OÜ TRUNK-LINE BS
Ettevõtte kokkuvõte
OÜ TRUNK-LINE BSOÜ TRUNK-LINE BS on 1998. aastal asutatud Harju maakonnas tegutsev osaühing, mille põhitegevusala on reisibüroode tegevus. Ettevõtte juhatusse kuulub Svetlana Vinogradova.
Ettevõte tegutseb kaubamärgi Baltic-Breaks all, mis on spetsialiseerunud golfireiside korraldamisele. Reisikorraldajana alustati 2004. aastal, golfireiside korraldamisele keskenduti alates 2008. aastast. Teenused hõlmavad golfireise üle maailma, sealhulgas majutust 4- ja 5-tärnihotellides kvaliteetsete golfiväljakute läheduses, green fee vahendamist ning algajatele ja kõrge händikäpiga mängijatele suunatud golfitunde. Lisaks golfireiside korraldamisele pakutakse rannapuhkuseid sihtkohtades nagu Türgi, Egiptus, Hispaania, Tai, Indoneesia ja Lõuna-Aafrika. Ettevõte on ülemaailmse IAGTO assotsiatsiooni (Rahvusvaheline Golfireiside Korraldajate Assotsiatsioon) liige ning teeb koostööd usaldusväärsete partneritega eri riikides.
2025. aasta müügitulu oli 482 050 eurot ja puhaskasum 5 755 eurot. Bilansimaht ulatus 59 405 euroni. Ettevõttes töötas 1 töötaja.
Kogu Eesti tegevusala "Reisibüroode tegevus" kogukäive aastal 2025 oli 285 735 636 eurot, millest OÜ TRUNK-LINE BS moodustas 482 050 eurot ehk 0,2%. Harju maakonnas oli sama tegevusala kogukäive 269 162 713 eurot, millest OÜ TRUNK-LINE BS osa oli 0,2%. Eesti tasandil ulatus tegevusala puhaskasum 8 422 898 euroni, millest OÜ TRUNK-LINE BS moodustas 0,1%. Tegevusala töötajate koguarv Eestis oli 648, millest OÜ TRUNK-LINE BS osakaal oli 0,2%.
Äriseosed
OÜ TRUNK-LINE BSJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
OÜ TRUNK-LINE BSKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
OÜ TRUNK-LINE BSMaksuvõlad seisuga 10.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 10.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
30.06.2026
23.06.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 Deklaratsioon esitamata | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 399 | 4 | 1 368 | 1 | 2 767 | -52 | ||||
| 2025 | 1 349 | -3 | 1 361 | -17 | 1 424 | 6 | 1 589 | 17 | 5 723 | |
| 2024 | 1 396 | -61 | 1 642 | 63 | 1 347 | 33 | 1 362 | 25 | 5 746 | -14 |
| 2023 | 3 607 | 284 | 1 007 | -10 | 1 014 | -72 | 1 091 | -71 | 6 718 | -29 |
| 2022 | 940 | -38 | 1 120 | -34 | 3 658 | 117 | 3 711 | 80 | 9 428 | 36 |
| 2021 | 1 509 | -47 | 1 698 | 87 | 1 687 | 86 | 2 063 | 42 | 6 957 | 14 |
| 2020 | 2 857 | 90 | 909 | -31 | 908 | -34 | 1 451 | -44 | 6 124 | -9 |
| 2019 | 1 500 | -42 | 1 310 | -49 | 1 372 | -45 | 2 573 | 95 | 6 756 | -25 |
| 2018 | 2 607 | 19 | 2 586 | 62 | 2 497 | 74 | 1 318 | -33 | 9 008 | 25 |
| 2017 | 2 200 | 499 | 1 594 | 49 | 1 439 | -11 | 1 959 | -10 | 7 192 | 37 |
| 2016 | 367 | -30 | 1 070 | 196 | 1 609 | 301 | 2 186 | 492 | 5 232 | 217 |
| 2015 | 522 | 361 | 401 | 318 | 369 | -41 | 1 653 | 130 | ||
| 2014 | 96 | 623 | 720 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 309 | -1 | 1 296 | -2 | 2 605 | -51 | ||||
| 2025 | 1 320 | 22 | 1 327 | 1 | 1 327 | 1 | 1 327 | 1 | 5 301 | 6 |
| 2024 | 1 081 | -71 | 1 308 | 35 | 1 308 | 35 | 1 308 | 35 | 5 005 | -25 |
| 2023 | 3 741 | 370 | 968 | -9 | 968 | -74 | 968 | -74 | 6 645 | -29 |
| 2022 | 796 | -46 | 1 060 | -38 | 3 741 | 112 | 3 741 | 76 | 9 338 | 32 |
| 2021 | 1 486 | -50 | 1 720 | 86 | 1 761 | 90 | 2 121 | 43 | 7 087 | 12 |
| 2020 | 2 999 | 99 | 925 | -29 | 925 | -29 | 1 486 | -45 | 6 335 | -7 |
| 2019 | 1 509 | -46 | 1 309 | -51 | 1 309 | -51 | 2 699 | 106 | 6 827 | -28 |
| 2018 | 2 789 | 26 | 2 695 | 71 | 2 695 | 76 | 1 309 | -38 | 9 488 | 28 |
| 2017 | 2 219 | 530 | 1 580 | 50 | 1 528 | -10 | 2 098 | -10 | 7 425 | 37 |
| 2016 | 352 | -31 | 1 051 | 199 | 1 691 | 343 | 2 324 | 560 | 5 420 | 239 |
| 2015 | 509 | 352 | 382 | 302 | 352 | -38 | 1 597 | 139 | ||
| 2014 | 95 | 572 | 667 |
Finantsandmed
OÜ TRUNK-LINE BSAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 144 123 | 174 351 | 103 226 | 161 104 | 107 090 | 220 389 | 229 340 | 125 716 | 170 194 | 235 908 | 253 223 | 295 777 | 482 050 |
| Puhaskasum | 4 194 | 6 860 | 13 042 | 7 080 | -28 471 | 1 075 | -21 818 | -29 031 | -37 795 | -29 165 | -38 748 | -34 474 | 5 755 |
| Bilansimaht | 247 893 | 246 576 | 256 294 | 265 732 | 233 131 | 231 513 | 210 327 | 175 996 | 142 221 | 109 132 | 70 247 | 70 687 | 59 405 |
| Käibevara | 83 544 | 87 444 | 97 162 | 108 649 | 88 607 | 84 389 | 85 227 | 60 327 | 66 221 | 50 132 | 48 247 | 49 687 | 55 405 |
| Põhivara | 164 349 | 159 132 | 159 132 | 157 083 | 144 524 | 147 124 | 125 100 | 115 669 | 76 000 | 59 000 | 22 000 | 21 000 | 4 000 |
| Lühiajalised kohustused | 21 366 | 13 189 | 9 865 | 12 223 | 8 093 | 5 400 | 6 082 | 785 | 4 805 | 881 | 744 | 35 658 | 18 621 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 226 527 | 233 387 | 246 429 | 253 509 | 225 038 | 226 113 | 204 245 | 175 211 | 137 416 | 108 251 | 69 503 | 35 029 | 40 784 |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 3.91 | 6.63 | 9.85 | 8.89 | 10.95 | 15.63 | 14.01 | 76.85 | 13.78 | 56.90 | 64.85 | 1.39 | 2.98 |
| Võlakordaja | 0.09 | 0.05 | 0.04 | 0.05 | 0.03 | 0.02 | 0.03 | 0.00 | 0.03 | 0.01 | 0.01 | 0.50 | 0.31 |
| Käiberentaablus | 0.03 | 0.04 | 0.13 | 0.04 | -0.27 | 0.00 | -0.10 | -0.23 | -0.22 | -0.12 | -0.15 | -0.12 | 0.01 |
| Omakapitali rentaablus | 0.02 | 0.03 | 0.05 | 0.03 | -0.13 | 0.00 | -0.11 | -0.17 | -0.28 | -0.27 | -0.56 | -0.98 | 0.14 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 154 206 | +33 | 142 348 | +174 | 296 554 | -38 | ||||
| 2025 | 115 737 | +167 | 51 906 | -47 | 142 949 | +102 | 167 174 | +126 | 477 766 | +67 |
| 2024 | 43 309 | -31 | 97 080 | +218 | 70 843 | -15 | 74 114 | +5 | 285 345 | +15 |
| 2023 | 62 923 | -47 | 30 545 | -25 | 83 287 | +78 | 70 826 | +18 | 247 581 | -7 |
| 2022 | 118 694 | +249 | 40 602 | +60 | 46 702 | +18 | 60 147 | +113 | 266 145 | +109 |
| 2021 | 34 016 | -66 | 25 376 | +278 | 39 671 | +67 | 28 282 | +22 | 127 345 | -16 |
| 2020 | 98 704 | +139 | 6 706 | -90 | 23 786 | -27 | 23 261 | -58 | 152 457 | -21 |
| 2019 | 41 324 | -41 | 64 007 | -19 | 32 446 | -19 | 55 589 | +76 | 193 366 | -13 |
| 2018 | 70 232 | +201 | 79 412 | +148 | 40 118 | +49 | 31 522 | +42 | 221 283 | +112 |
| 2017 | 23 332 | 32 006 | 26 940 | 22 202 | 104 479 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
OÜ TRUNK-LINE BSTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | 1 | -2 | 1 | -2 | 1 | -1 | 1 | 0 | 1 | -50 |
| 2021 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | 1 | -2 | 2 | -33 |
| 2020 | 3 | +1 | 3 | +1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2019 | 2 | -1 | 2 | -1 | 3 | +1 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2018 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| 2017 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Kohtulahendid
OÜ TRUNK-LINE BSKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
OÜ TRUNK-LINE BSFirma kinnistusraamat
Sündmused
OÜ TRUNK-LINE BSViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 15615 | 24094 | 26885 | 27862 | 30178 |
| Maakonna TOPis | 10170 | 15568 | 17245 | 17661 | 18894 |
| Valdkonna TOPis | 89 | 133 | 130 | 112 | 79 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Reisibüroode tegevus(79111)