OÜ Riburada
Äriseosed
OÜ RiburadaJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
OÜ RiburadaKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
OÜ RiburadaMaksuvõlad seisuga 25.09.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 25.09.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.09.2026
11.09.2026
31.08.2026
22.08.2026
11.08.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.09.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 321 | 71 | 44 123 | 46 | 95 444 | -29 | ||||
| 2025 | 29 962 | -29 | 30 146 | -26 | 58 808 | 46 | 16 044 | -56 | 134 960 | -16 |
| 2024 | 42 474 | 103 | 40 717 | -24 | 40 224 | 28 | 36 774 | -12 | 160 189 | 8 |
| 2023 | 20 935 | -33 | 53 590 | 176 | 31 339 | 27 | 41 850 | 30 | 147 714 | 37 |
| 2022 | 31 469 | 20 | 19 427 | -35 | 24 740 | 8 | 32 261 | -4 | 107 897 | -4 |
| 2021 | 26 183 | 6 | 29 934 | 32 | 22 924 | -35 | 33 733 | 13 | 112 774 | |
| 2020 | 24 614 | 29 | 22 754 | 35 196 | 102 | 29 841 | -2 | 112 405 | 25 | |
| 2019 | 19 018 | 38 | 22 823 | 141 | 17 440 | 52 | 30 576 | 18 | 89 856 | 48 |
| 2018 | 13 755 | 49 | 9 485 | 9 | 11 497 | 10 | 25 930 | 48 | 60 667 | 32 |
| 2017 | 9 210 | 6 | 8 730 | -26 | 10 452 | -43 | 17 555 | 35 | 45 947 | -11 |
| 2016 | 8 656 | 28 | 11 790 | 2 | 18 435 | 65 | 13 000 | 43 | 51 882 | 35 |
| 2015 | 6 739 | 11 590 | 11 153 | 192 | 9 086 | -13 | 38 568 | 169 | ||
| 2014 | 3 823 | 10 495 | 14 318 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 18 247 | -6 | 19 448 | 6 | 37 695 | -48 | ||||
| 2025 | 19 334 | 6 | 18 309 | -2 | 18 986 | 16 | 16 119 | -14 | 72 748 | 1 |
| 2024 | 18 288 | 25 | 18 752 | 26 | 16 407 | 8 | 18 749 | 15 | 72 195 | 18 |
| 2023 | 14 625 | -16 | 14 859 | -9 | 15 125 | -12 | 16 351 | 10 | 60 959 | -7 |
| 2022 | 17 332 | 26 | 16 308 | 16 | 17 117 | 20 | 14 874 | -9 | 65 632 | 12 |
| 2021 | 13 797 | 14 078 | -2 | 14 284 | -19 | 16 424 | 16 | 58 584 | -2 | |
| 2020 | 13 857 | 15 | 14 331 | 7 | 17 571 | 55 | 14 168 | 2 | 59 926 | 18 |
| 2019 | 12 008 | 111 | 13 356 | 71 | 11 322 | 51 | 13 921 | 75 | 50 608 | 75 |
| 2018 | 5 693 | -5 | 7 799 | 52 | 7 482 | 20 | 7 965 | 76 | 28 939 | 32 |
| 2017 | 6 010 | 3 | 5 126 | -32 | 6 241 | -15 | 4 524 | -36 | 21 900 | -21 |
| 2016 | 5 819 | 19 | 7 541 | 61 | 7 345 | 10 | 7 042 | 17 | 27 747 | 25 |
| 2015 | 4 880 | 4 684 | 6 668 | 200 | 6 003 | -2 | 22 235 | 167 | ||
| 2014 | 2 221 | 6 105 | 8 325 |
Finantsandmed
OÜ RiburadaAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 218 348 | 236 803 | 392 630 | 596 345 | 667 315 | 957 868 | 1 106 178 | 1 106 419 | 1 271 963 | 1 081 768 | 1 241 144 | 1 332 839 | 1 371 442 |
| Puhaskasum | 31 591 | -4 721 | 13 654 | 35 828 | 37 220 | 42 775 | 46 697 | 63 886 | 139 458 | 18 246 | 199 728 | 195 872 | 181 663 |
| Bilansimaht | 90 391 | 76 476 | 109 942 | 172 181 | 245 266 | 331 149 | 410 977 | 456 821 | 638 558 | 642 162 | 783 871 | 953 187 | 1 254 783 |
| Käibevara | 55 116 | 52 286 | 64 072 | 92 250 | 134 030 | 163 933 | 116 665 | 159 590 | 288 308 | 227 553 | 263 731 | 284 617 | 241 151 |
| Põhivara | 35 275 | 24 190 | 45 870 | 79 931 | 111 236 | 167 216 | 294 312 | 297 231 | 350 250 | 414 609 | 520 140 | 668 570 | 1 013 632 |
| Lühiajalised kohustused | 7 086 | 9 320 | 17 430 | 38 676 | 78 599 | 97 168 | 95 531 | 105 546 | 134 184 | 125 054 | 90 211 | 73 624 | 152 486 |
| Pikaajalised kohustused | 11 360 | 0 | 11 702 | 21 867 | 17 809 | 42 348 | 77 116 | 49 059 | 62 700 | 57 188 | 34 012 | 24 043 | 65 114 |
| Omakapital | 71 945 | 67 156 | 80 810 | 111 638 | 148 858 | 191 633 | 238 330 | 302 216 | 441 674 | 459 920 | 659 648 | 855 520 | 1 037 183 |
| Töötajad | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 6 | 5 | 7 | 6 | 6 | 7 | 7 |
| Maksevõime kordaja | 7.78 | 5.61 | 3.68 | 2.39 | 1.71 | 1.69 | 1.22 | 1.51 | 2.15 | 1.82 | 2.92 | 3.87 | 1.58 |
| Võlakordaja | 0.08 | 0.12 | 0.16 | 0.22 | 0.32 | 0.29 | 0.23 | 0.23 | 0.21 | 0.19 | 0.12 | 0.08 | 0.12 |
| Käiberentaablus | 0.14 | -0.02 | 0.03 | 0.06 | 0.06 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.11 | 0.02 | 0.16 | 0.15 | 0.13 |
| Omakapitali rentaablus | 0.44 | -0.07 | 0.17 | 0.32 | 0.25 | 0.22 | 0.20 | 0.21 | 0.32 | 0.04 | 0.30 | 0.23 | 0.18 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
OÜ Riburada 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Riburada OÜ alustas oma tegevust 2007. a oktoobris. Ettevõtte põhitegevusalaks on restaureerimise ja ehitusteenuse pakkumine. 202. aasta müügituluks kujunes 1 371 442 eurot, millest 37 402 oli tulu kalapüügist. Ettevõte teenindati nii äri- kui ka erakliente erinevates ehitusvaldkondades. Peamiselt teostati üldehituslikke- ja viimistlusitöid nii Hiiumaal kui ka Tallinnas. Järgmisel aastal on plaanis jätkata nii ehitustegevusega kui ka väikses mahus kalapüügiga.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 311 028 | +68 | 331 520 | +16 | 642 548 | -51 | ||||
| 2025 | 184 753 | -32 | 286 449 | -35 | 499 832 | +54 | 336 686 | +8 | 1 307 720 | -3 |
| 2024 | 272 907 | +12 | 437 953 | +25 | 325 040 | +21 | 311 032 | -24 | 1 346 931 | +6 |
| 2023 | 243 448 | -23 | 351 497 | -3 | 269 556 | +19 | 409 124 | +67 | 1 273 625 | +11 |
| 2022 | 315 982 | +41 | 364 056 | +30 | 225 779 | -19 | 244 360 | -40 | 1 150 177 | -3 |
| 2021 | 224 157 | -5 | 279 068 | +2 | 277 961 | -1 | 409 781 | +30 | 1 190 967 | +8 |
| 2020 | 237 076 | -4 | 273 625 | -30 | 279 732 | +5 | 316 296 | +2 | 1 106 729 | -9 |
| 2019 | 247 727 | -15 | 393 056 | +96 | 265 274 | +56 | 308 880 | +2 | 1 214 937 | +26 |
| 2018 | 292 524 | +184 | 200 735 | +59 | 170 331 | +22 | 301 917 | +28 | 965 507 | +60 |
| 2017 | 103 145 | 126 014 | 139 400 | 235 767 | 604 326 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
OÜ RiburadaTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 9 | +1 | 9 | 0 | 9 | 0 | ||||
| 2025 | 8 | -1 | 9 | +1 | 8 | -1 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2024 | 9 | +1 | 8 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2023 | 8 | 0 | 8 | -1 | 9 | +1 | 9 | +1 | 9 | +13 |
| 2022 | 8 | 0 | 9 | +1 | 8 | +1 | 8 | -1 | 8 | 0 |
| 2021 | 8 | +1 | 8 | 0 | 7 | 0 | 9 | +2 | 8 | +14 |
| 2020 | 7 | 0 | 8 | +3 | 7 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 |
| 2019 | 7 | +3 | 5 | +1 | 7 | +3 | 7 | +1 | 7 | +40 |
| 2018 | 4 | +1 | 4 | +1 | 4 | +1 | 6 | +3 | 5 | +67 |
| 2017 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Kohtulahendid
OÜ RiburadaKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
OÜ RiburadaFirma kinnistusraamat
Sündmused
OÜ RiburadaViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 7516 | 8369 | 8932 | 9977 | 7748 |
| Maakonna TOPis | 25 | 24 | 26 | 31 | 21 |
| Valdkonna TOPis | 278 | 294 | 329 | 385 | 277 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus(41001)
Merekalapüük(03111)