osaühing Viamarket
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
12.07.2026Registrikood:
10117507
KMKR nr:
EE100357857
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
31.10.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
7 669
E-mail:
Telefon:
+372 5107123
Tegevusvaldkond:
Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
Registrikood:
10117507
KMKR nr:
EE100357857
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
31.10.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
7 669
E-mail:
Telefon:
+372 5107123
Tegevusvaldkond:
Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
12.07.2026 23:28Äriseosed
osaühing ViamarketNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed5
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
1
Kehtivad seosed4
Kehtetud seosedMaksehäired
osaühing ViamarketKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing ViamarketMaksuvõlad seisuga 12.07.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 12.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
31.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.05.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
2 210
2 843
Q2
0
1 354
Q3
0
1 604
Q4
0
2 481
Kokku
2 210
8 282
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 210 | -22 | 2 210 | -73 | ||||||
| 2025 | 2 843 | 35 | 1 354 | -50 | 1 604 | -14 | 2 481 | 37 | 8 282 | -2 |
| 2024 | 2 110 | 163 | 2 703 | 100 | 1 869 | -8 | 1 806 | 18 | 8 488 | 48 |
| 2023 | 802 | -45 | 1 352 | 6 | 2 036 | 117 | 1 534 | -5 | 5 724 | 9 |
| 2022 | 1 448 | 20 | 1 272 | 16 | 937 | -23 | 1 610 | 42 | 5 267 | 13 |
| 2021 | 1 211 | -5 | 1 099 | -58 | 1 211 | -18 | 1 135 | -11 | 4 656 | -30 |
| 2020 | 1 270 | 42 | 2 615 | 180 | 1 478 | 28 | 1 279 | -29 | 6 641 | 39 |
| 2019 | 893 | -38 | 933 | -50 | 1 152 | 75 | 1 800 | 100 | 4 778 | -1 |
| 2018 | 1 435 | 52 | 1 851 | 86 | 659 | -26 | 898 | -43 | 4 843 | 10 |
| 2017 | 947 | -34 | 995 | -31 | 887 | 22 | 1 585 | 67 | 4 414 | -3 |
| 2016 | 1 439 | 71 | 1 434 | -11 | 727 | -61 | 949 | -17 | 4 549 | -16 |
| 2015 | 841 | 1 603 | 1 841 | 186 | 1 145 | 43 | 5 431 | 276 | ||
| 2014 | 643 | 803 | 1 446 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
993
864
Q2
0
972
Q3
0
972
Q4
0
972
Kokku
993
3 780
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 993 | 15 | 993 | -74 | ||||||
| 2025 | 864 | 6 | 972 | 20 | 972 | 20 | 972 | 20 | 3 780 | 16 |
| 2024 | 812 | 3 | 812 | 17 | 812 | 17 | 812 | 17 | 3 247 | 13 |
| 2023 | 785 | -19 | 695 | -28 | 695 | -28 | 695 | -28 | 2 868 | -26 |
| 2022 | 965 | 3 | 965 | 965 | 965 | 3 860 | 1 | |||
| 2021 | 941 | 11 | 965 | 43 | 965 | 8 | 965 | 8 | 3 836 | 16 |
| 2020 | 848 | 66 | 677 | 26 | 892 | 66 | 892 | 8 | 3 310 | 37 |
| 2019 | 512 | -1 | 537 | 8 | 537 | 8 | 826 | 66 | 2 412 | 20 |
| 2018 | 519 | -7 | 499 | -7 | 499 | -7 | 499 | -17 | 2 017 | -10 |
| 2017 | 560 | 3 | 536 | -1 | 536 | -1 | 603 | 11 | 2 236 | 3 |
| 2016 | 546 | 1 | 542 | -2 | 542 | -38 | 542 | -24 | 2 173 | -19 |
| 2015 | 539 | 552 | 881 | 158 | 717 | 40 | 2 689 | 215 | ||
| 2014 | 341 | 512 | 853 |
Finantsandmed
osaühing ViamarketAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
48 156
2024
46 936
Puhaskasum
2025
14 170
2024
17 910
Bilansimaht
2025
82 919
2024
61 725
Käibevara
2025
32 903
2024
61 725
Põhivara
2025
50 016
2024
0
Lühiajalised kohustused
2025
44 725
2024
37 701
Pikaajalised kohustused
2025
0
2024
0
Omakapital
2025
38 194
2024
24 024
Töötajad
2025
1
2024
1
Maksevõime kordaja
2025
0.74
2024
1.64
Võlakordaja
2025
0.54
2024
0.61
Käiberentaablus
2025
0.29
2024
0.38
Omakapitali rentaablus
2025
0.37
2024
0.75
| Nimetus | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 22 390 | 24 410 | 27 474 | 61 003 | 23 638 | 27 300 | 26 608 | 46 936 | 48 156 |
| Puhaskasum | 619 | -170 | 1 030 | 371 | -2 584 | 94 | 2 035 | 17 910 | 14 170 |
| Bilansimaht | 14 221 | 12 000 | 7 295 | 8 559 | 6 485 | 7 179 | 52 872 | 61 725 | 82 919 |
| Käibevara | 9 352 | 8 556 | 5 276 | 7 965 | 6 485 | 7 179 | 2 856 | 61 725 | 32 903 |
| Põhivara | 4 869 | 3 444 | 2 019 | 594 | 0 | 0 | 50 016 | 0 | 50 016 |
| Lühiajalised kohustused | 8 893 | 6 842 | 1 107 | 2 000 | 2 500 | 3 100 | 1 508 | 37 701 | 44 725 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 250 | 0 | 0 |
| Omakapital | 5 328 | 5 158 | 6 188 | 6 559 | 3 985 | 4 079 | 6 114 | 24 024 | 38 194 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 1.05 | 1.25 | 4.77 | 3.98 | 2.59 | 2.32 | 1.89 | 1.64 | 0.74 |
| Võlakordaja | 0.63 | 0.57 | 0.15 | 0.23 | 0.39 | 0.43 | 0.03 | 0.61 | 0.54 |
| Käiberentaablus | 0.03 | -0.01 | 0.04 | 0.01 | -0.11 | 0.00 | 0.08 | 0.38 | 0.29 |
| Omakapitali rentaablus | 0.12 | -0.03 | 0.17 | 0.06 | -0.65 | 0.02 | 0.33 | 0.75 | 0.37 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 516 | -22 | 12 516 | -74 | ||||||
| 2025 | 16 036 | +127 | 9 711 | +3 | 9 274 | -14 | 13 835 | +35 | 48 856 | +30 |
| 2024 | 7 055 | +488 | 9 410 | +15 | 10 841 | +29 | 10 240 | +37 | 37 546 | +49 |
| 2023 | 1 200 | -90 | 8 183 | +110 | 8 400 | +213 | 7 475 | -24 | 25 258 | -10 |
| 2022 | 11 475 | +44 | 3 900 | -17 | 2 685 | -24 | 9 890 | +10 | 27 950 | +11 |
| 2021 | 7 960 | +10 | 4 700 | -76 | 3 513 | -86 | 8 975 | -17 | 25 148 | -60 |
| 2020 | 7 265 | +49 | 19 457 | +530 | 25 446 | +270 | 10 790 | +12 | 62 958 | +157 |
| 2019 | 4 879 | -54 | 3 090 | -68 | 6 869 | +86 | 9 650 | +197 | 24 488 | -10 |
| 2018 | 10 567 | +261 | 9 679 | +113 | 3 692 | +19 | 3 245 | -50 | 27 183 | +59 |
| 2017 | 2 926 | 4 550 | 3 100 | 6 544 | 17 120 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing ViamarketTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
1
1
Q2
1
Q3
1
Q4
1
Keskmine
1
1
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||||
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
osaühing ViamarketKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
osaühing ViamarketFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
osaühing ViamarketViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
2024
2023
Käibe TOPis
66959
91923
Maakonna TOPis
40038
53703
Valdkonna TOPis
572
678
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 66959 | 91923 | 86776 | 83870 |
| Maakonna TOPis | 40038 | 53703 | 50653 | 48518 |
| Valdkonna TOPis | 572 | 678 | 634 | 605 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:572
AS Valga Depoo
Vadi Motors OÜ
Leanon Service OÜ
Collection Cars OÜ
Tulundusühistu TEHNOAUTO
Kasumi TOP
Positsioon:34910
Vadi Motors OÜ
Leanon Service OÜ
Motstand Grupp OÜ
Tõnise Autoremont OÜ
Vegaline OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus(33171)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
osaühing ViamarketAvaliku sektori tehingud puuduvad