OÜ DUO INVEST
Ettevõtte kokkuvõte
OÜ DUO INVESTOÜ DUO INVEST on 2006. aastal asutatud Tartu maakonnas tegutsev osaühing, mille põhitegevusala on spordikaupade hulgimüük. Juhatusse kuuluvad Alari Jõesaar, Marko Linnus ja Martin Jürgenson.
Ettevõte alustas reisijate maismaaveo teenuse pakkumisega ning laiendas 2018. aasta novembrist tegevust spordikaupade jae- ja hulgimüügiga ning reklaamteenustega. Spordikaupade valdkonnas tegutseb ettevõte kaubanime Duo Sport all, pakkudes laia tootevalikut koolidele, lasteaedadele, spordikeskustele ja firmadele. Sortiment hõlmab pallimängude, kergejõustiku, võimlemise, jõusaali, fitness-, vee- ja talispordivahendeid ning spordikeskuste sisustust. Reklaamiteenuseid pakutakse eraldi kaubanime Duo Reklaam all.
2025. aasta müügitulu oli 1 685 743 eurot ja puhaskasum 153 892 eurot. Aruandeaastal töötas ettevõttes 13 inimest; värskeimates maksuandmetes on töötajate arv 14.
Sektori koondandmed tegevusala 'Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)' kohta aastaks 2025 ei ole käesoleval hetkel kättesaadavad. Eestis on selles tegevusalas aktiivseid ettevõtteid 88, Tartu maakonnas 10.
OÜ DUO INVEST omab Hästi Juhitud Ettevõtte tiitlit.
Äriseosed
OÜ DUO INVESTJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
OÜ DUO INVESTKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
OÜ DUO INVESTMaksuvõlad seisuga 25.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 25.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.08.2026
11.08.2026
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 70 666 | -15 | 75 501 | -11 | 146 167 | -60 | ||||
| 2025 | 82 651 | 62 | 84 971 | 30 | 80 423 | 39 | 118 796 | 62 | 366 841 | 48 |
| 2024 | 51 057 | 16 | 65 307 | 29 | 57 738 | 25 | 73 496 | 33 | 247 597 | 26 |
| 2023 | 44 006 | -21 | 50 493 | 31 | 46 317 | 39 | 55 159 | 3 | 195 975 | 8 |
| 2022 | 55 893 | 65 | 38 445 | -5 | 33 255 | -23 | 53 526 | -14 | 181 119 | 1 |
| 2021 | 33 793 | 23 | 40 502 | 87 | 43 255 | 35 | 61 919 | 56 | 179 469 | 49 |
| 2020 | 27 495 | 7 | 21 622 | -12 | 31 988 | -14 | 39 706 | 10 | 120 810 | -2 |
| 2019 | 25 816 | 140 | 24 499 | 236 | 37 071 | 326 | 36 169 | 861 | 123 554 | 305 |
| 2018 | 10 774 | 118 | 7 291 | -7 | 8 711 | 45 | 3 763 | -48 | 30 539 | 17 |
| 2017 | 4 939 | -39 | 7 872 | 12 | 5 990 | 24 | 7 229 | 32 | 26 030 | 2 |
| 2016 | 8 115 | 74 | 7 042 | 38 | 4 822 | 26 | 5 489 | -16 | 25 469 | 27 |
| 2015 | 4 654 | 5 091 | 3 835 | 133 | 6 552 | 51 | 20 132 | 236 | ||
| 2014 | 1 646 | 4 337 | 5 983 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 28 133 | -6 | 28 133 | -8 | 56 266 | -55 | ||||
| 2025 | 29 912 | 31 | 30 687 | 33 | 30 797 | 32 | 32 984 | 19 | 124 380 | 28 |
| 2024 | 22 880 | 40 | 23 002 | 45 | 23 305 | 42 | 27 826 | 53 | 97 013 | 46 |
| 2023 | 16 310 | 47 | 15 826 | 38 | 16 386 | 15 | 18 135 | 27 | 66 659 | 30 |
| 2022 | 11 119 | 69 | 11 461 | 55 | 14 234 | 72 | 14 299 | 54 | 51 113 | 62 |
| 2021 | 6 576 | -39 | 7 393 | 3 | 8 282 | 84 | 9 310 | 30 | 31 561 | 7 |
| 2020 | 10 819 | 44 | 7 162 | -21 | 4 490 | -54 | 7 138 | -31 | 29 609 | -19 |
| 2019 | 7 499 | 75 | 9 106 | 117 | 9 813 | 243 | 10 301 | 256 | 36 719 | 158 |
| 2018 | 4 274 | 11 | 4 200 | -8 | 2 859 | -38 | 2 893 | -38 | 14 226 | -20 |
| 2017 | 3 836 | 4 | 4 585 | 20 | 4 616 | 29 | 4 640 | 26 | 17 677 | 19 |
| 2016 | 3 702 | 42 | 3 822 | 26 | 3 584 | 50 | 3 687 | 28 | 14 795 | 35 |
| 2015 | 2 609 | 3 034 | 2 392 | 53 | 2 889 | 13 | 10 925 | 165 | ||
| 2014 | 1 563 | 2 552 | 4 115 |
Finantsandmed
OÜ DUO INVESTAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 102 544 | 108 216 | 111 598 | 111 357 | 140 109 | 277 560 | 852 275 | 819 463 | 1 199 496 | 1 108 825 | 1 192 320 | 1 299 438 | 1 685 743 |
| Puhaskasum | -17 810 | 18 019 | 23 585 | 3 757 | -1 405 | 37 800 | 85 840 | 128 816 | 176 521 | 135 985 | 153 976 | 88 721 | 153 892 |
| Bilansimaht | 68 895 | 71 433 | 73 344 | 84 821 | 74 370 | 217 543 | 302 444 | 374 510 | 547 299 | 631 866 | 755 737 | 826 951 | 956 238 |
| Käibevara | 16 675 | 29 403 | 25 311 | 20 303 | 13 635 | 122 095 | 224 070 | 312 814 | 461 577 | 480 658 | 469 539 | 523 162 | 652 281 |
| Põhivara | 52 220 | 42 030 | 48 033 | 64 518 | 60 735 | 95 448 | 78 374 | 61 696 | 85 722 | 151 208 | 286 198 | 303 789 | 303 957 |
| Lühiajalised kohustused | 39 403 | 24 741 | 3 067 | 20 787 | 26 741 | 130 704 | 157 228 | 124 425 | 145 693 | 144 275 | 214 170 | 171 214 | 181 482 |
| Pikaajalised kohustused | 798 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 410 | 3 947 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 449 | 20 576 |
| Omakapital | 28 694 | 46 692 | 70 277 | 64 034 | 47 629 | 70 429 | 141 269 | 250 085 | 401 606 | 487 591 | 541 567 | 630 288 | 754 180 |
| Töötajad | 2 | 3 | 5 | 6 | 7 | 7 | 10 | 8 | 9 | 8 | 9 | 14 | 13 |
| Maksevõime kordaja | 0.42 | 1.19 | 8.25 | 0.98 | 0.51 | 0.93 | 1.43 | 2.51 | 3.17 | 3.33 | 2.19 | 3.06 | 3.59 |
| Võlakordaja | 0.57 | 0.35 | 0.04 | 0.25 | 0.36 | 0.60 | 0.52 | 0.33 | 0.27 | 0.23 | 0.28 | 0.21 | 0.19 |
| Käiberentaablus | -0.17 | 0.17 | 0.21 | 0.03 | -0.01 | 0.14 | 0.10 | 0.16 | 0.15 | 0.12 | 0.13 | 0.07 | 0.09 |
| Omakapitali rentaablus | -0.62 | 0.39 | 0.34 | 0.06 | -0.03 | 0.54 | 0.61 | 0.52 | 0.44 | 0.28 | 0.28 | 0.14 | 0.20 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
OÜ DUO INVEST 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Osaühing Duo Invest alustas tegevust 2006. aasta veebruaris põhitegevusalal reisijate maismaavedu. Alates 2018. aasta novembrist lisandus põhitegevusalade hulka spordikaupade jae- ja hulgimüük ning reklaamteenused. 2025. aasta müügitulu oli 1 685 743 eurot. Duo Invest OÜ juhatus koosneb kolmest liikmest, osakapital jaguneb kolme osaniku vahel vastavalt 80%, 10% ja 10%. Osakapitali suurus on 2556 eurot. Osalusi teistes äriühingutes omandatud ei ole.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 333 963 | -27 | 553 575 | -5 | 887 538 | -62 | ||||
| 2025 | 457 262 | +55 | 580 107 | +29 | 588 013 | +50 | 718 211 | +31 | 2 343 593 | +39 |
| 2024 | 295 280 | 0 | 451 012 | +15 | 391 812 | +13 | 547 127 | +23 | 1 685 231 | +14 |
| 2023 | 293 874 | -22 | 393 841 | +14 | 345 454 | -4 | 445 873 | 0 | 1 479 042 | -3 |
| 2022 | 378 436 | +23 | 345 346 | -4 | 360 198 | -14 | 446 665 | -17 | 1 530 644 | -6 |
| 2021 | 307 905 | +32 | 361 360 | +85 | 418 342 | +40 | 539 656 | +61 | 1 627 263 | +53 |
| 2020 | 232 974 | -9 | 195 259 | -19 | 299 680 | +1 | 336 059 | +10 | 1 063 972 | -3 |
| 2019 | 256 673 | +550 | 239 759 | +430 | 297 338 | +516 | 306 709 | +176 | 1 100 479 | +351 |
| 2018 | 39 499 | +3 | 45 267 | +18 | 48 269 | +105 | 111 166 | +188 | 244 201 | +76 |
| 2017 | 38 380 | 38 223 | 23 541 | 38 549 | 138 693 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
OÜ DUO INVESTTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 0 | 14 | -2 | 15 | 0 | ||||
| 2025 | 15 | +3 | 16 | +4 | 14 | -1 | 15 | 0 | 15 | +7 |
| 2024 | 12 | +2 | 12 | +1 | 15 | +5 | 15 | +3 | 14 | +27 |
| 2023 | 10 | 0 | 11 | +2 | 10 | +2 | 12 | +3 | 11 | +22 |
| 2022 | 10 | +2 | 9 | +1 | 8 | -1 | 9 | -1 | 9 | 0 |
| 2021 | 8 | -2 | 8 | +2 | 9 | +1 | 10 | +2 | 9 | +13 |
| 2020 | 10 | +1 | 6 | -4 | 8 | -2 | 8 | -3 | 8 | -20 |
| 2019 | 9 | +2 | 10 | +6 | 10 | +7 | 11 | +2 | 10 | +67 |
| 2018 | 7 | 0 | 4 | -3 | 3 | -4 | 9 | +2 | 6 | -14 |
| 2017 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Kohtulahendid
OÜ DUO INVESTKohtulahendid
| Nimetus ja kohus | Valdkonnad | Lahendi kuupäev | Lahendi jõustumine | Teised osalised |
|---|---|---|---|---|
Tartu Maakohus Tartu kohtumaja | Tööõigus | 03.10.2022 | 04.10.2022 |
Ametlikud teadaanded
Varad
OÜ DUO INVESTFirma kinnistusraamat
Sündmused
OÜ DUO INVESTViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 6100 | 8500 | 9209 | 9787 | 8106 |
| Maakonna TOPis | 621 | 841 | 889 | 999 | 820 |
| Valdkonna TOPis | 142 | 205 | 222 | 211 | 186 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)(46492)
Reklaamiagentuuride tegevus(73111)
Sõitjate juhuvedu maanteel(49321)