OÜ Tankirusikas
Äriseosed
OÜ TankirusikasJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
OÜ TankirusikasKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
OÜ TankirusikasMaksuvõlad seisuga 05.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 05.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 861 | 861 | -48 | |||||||
| 2025 | 861 | 790 | 36 | 1 651 | 36 | |||||
| 2024 | 633 | 583 | 11 | 1 217 | 8 | |||||
| 2023 | 601 | 527 | 1 128 | 1432 | ||||||
| 2022 | 74 | 74 | -13 | |||||||
| 2021 | 74 | 11 | 85 | |||||||
| 2020 | 74 | 11 | 85 | |||||||
| 2019 | 74 | 1 | 11 | 85 | ||||||
| 2018 | 73 | 11 | 85 | |||||||
| 2017 | 73 | 11 | 85 | |||||||
| 2016 | 73 | 11 | 85 | |||||||
| 2015 | 73 | 11 | 85 | 653 | ||||||
| 2014 | 11 | 11 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Finantsandmed
OÜ TankirusikasAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -4 246 | -2 932 | -2 687 | -2 764 | -10 781 | -4 755 | -4 982 | -5 938 |
| Bilansimaht | 179 106 | 176 169 | 173 272 | 170 733 | 1 601 287 | 1 607 453 | 1 601 842 | 1 603 829 |
| Käibevara | 10 481 | 7 544 | 4 647 | 2 108 | 1 113 | 7 279 | 1 668 | 3 655 |
| Põhivara | 168 625 | 168 625 | 168 625 | 168 625 | 1 600 174 | 1 600 174 | 1 600 174 | 1 600 174 |
| Lühiajalised kohustused | 2 463 | 2 457 | 2 248 | 225 | 1 431 559 | 0 | 0 | 0 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 2 248 | 12 249 | 1 454 728 | 1 454 099 | 1 462 024 |
| Omakapital | 176 643 | 173 712 | 171 024 | 168 260 | 157 479 | 152 725 | 147 743 | 141 805 |
| Töötajad | 0 | |||||||
| Maksevõime kordaja | 4.26 | 3.07 | 2.07 | 9.37 | 0.00 | |||
| Võlakordaja | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.00 | 0.89 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Käiberentaablus | ||||||||
| Omakapitali rentaablus | -0.02 | -0.02 | -0.02 | -0.02 | -0.07 | -0.03 | -0.03 | -0.04 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
OÜ Tankirusikas 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Osaühing Tankirusikas põhitegevuseks on pikaajalised kinnisvarainvesteeringud. Aruandeperioodil müügitulu puudus. Osaühingus majandusaastal töötajaid ei olnud ja töötasusid ei makstud. Juhatuse liikmele tasusid ei makstud. Juhatuse liige Eliina Grünberg
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
OÜ TankirusikasTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|
Kohtulahendid
OÜ TankirusikasKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
OÜ TankirusikasFirma kinnistusraamat
Sündmused
OÜ TankirusikasViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus |
|---|
| Käibe TOPis |
| Maakonna TOPis |
| Valdkonna TOPis |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Muu laenuandmine, v.a pandimajad(64929)