eurot ja puhaskasum 2 619 eurot. Bilansimaht ulatus 9 245 euroni.
Kogu Eesti tegevusala „Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus" kogukäive aastal 2025 oli 55 116 906 eurot, millest osaühing Tervisereisid moodustas 3 048 eurot ehk 0,0%. Pärnu maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 305 862 eurot, millest osaühing Tervisereisid osa oli 1,0%. Kogu Eesti tegevusala puhaskasum aastal 2025 oli 4 152 329 eurot, millest osaühing Tervisereisid moodustas 2 619 eurot ehk 0,1%. Pärnu maakonnas oli sama tegevusala puhaskasum 58 967 eurot, millest osaühing Tervisereisid osa oli 4,4%.
Äriseosed
osaühing TervisereisidJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing TervisereisidKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing TervisereisidMaksuvõlad seisuga 29.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 29.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 288 | -43 | 288 | -88 | ||||||
| 2025 | 505 | 406 | 210 | 1 253 | 2 374 | |||||
| 2021 | 129 | -88 | 221 | -67 | 14 | -33 | 364 | -84 | ||
| 2020 | 1 087 | 70 | 505 | -72 | 672 | -52 | 21 | -99 | 2 285 | -63 |
| 2019 | 641 | -82 | 1 814 | -11 | 1 407 | 4 | 2 350 | 74 | 6 212 | -26 |
| 2018 | 3 654 | -18 | 2 040 | -58 | 1 351 | -86 | 1 349 | -63 | 8 394 | -63 |
| 2017 | 4 450 | 35 | 4 803 | -40 | 9 617 | 69 | 3 640 | 8 | 22 510 | 11 |
| 2016 | 3 295 | 19 | 8 007 | 109 | 5 692 | -27 | 3 374 | -17 | 20 368 | 10 |
| 2015 | 2 762 | 3 825 | 7 845 | 90 | 4 068 | -23 | 18 499 | 97 | ||
| 2014 | 4 132 | 5 275 | 9 406 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 877 | 22 | 554 | -23 | 556 | -23 | 1 987 | -31 | ||
| 2019 | 720 | -68 | 720 | -49 | 720 | -49 | 720 | 2 881 | -50 | |
| 2018 | 2 259 | -26 | 1 400 | -54 | 1 400 | -54 | 720 | -76 | 5 780 | -53 |
| 2017 | 3 069 | -1 | 3 062 | -1 | 3 062 | -1 | 3 062 | -1 | 12 255 | -1 |
| 2016 | 3 093 | 29 | 3 082 | 31 | 3 082 | -1 | 3 082 | -1 | 12 341 | 12 |
| 2015 | 2 395 | 2 356 | 3 115 | 89 | 3 115 | 26 | 10 981 | 167 | ||
| 2014 | 1 648 | 2 472 | 4 120 |
Finantsandmed
osaühing TervisereisidAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 209 075 | 246 420 | 227 742 | 170 128 | 244 176 | 133 822 | 218 837 | 61 203 | 1 587 | 705 | 3 240 | 3 341 | 3 048 |
| Puhaskasum | 270 | 5 061 | 1 081 | -530 | -8 462 | -6 835 | 3 100 | 1 455 | 172 | 685 | 3 319 | 2 979 | 2 619 |
| Bilansimaht | 94 113 | 38 444 | 22 516 | 75 758 | 36 685 | 26 517 | 40 406 | 17 602 | 1 971 | 3 823 | 6 147 | 6 626 | 9 245 |
| Käibevara | 91 497 | 36 172 | 20 688 | 73 753 | 35 731 | 24 959 | 39 320 | 16 997 | 1 716 | 3 823 | 6 147 | 6 626 | 9 245 |
| Põhivara | 2 616 | 2 272 | 1 828 | 2 005 | 954 | 1 558 | 1 086 | 605 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lühiajalised kohustused | 87 185 | 26 454 | 9 445 | 63 217 | 32 606 | 29 273 | 40 062 | 15 803 | 0 | 1 167 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 6 928 | 11 990 | 13 071 | 12 541 | 4 079 | -2 756 | 344 | 1 799 | 1 971 | 2 656 | 6 147 | 6 626 | 9 245 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||||
| Maksevõime kordaja | 1.05 | 1.37 | 2.19 | 1.17 | 1.10 | 0.85 | 0.98 | 1.08 | 3.28 | ||||
| Võlakordaja | 0.93 | 0.69 | 0.42 | 0.83 | 0.89 | 1.10 | 0.99 | 0.90 | 0.00 | 0.31 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Käiberentaablus | 0.00 | 0.02 | 0.00 | -0.00 | -0.03 | -0.05 | 0.01 | 0.02 | 0.11 | 0.97 | 1.02 | 0.89 | 0.86 |
| Omakapitali rentaablus | 0.04 | 0.42 | 0.08 | -0.04 | -2.07 | NA | 9.01 | 0.81 | 0.09 | 0.26 | 0.54 | 0.45 | 0.28 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 430 | +2283 | 1 430 | -82 | ||||||
| 2025 | 60 | 2 101 | 3 042 | 2 914 | 8 117 | 0 | ||||
| 2021 | 4 733 | +60 | 1 326 | +21 | 262 | -10 | 6 321 | +46 | ||
| 2020 | 2 956 | +404 | 1 095 | -78 | 292 | -97 | 4 343 | -82 | ||
| 2019 | 586 | -95 | 7 518 | +50 | 5 050 | +130 | 10 462 | +103 | 23 616 | -4 |
| 2018 | 12 222 | -22 | 5 026 | -61 | 2 199 | -96 | 5 144 | +36 | 24 591 | -74 |
| 2017 | 15 770 | 12 950 | 60 469 | 3 769 | 92 957 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing TervisereisidTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -1 | 1 | -50 |
| 2017 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kohtulahendid
osaühing TervisereisidKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing TervisereisidFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing TervisereisidViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 85304 | 159421 | 158210 | 170743 | 152467 |
| Maakonna TOPis | 4371 | 8120 | 8062 | 8660 | 7744 |
| Valdkonna TOPis | 128 | 211 | 204 | 221 | 159 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus(79901)