Osaühing Vlatket
Äriseosed
Osaühing VlatketJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
Osaühing VlatketKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Osaühing VlatketMaksuvõlad seisuga 27.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 27.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13 022 | 106 | 42 381 | 655 | 4 626 | 23 | 14 033 | 218 | 74 062 | 269 |
| 2023 | 6 307 | 5 611 | 3 752 | 4 406 | 20 076 | |||||
| 2020 | 23 501 | 23 501 | 104 | |||||||
| 2019 | 5 789 | 5 747 | 11 535 | 442 | ||||||
| 2018 | 2 130 | 2 130 | -94 | |||||||
| 2017 | 2 873 | -2 | 248 | -74 | 34 077 | 780 | 37 198 | 349 | ||
| 2016 | 540 | 2 923 | 943 | 3 873 | 8 279 | |||||
| 2014 | 1 504 | 909 | 2 414 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 365 | -54 | 2 365 | -87 | ||||||
| 2025 | 5 175 | 26 | 5 159 | 10 | 5 335 | 7 | 3 045 | -45 | 18 714 | -3 |
| 2024 | 4 095 | -28 | 4 706 | -2 | 4 971 | 3 | 5 570 | 16 | 19 342 | -4 |
| 2023 | 5 675 | 9 | 4 809 | 9 | 4 809 | 23 | 4 809 | 31 | 20 102 | 17 |
| 2022 | 5 219 | 37 | 4 405 | -5 | 3 910 | -19 | 3 680 | -22 | 17 214 | -4 |
| 2021 | 3 821 | 23 | 4 619 | 54 | 4 840 | 61 | 4 690 | 36 | 17 969 | 43 |
| 2020 | 3 095 | 27 | 3 005 | 9 | 3 005 | -8 | 3 446 | 5 | 12 551 | 7 |
| 2019 | 2 434 | 10 | 2 756 | 30 | 3 276 | 44 | 3 276 | 44 | 11 743 | 32 |
| 2018 | 2 217 | -19 | 2 128 | -32 | 2 273 | -25 | 2 273 | -11 | 8 891 | -22 |
| 2017 | 2 745 | 46 | 3 140 | 50 | 3 015 | 43 | 2 546 | 9 | 11 445 | 36 |
| 2016 | 1 878 | 42 | 2 090 | 57 | 2 114 | 53 | 2 343 | 37 | 8 425 | 47 |
| 2015 | 1 322 | 1 329 | 1 382 | 58 | 1 712 | 31 | 5 746 | 163 | ||
| 2014 | 874 | 1 310 | 2 184 |
Finantsandmed
Osaühing VlatketAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 1 297 976 | 1 055 671 | 1 014 488 | 1 063 231 | 1 369 383 | 2 487 128 | 2 578 407 | 1 342 829 | 2 032 850 | 4 574 396 | 3 770 883 | 3 120 708 | 2 671 774 |
| Puhaskasum | 24 961 | 79 429 | 8 468 | 10 482 | 9 909 | 9 583 | 46 311 | 24 400 | 65 273 | 274 214 | 79 114 | 89 364 | -253 023 |
| Bilansimaht | 356 282 | 339 023 | 378 172 | 369 223 | 298 684 | 272 674 | 362 752 | 419 940 | 454 064 | 736 485 | 781 174 | 745 351 | 463 225 |
| Käibevara | 294 066 | 322 959 | 373 883 | 366 482 | 294 371 | 268 716 | 360 101 | 282 688 | 432 571 | 721 112 | 771 043 | 740 105 | 456 219 |
| Põhivara | 62 216 | 16 064 | 4 289 | 2 741 | 4 313 | 3 958 | 2 651 | 137 252 | 21 493 | 15 373 | 10 131 | 5 246 | 7 006 |
| Lühiajalised kohustused | 265 392 | 163 093 | 193 774 | 174 343 | 91 874 | 57 719 | 131 836 | 96 456 | 121 140 | 164 561 | 133 231 | 83 153 | 56 453 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 021 | 583 | 233 | 68 401 | 12 568 | 8 607 | 5 512 | 2 403 | 0 |
| Omakapital | 90 890 | 175 930 | 184 398 | 194 880 | 204 789 | 214 372 | 230 683 | 255 083 | 320 356 | 563 317 | 642 431 | 659 795 | 406 772 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Maksevõime kordaja | 1.11 | 1.98 | 1.93 | 2.10 | 3.20 | 4.66 | 2.73 | 2.93 | 3.57 | 4.38 | 5.79 | 8.90 | 8.08 |
| Võlakordaja | 0.74 | 0.48 | 0.51 | 0.47 | 0.31 | 0.21 | 0.36 | 0.23 | 0.27 | 0.22 | 0.17 | 0.11 | 0.12 |
| Käiberentaablus | 0.02 | 0.08 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.00 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.06 | 0.02 | 0.03 | -0.09 |
| Omakapitali rentaablus | 0.27 | 0.45 | 0.05 | 0.05 | 0.05 | 0.04 | 0.20 | 0.10 | 0.20 | 0.49 | 0.12 | 0.14 | -0.62 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Osaühing Vlatket 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne OÜ Vlatket on asutatud 1998. aastal Eestis. Ettevõtte tegevusala on kaevandus - ja ehitusmasinate hulgikaubandus. 2025.majandusaastal moodustas OÜ Vlatket müügitulu 2 671 774 euro. Ettevõtte müügitulust moodustas 74% eksport ja 26% müük Eestisse. Aruandeperioodil investeeriti põhivarasse 7 505 euro. Aruandeperioodil oli 2 töötajat ning palgakulud koos maksudega moodustasid 43 057 euro. OÜ Vlatket raamatupidamise aastaaruande koostamise perioodil ei ole toimunud olulisi sündmusi, mis ei kajastu raamatupidamise aastaaruandes. OÜ Vlatket põhieesmärgiks järgmisel majandusaastal on loodud kontaktide kinnistamine ja uute koostöölepingute sõlmimine.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 290 145 | -81 | 290 145 | -93 | ||||||
| 2025 | 1 523 880 | +45 | 904 156 | -22 | 1 416 307 | +19 | 549 156 | -66 | 4 393 499 | -13 |
| 2024 | 1 049 624 | -32 | 1 166 578 | -20 | 1 194 159 | -60 | 1 638 252 | -41 | 5 048 612 | -42 |
| 2023 | 1 548 411 | +86 | 1 465 485 | -21 | 2 968 131 | -26 | 2 761 996 | +2 | 8 744 023 | -7 |
| 2022 | 833 751 | +19 | 1 845 555 | +172 | 3 996 510 | +393 | 2 720 109 | +224 | 9 395 926 | +210 |
| 2021 | 699 092 | +7 | 677 409 | +158 | 810 166 | -16 | 839 605 | +84 | 3 026 272 | +30 |
| 2020 | 650 688 | -45 | 262 861 | -77 | 967 343 | +7 | 455 861 | -71 | 2 336 753 | -52 |
| 2019 | 1 175 378 | +5 | 1 165 606 | -15 | 905 183 | +20 | 1 594 974 | +53 | 4 841 142 | +13 |
| 2018 | 1 114 890 | +237 | 1 375 608 | +141 | 751 568 | +109 | 1 044 838 | +49 | 4 286 905 | +118 |
| 2017 | 331 073 | 570 775 | 360 223 | 700 211 | 1 962 282 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Osaühing VlatketTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||||||
| 2025 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2024 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | 2 | -2 | 2 | -2 | 2 | -1 | 2 | -1 | 2 | -50 |
| 2022 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | -1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 2021 | 4 | +1 | 4 | +1 | 4 | +1 | 5 | +2 | 4 | +33 |
| 2020 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2019 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2018 | 3 | -1 | 3 | -1 | 3 | -1 | 3 | 0 | 3 | -25 |
| 2017 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 |
Kohtulahendid
Osaühing VlatketKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Osaühing VlatketFirma kinnistusraamat
Sündmused
Osaühing VlatketViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 1879 | 4289 | 3775 | 3240 | 5369 |
| Maakonna TOPis | 1278 | 2989 | 2673 | 2260 | 3661 |
| Valdkonna TOPis | 58 | 112 | 106 | 83 | 151 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük(46631)
Mootorsõidukite jaemüük(47811)
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused(82991)