osaühing Žaklar
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
03.08.2026Registrikood:
10059649
KMKR nr:
EE100145577
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
27.08.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
1 335 000
E-mail:
Tegevusvaldkond:
Reklaamiagentuuride tegevus
Muudatused:
14.05.2026 Muutmiskanne
Registrikood:
10059649
KMKR nr:
EE100145577
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
27.08.1996
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
1 335 000
E-mail:
Tegevusvaldkond:
Reklaamiagentuuride tegevus
Muudatused:
14.05.2026 Muutmiskanne
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
03.08.2026 15:43Äriseosed
osaühing ŽaklarNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed3
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
3
Kehtivad seosed4
Kehtetud seosedMaksehäired
osaühing ŽaklarKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing ŽaklarMaksuvõlad seisuga 03.08.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 03.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
21.07.2026
Maksuvõlg3 876.10
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | 3 876.10 | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | 3 353.89 | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | 759.50 | ||
| 21.04.2026 | 759.50 | ||
| 11.04.2026 | 4 220.68 | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
22 918
27 711
Q2
24 011
25 293
Q3
0
37 639
Q4
0
43 156
Kokku
46 929
133 799
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 22 918 | -17 | 24 011 | -5 | 46 929 | -65 | ||||
| 2025 | 27 711 | 88 | 25 293 | -15 | 37 639 | 25 | 43 156 | 61 | 133 799 | 32 |
| 2024 | 14 711 | -50 | 29 736 | -10 | 30 134 | 57 | 26 834 | 56 | 101 415 | 2 |
| 2023 | 29 533 | 82 | 33 122 | 63 | 19 227 | -35 | 17 186 | -46 | 99 068 | 1 |
| 2022 | 16 258 | 87 | 20 284 | 52 | 29 695 | 137 | 31 743 | 9 | 97 979 | 54 |
| 2021 | 8 700 | -40 | 13 307 | 206 | 12 510 | 39 | 29 038 | 147 | 63 554 | 60 |
| 2020 | 14 602 | -36 | 4 351 | -75 | 9 003 | -29 | 11 754 | -19 | 39 709 | -41 |
| 2019 | 22 891 | 27 | 17 626 | -7 | 12 658 | -24 | 14 509 | -21 | 67 684 | -6 |
| 2018 | 17 982 | 23 | 18 905 | 30 | 16 738 | 12 | 18 442 | -11 | 72 067 | 11 |
| 2017 | 14 596 | 6 | 14 491 | -15 | 14 915 | -2 | 20 781 | 64 783 | -3 | |
| 2016 | 13 787 | -21 | 17 115 | 17 | 15 209 | -2 | 20 804 | 30 | 66 915 | 5 |
| 2015 | 17 470 | 14 590 | 15 454 | 55 | 16 019 | 42 | 63 533 | 199 | ||
| 2014 | 9 956 | 11 279 | 21 235 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
13 807
13 804
Q2
11 438
11 990
Q3
0
13 650
Q4
0
14 939
Kokku
25 245
54 383
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 13 807 | 11 438 | -5 | 25 245 | -54 | |||||
| 2025 | 13 804 | 25 | 11 990 | 18 | 13 650 | 3 | 14 939 | 31 | 54 383 | 19 |
| 2024 | 11 032 | 10 | 10 143 | 13 313 | 60 | 11 368 | 37 | 45 856 | 25 | |
| 2023 | 10 007 | 41 | 10 108 | 30 | 8 302 | -36 | 8 305 | -23 | 36 722 | -5 |
| 2022 | 7 088 | 129 | 7 772 | 155 | 12 989 | 351 | 10 782 | 40 | 38 631 | 131 |
| 2021 | 3 099 | -63 | 3 042 | 2 882 | 18 | 7 678 | 76 | 16 701 | 9 | |
| 2020 | 8 458 | 31 | 2 442 | -62 | 4 359 | -30 | 15 259 | -43 | ||
| 2019 | 6 479 | 29 | 7 751 | 5 | 6 420 | -6 | 6 227 | -6 | 26 878 | 4 |
| 2018 | 5 008 | 12 | 7 355 | 96 | 6 837 | 72 | 6 659 | 67 | 25 858 | 60 |
| 2017 | 4 459 | -13 | 3 749 | -9 | 3 965 | -15 | 3 990 | -24 | 16 162 | -16 |
| 2016 | 5 148 | -5 | 4 108 | -24 | 4 675 | -19 | 5 232 | -9 | 19 162 | -14 |
| 2015 | 5 415 | 5 373 | 5 760 | 83 | 5 752 | -28 | 22 300 | 100 | ||
| 2014 | 3 140 | 8 008 | 11 148 |
Finantsandmed
osaühing ŽaklarAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
587 645
2024
538 341
Puhaskasum
2025
19 312
2024
-2 881
Bilansimaht
2025
334 549
2024
331 568
Käibevara
2025
228 453
2024
222 641
Põhivara
2025
106 096
2024
108 927
Lühiajalised kohustused
2025
44 967
2024
61 298
Pikaajalised kohustused
2025
0
2024
0
Omakapital
2025
289 582
2024
270 270
Töötajad
2025
3
2024
6
Maksevõime kordaja
2025
5.08
2024
3.63
Võlakordaja
2025
0.13
2024
0.18
Käiberentaablus
2025
0.03
2024
-0.01
Omakapitali rentaablus
2025
0.07
2024
-0.01
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 442 413 | 351 738 | 362 085 | 386 343 | 484 622 | 431 845 | 383 038 | 225 154 | 345 243 | 464 956 | 542 738 | 538 341 | 587 645 |
| Puhaskasum | 1 910 | 3 467 | 4 525 | 13 463 | 18 724 | -8 153 | -11 137 | -1 242 | 62 885 | 18 043 | 3 606 | -2 881 | 19 312 |
| Bilansimaht | 282 151 | 295 827 | 274 587 | 237 398 | 257 660 | 251 596 | 222 519 | 222 920 | 280 095 | 305 524 | 316 838 | 331 568 | 334 549 |
| Käibevara | 250 642 | 244 796 | 232 838 | 207 001 | 213 445 | 209 195 | 175 700 | 172 057 | 239 723 | 257 875 | 211 766 | 222 641 | 228 453 |
| Põhivara | 31 509 | 51 031 | 41 749 | 30 397 | 44 215 | 42 401 | 46 819 | 50 863 | 40 372 | 47 649 | 105 072 | 108 927 | 106 096 |
| Lühiajalised kohustused | 113 181 | 120 006 | 95 345 | 45 893 | 31 956 | 42 313 | 31 952 | 34 303 | 28 593 | 35 979 | 43 687 | 61 298 | 44 967 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 3 384 | 2 280 | 1 080 | 16 555 | 8 287 | 708 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 168 970 | 172 437 | 176 962 | 190 425 | 209 149 | 200 996 | 189 859 | 188 617 | 251 502 | 269 545 | 273 151 | 270 270 | 289 582 |
| Töötajad | 5 | 6 | 7 | 7 | 5 | 7 | 4 | 2 | 5 | 5 | 5 | 6 | 3 |
| Maksevõime kordaja | 2.21 | 2.04 | 2.44 | 4.51 | 6.68 | 4.94 | 5.50 | 5.02 | 8.38 | 7.17 | 4.85 | 3.63 | 5.08 |
| Võlakordaja | 0.40 | 0.41 | 0.35 | 0.19 | 0.12 | 0.17 | 0.14 | 0.15 | 0.10 | 0.12 | 0.14 | 0.18 | 0.13 |
| Käiberentaablus | 0.00 | 0.01 | 0.01 | 0.03 | 0.04 | -0.02 | -0.03 | -0.01 | 0.18 | 0.04 | 0.01 | -0.01 | 0.03 |
| Omakapitali rentaablus | 0.01 | 0.02 | 0.03 | 0.07 | 0.09 | -0.04 | -0.06 | -0.01 | 0.25 | 0.07 | 0.01 | -0.01 | 0.07 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Tegevusaruanne puudub
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 99 786 | -9 | 101 790 | -33 | 201 576 | -66 | ||||
| 2025 | 109 598 | +8 | 150 935 | -12 | 152 668 | +11 | 182 192 | +39 | 595 393 | +10 |
| 2024 | 101 178 | -37 | 171 774 | -10 | 136 957 | +18 | 130 711 | +17 | 540 620 | -6 |
| 2023 | 161 252 | +111 | 189 917 | +66 | 115 636 | -12 | 111 373 | -28 | 578 178 | +21 |
| 2022 | 76 524 | +62 | 114 274 | +55 | 130 853 | +78 | 155 045 | +3 | 476 695 | +38 |
| 2021 | 47 286 | -43 | 73 489 | +43 | 73 322 | +44 | 150 598 | +167 | 344 695 | +42 |
| 2020 | 83 686 | -46 | 51 297 | -47 | 50 949 | -39 | 56 452 | -32 | 242 383 | -42 |
| 2019 | 155 422 | +54 | 96 123 | -6 | 84 000 | -18 | 83 488 | -26 | 419 033 | 0 |
| 2018 | 100 729 | +20 | 101 759 | +1 | 102 774 | -22 | 113 130 | -25 | 418 392 | -11 |
| 2017 | 84 202 | 101 215 | 132 493 | 150 343 | 468 254 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing ŽaklarTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
4
6
Q2
4
5
Q3
4
Q4
4
Keskmine
4
5
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | -2 | 4 | -1 | 4 | -20 | ||||
| 2025 | 6 | 0 | 5 | -1 | 4 | -2 | 4 | -2 | 5 | -17 |
| 2024 | 6 | +1 | 6 | +1 | 6 | +1 | 6 | +1 | 6 | +20 |
| 2023 | 5 | 0 | 5 | -1 | 5 | -1 | 5 | 0 | 5 | -17 |
| 2022 | 5 | 0 | 6 | +1 | 6 | +1 | 5 | 0 | 6 | +20 |
| 2021 | 5 | -3 | 5 | -3 | 5 | -3 | 5 | -3 | 5 | -38 |
| 2020 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 |
| 2019 | 8 | +1 | 8 | +2 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | +14 |
| 2018 | 7 | 0 | 6 | -1 | 8 | +1 | 8 | +2 | 7 | 0 |
| 2017 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 |
Kohtulahendid
osaühing ŽaklarKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
osaühing ŽaklarFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
osaühing ŽaklarViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes1
14.05.2026
Muutmiskanne
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
2025
2024
Käibe TOPis
13458
16268
Maakonna TOPis
8815
10847
Valdkonna TOPis
189
228
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 13458 | 16268 | 16339 | 18070 | 19520 |
| Maakonna TOPis | 8815 | 10847 | 10877 | 11790 | 12588 |
| Valdkonna TOPis | 189 | 228 | 219 | 196 | 208 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:189
Exodim OÜ
Mobitopia OÜ
Heavy Value OÜ
Partial Match Media OÜ
Itech Media OÜ
Kasumi TOP
Positsioon:29540
Partial Match Media OÜ
Exodim OÜ
OÜ AGE Com
Rodeo 77 OÜ
Connect2Market OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Reklaamiagentuuride tegevus(73111)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
osaühing ŽaklarLasnamäe Linnaosa Valitsus
Tehingu valdkond
Valla- ja linnavalitsus
Tehingute summa
420
Tehingute arv
1
Tehingu partner
Tehingu valdkond
Tehingute summa
Tehingute arv