osaühing Varola
Äriseosed
osaühing VarolaJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
osaühing VarolaKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing VarolaMaksuvõlad seisuga 22.10.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 22.10.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
21.10.2026
13.10.2026
30.09.2026
22.09.2026
11.09.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 21.10.2026 | 8 246.20 | ||
| 13.10.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | 27 992.38 | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | 13 671.83 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 136 938 | 28 | 99 985 | -13 | 93 177 | -31 | 330 100 | -29 | ||
| 2025 | 107 137 | 8 | 114 554 | 66 | 134 347 | 1 | 110 826 | 6 | 466 864 | 15 |
| 2024 | 98 987 | 33 | 68 979 | 189 | 133 582 | 38 | 104 535 | 2 | 406 083 | 37 |
| 2023 | 74 361 | -28 | 23 885 | 96 924 | 900 | 102 063 | 2 | 297 233 | 39 | |
| 2022 | 103 264 | 21 | 9 696 | -80 | 100 235 | 509 | 213 195 | -6 | ||
| 2021 | 85 038 | 42 | 77 012 | 49 324 | -50 | 16 460 | -82 | 227 834 | -30 | |
| 2020 | 60 028 | -21 | 76 872 | -5 | 99 607 | 8 | 91 064 | 327 570 | -4 | |
| 2019 | 76 452 | -8 | 80 714 | -4 | 92 100 | -2 | 90 895 | 4 | 340 161 | -2 |
| 2018 | 83 327 | 11 | 83 815 | 9 | 93 601 | 5 | 87 725 | 49 | 348 468 | 16 |
| 2017 | 75 261 | 20 | 76 752 | 17 | 88 915 | 10 | 58 754 | -21 | 299 682 | 6 |
| 2016 | 62 600 | 4 | 65 433 | 18 | 80 782 | 25 | 74 034 | 27 | 282 850 | 19 |
| 2015 | 60 104 | 55 339 | 64 577 | 62 | 58 314 | 4 | 238 333 | 148 | ||
| 2014 | 39 913 | 56 065 | 95 977 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 116 | -9 | 105 602 | -12 | 105 220 | -16 | 310 938 | -34 | ||
| 2025 | 109 810 | 28 | 120 325 | 8 | 125 513 | 113 090 | 8 | 468 738 | 10 | |
| 2024 | 85 670 | 12 | 111 115 | 37 | 125 515 | 22 | 104 902 | -1 | 427 202 | 17 |
| 2023 | 76 736 | -22 | 81 329 | -16 | 102 619 | -16 | 105 876 | 5 | 366 559 | -12 |
| 2022 | 98 411 | 10 | 97 247 | -16 | 121 683 | -2 | 101 131 | 418 473 | -3 | |
| 2021 | 89 859 | 35 | 115 336 | 40 | 124 414 | 16 | 101 386 | 4 | 430 994 | 22 |
| 2020 | 66 612 | -17 | 82 531 | -5 | 107 365 | 8 | 97 818 | 14 | 354 325 | 1 |
| 2019 | 80 032 | 3 | 86 794 | -1 | 99 170 | -1 | 85 748 | -9 | 351 744 | -2 |
| 2018 | 77 858 | 8 | 87 432 | 6 | 100 615 | 5 | 94 218 | 10 | 360 124 | 7 |
| 2017 | 71 951 | 6 | 82 873 | 17 | 96 065 | 11 | 86 016 | 8 | 336 906 | 11 |
| 2016 | 67 565 | 39 | 70 609 | 20 | 86 299 | 23 | 79 862 | 27 | 304 335 | 27 |
| 2015 | 48 540 | 58 844 | 69 893 | 61 | 63 106 | 7 | 240 382 | 135 | ||
| 2014 | 43 414 | 58 916 | 102 329 |
Finantsandmed
osaühing VarolaAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 2 119 981 | 2 343 363 | 2 584 073 | 2 753 767 | 2 869 296 | 3 286 426 | 3 344 689 | 3 984 016 | 6 021 143 | 6 091 627 | 3 688 016 | 3 518 471 | 3 724 857 |
| Puhaskasum | -111 980 | -158 144 | 97 472 | -9 095 | -99 158 | 15 019 | 47 014 | 122 972 | 300 401 | 284 290 | -91 817 | -211 024 | -118 246 |
| Bilansimaht | 1 343 914 | 1 186 155 | 1 406 324 | 1 356 948 | 1 467 423 | 1 641 801 | 1 622 757 | 1 661 399 | 2 397 372 | 2 498 834 | 2 273 922 | 2 276 218 | 2 267 978 |
| Käibevara | 553 892 | 428 863 | 577 338 | 486 661 | 417 947 | 607 754 | 516 664 | 490 640 | 1 227 405 | 821 972 | 644 027 | 641 911 | 644 932 |
| Põhivara | 790 022 | 757 292 | 828 986 | 870 287 | 1 049 476 | 1 034 047 | 1 106 093 | 1 170 759 | 1 169 967 | 1 676 862 | 1 629 895 | 1 634 307 | 1 623 046 |
| Lühiajalised kohustused | 281 470 | 341 060 | 387 146 | 366 405 | 365 218 | 558 448 | 578 350 | 471 973 | 1 058 726 | 492 137 | 491 115 | 778 891 | 932 578 |
| Pikaajalised kohustused | 182 149 | 122 944 | 199 555 | 180 015 | 390 835 | 356 964 | 271 004 | 293 051 | 141 870 | 525 631 | 393 558 | 319 102 | 275 421 |
| Omakapital | 880 295 | 722 151 | 819 623 | 810 528 | 711 370 | 726 389 | 773 403 | 896 375 | 1 196 776 | 1 481 066 | 1 389 249 | 1 178 225 | 1 059 979 |
| Töötajad | 58 | 55 | 56 | 57 | 64 | 58 | 53 | 53 | 57 | 49 | 32 | 40 | 40 |
| Maksevõime kordaja | 1.97 | 1.26 | 1.49 | 1.33 | 1.14 | 1.09 | 0.89 | 1.04 | 1.16 | 1.67 | 1.31 | 0.82 | 0.69 |
| Võlakordaja | 0.21 | 0.29 | 0.28 | 0.27 | 0.25 | 0.34 | 0.36 | 0.28 | 0.44 | 0.20 | 0.22 | 0.34 | 0.41 |
| Käiberentaablus | -0.05 | -0.07 | 0.04 | -0.00 | -0.03 | 0.00 | 0.01 | 0.03 | 0.05 | 0.05 | -0.02 | -0.06 | -0.03 |
| Omakapitali rentaablus | -0.13 | -0.22 | 0.12 | -0.01 | -0.14 | 0.02 | 0.06 | 0.14 | 0.25 | 0.19 | -0.07 | -0.18 | -0.11 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing Varola 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ Varola alustas oma tegevust 20.03.1998 a. Põhitegevusaladeks on: (cid:127) puidust aiamajade tootmine (cid:127) mööblidetailide tootmine (cid:127) kaablitrumli detailide tootmine Käive 2025 aastal oli ettevõtte müügitulu 3 724 857 eurot. Müügitulu on suurenenud ligikaudu 5,9% võrreldes eelmise aastaga. Müük Eestisse moodustas 48 % kogu käibest ja eksport teistesse riikidesse 52%. Suuremaks eksportriigiks oli 2025 aastal Holland, moodustades 47% kogu ekspordist, järgnes Saksamaa 45% ja Soome 4%. 2006 aastal alustati uue tegevusalana mööblidetailide tootmist. 2025 aastal mööblidetailide müük suurenes võrreldes 2024 aastaga 17%, moodustades 13% kogu ettevõtte käibest. 2014 aastal alustatud vineeriketaste tootmine vähenes võrreldes 2024 aastaga aastal ligikaudu 68%. 2023 aastal sõlmitud üürilepingute järgi moodustas mitteeluruumide rent 4% ettevõtte kogukäibest. Investeeringud 2025 aaastal investeeris ettevõte põhivaradesse 148 414 eurot.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 693 847 | -1 | 1 148 823 | -4 | 833 705 | -21 | 2 676 375 | -31 | ||
| 2025 | 698 075 | -6 | 1 197 899 | -2 | 1 050 309 | +2 | 910 900 | -1 | 3 857 183 | -1 |
| 2024 | 741 837 | -25 | 1 217 028 | +10 | 1 026 422 | -16 | 916 984 | +31 | 3 902 271 | -3 |
| 2023 | 992 535 | -38 | 1 106 792 | -45 | 1 225 591 | -39 | 701 581 | -30 | 4 026 499 | -39 |
| 2022 | 1 610 466 | +41 | 2 003 859 | +11 | 2 016 924 | +7 | 999 487 | -36 | 6 630 737 | +4 |
| 2021 | 1 141 522 | +95 | 1 812 765 | +62 | 1 881 963 | +44 | 1 561 672 | +39 | 6 397 923 | +55 |
| 2020 | 585 932 | -15 | 1 121 880 | 0 | 1 303 877 | +28 | 1 120 663 | +71 | 4 132 352 | +18 |
| 2019 | 690 849 | +21 | 1 127 121 | +14 | 1 019 775 | -9 | 655 034 | -19 | 3 492 779 | 0 |
| 2018 | 570 311 | +37 | 986 772 | -4 | 1 115 575 | +13 | 811 577 | +26 | 3 484 236 | +13 |
| 2017 | 417 233 | 1 027 143 | 988 492 | 646 502 | 3 079 371 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing VarolaTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 47 | -1 | 46 | -5 | 40 | -6 | 44 | -8 | ||
| 2025 | 48 | +4 | 51 | +4 | 46 | +1 | 45 | +2 | 48 | +7 |
| 2024 | 44 | +6 | 47 | -2 | 45 | +6 | 43 | +5 | 45 | +10 |
| 2023 | 38 | -18 | 49 | -13 | 39 | -9 | 38 | -6 | 41 | -23 |
| 2022 | 56 | -7 | 62 | +2 | 48 | -8 | 44 | -10 | 53 | -9 |
| 2021 | 63 | +14 | 60 | +4 | 56 | +4 | 54 | +3 | 58 | +12 |
| 2020 | 49 | -3 | 56 | +2 | 52 | -7 | 51 | +7 | 52 | 0 |
| 2019 | 52 | -9 | 54 | -8 | 59 | +3 | 44 | -7 | 52 | -10 |
| 2018 | 61 | 0 | 62 | -4 | 56 | -3 | 51 | -9 | 58 | -6 |
| 2017 | 61 | 66 | 59 | 60 | 62 |
Kohtulahendid
osaühing VarolaKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
osaühing VarolaFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing VarolaViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 3490 | 3928 | 3878 | 2597 | 2233 |
| Maakonna TOPis | 31 | 28 | 27 | 15 | 15 |
| Valdkonna TOPis | 78 | 78 | 82 | 65 | 63 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine(16231)
Mööbli (v.a madratsite) tootmine(31001)
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)