OÜ Saar Music
Äriseosed
OÜ Saar MusicJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
OÜ Saar MusicKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
OÜ Saar MusicMaksuvõlad seisuga 14.09.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 14.09.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
11.09.2026
31.08.2026
22.08.2026
11.08.2026
31.07.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | 1 179.09 | ||
| 31.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 968 | 16 | 5 696 | 3 | 16 664 | -48 | ||||
| 2025 | 9 425 | 27 | 5 542 | 10 | 11 104 | 22 | 6 028 | 61 | 32 099 | 27 |
| 2024 | 7 439 | 51 | 5 039 | -7 | 9 131 | -7 | 3 746 | -21 | 25 355 | 2 |
| 2023 | 4 918 | 47 | 5 408 | 241 | 9 767 | 4 762 | -14 | 24 855 | 23 | |
| 2022 | 3 342 | 23 | 1 586 | 99 | 9 796 | 44 | 5 536 | 74 | 20 261 | 50 |
| 2021 | 2 711 | -30 | 798 | 120 | 6 794 | 214 | 3 175 | 52 | 13 479 | 59 |
| 2020 | 3 870 | 19 | 362 | -83 | 2 162 | -64 | 2 082 | -9 | 8 477 | -38 |
| 2019 | 3 245 | 50 | 2 149 | 86 | 5 961 | 52 | 2 293 | 79 | 13 646 | 60 |
| 2018 | 2 159 | 16 | 1 155 | 54 | 3 934 | -25 | 1 284 | -32 | 8 533 | -13 |
| 2017 | 1 860 | -37 | 750 | -48 | 5 266 | 34 | 1 895 | 9 | 9 771 | -3 |
| 2016 | 2 940 | 126 | 1 435 | 382 | 3 941 | -10 | 1 733 | 3 | 10 050 | 31 |
| 2015 | 1 301 | 298 | 4 399 | 151 | 1 675 | 315 | 7 674 | 255 | ||
| 2014 | 1 755 | 404 | 2 159 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 966 | 21 | 3 153 | 6 | 7 119 | -45 | ||||
| 2025 | 3 273 | 2 963 | -3 | 3 108 | 12 | 3 486 | 17 | 12 830 | 6 | |
| 2024 | 3 273 | -18 | 3 069 | 12 | 2 769 | -23 | 2 985 | -15 | 12 096 | -13 |
| 2023 | 3 997 | 150 | 2 733 | 347 | 3 575 | -8 | 3 522 | 16 | 13 827 | 52 |
| 2022 | 1 597 | 2 | 611 | 108 | 3 866 | 96 | 3 024 | 67 | 9 097 | 61 |
| 2021 | 1 566 | -18 | 294 | -25 | 1 972 | 1429 | 1 814 | 211 | 5 646 | 87 |
| 2020 | 1 906 | 17 | 393 | -71 | 129 | -92 | 584 | -74 | 3 012 | -55 |
| 2019 | 1 634 | 168 | 1 344 | 156 | 1 551 | 67 | 2 211 | 72 | 6 741 | 101 |
| 2018 | 610 | -22 | 525 | 926 | 435 | 1 289 | 374 | 3 350 | 174 | |
| 2017 | 779 | -43 | 173 | -64 | 272 | -68 | 1 223 | -59 | ||
| 2016 | 1 366 | 312 | 481 | -43 | 841 | -21 | 3 001 | 57 | ||
| 2015 | 848 | 1 061 | 1 910 |
Finantsandmed
OÜ Saar MusicAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 56 094 | 58 369 | 39 234 | 53 736 | 80 173 | 83 534 | 85 070 | 96 271 |
| Puhaskasum | 5 811 | -3 455 | 9 109 | 16 961 | 14 432 | 5 734 | 4 354 | 13 484 |
| Bilansimaht | 90 790 | 88 305 | 94 630 | 109 179 | 134 428 | 130 646 | 125 016 | 130 637 |
| Käibevara | 76 218 | 69 195 | 76 951 | 95 713 | 69 934 | 72 160 | 72 272 | 83 635 |
| Põhivara | 14 572 | 19 110 | 17 679 | 13 466 | 64 494 | 58 486 | 52 744 | 47 002 |
| Lühiajalised kohustused | 3 833 | 4 803 | 4 474 | 4 676 | 15 492 | 9 095 | 9 245 | 11 382 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 86 957 | 83 502 | 90 156 | 104 503 | 118 936 | 121 551 | 115 771 | 119 255 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Maksevõime kordaja | 19.88 | 14.41 | 17.20 | 20.47 | 4.51 | 7.93 | 7.82 | 7.35 |
| Võlakordaja | 0.04 | 0.05 | 0.05 | 0.04 | 0.12 | 0.07 | 0.07 | 0.09 |
| Käiberentaablus | 0.10 | -0.06 | 0.23 | 0.32 | 0.18 | 0.07 | 0.05 | 0.14 |
| Omakapitali rentaablus | 0.07 | -0.04 | 0.10 | 0.16 | 0.12 | 0.05 | 0.04 | 0.11 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
OÜ Saar Music 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Sissejuhatus Saar Music OÜ põhitegevusalaks on (74901) muu mujal liigitamata kutse-,teadus- ja tehnikaalane tegevus. Tulud, kulud ja kasum 2025. aastal moodustas Saar Music OÜ müügitulu 96 271 eurot ja aruandeaasta kasumiks kujunes 13 484 eurot . Investeeringud Aruandeperioodil investeeringuid põhivarasse ei tehtud. Personal 2025. aastal moodustasid ettevõtte tööjõukulud 30 558 eurot. Ettevõtte juhatuse liikmetele juhatuse tasu ei makstud. Eesmärgid järgmiseks majandusaastaks 2026. aastal jätkatakse majandustegevust põhitegevusalal.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 779 | -6 | 19 122 | -3 | 43 901 | -57 | ||||
| 2025 | 26 473 | +7 | 19 719 | +38 | 38 316 | +4 | 17 120 | +72 | 101 628 | +18 |
| 2024 | 24 808 | +36 | 14 330 | -17 | 36 845 | -4 | 9 935 | -21 | 85 917 | -1 |
| 2023 | 18 221 | +48 | 17 229 | +80 | 38 421 | +3 | 12 545 | -31 | 86 417 | +11 |
| 2022 | 12 293 | +52 | 9 584 | +161 | 37 467 | +30 | 18 271 | +52 | 77 616 | +48 |
| 2021 | 8 072 | -60 | 3 678 | +4615 | 28 723 | +93 | 12 042 | +1 | 52 515 | +12 |
| 2020 | 19 944 | +28 | 78 | -99 | 14 878 | -47 | 11 894 | +12 | 46 794 | -26 |
| 2019 | 15 525 | +8 | 8 834 | +2 | 28 260 | +12 | 10 608 | +102 | 63 227 | +18 |
| 2018 | 14 388 | +84 | 8 648 | -29 | 25 328 | -28 | 5 252 | -44 | 53 616 | -16 |
| 2017 | 7 806 | 12 096 | 34 971 | 9 301 | 64 174 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
OÜ Saar MusicTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||||
| 2025 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2024 | 3 | -2 | 3 | -2 | 3 | -2 | 3 | -2 | 3 | -40 |
| 2023 | 5 | +1 | 5 | 0 | 5 | -1 | 5 | -1 | 5 | 0 |
| 2022 | 4 | +1 | 5 | +1 | 6 | 0 | 6 | 0 | 5 | 0 |
| 2021 | 3 | -2 | 4 | -1 | 6 | +1 | 6 | +1 | 5 | 0 |
| 2020 | 5 | +2 | 5 | +2 | 5 | +1 | 5 | +1 | 5 | +25 |
| 2019 | 3 | +1 | 3 | +1 | 4 | +1 | 4 | 0 | 4 | +33 |
| 2018 | 2 | +1 | 2 | +1 | 3 | +2 | 4 | +3 | 3 | +200 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
OÜ Saar MusicKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
OÜ Saar MusicFirma kinnistusraamat
Sündmused
OÜ Saar MusicViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 43814 | 49752 | 50302 | 50250 | 55338 |
| Maakonna TOPis | 840 | 907 | 927 | 926 | 1040 |
| Valdkonna TOPis | 275 | 326 | 328 | 328 | 364 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus(74991)