Podmotsa küla MTÜ

A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
27.05.2026
Registrikood:
80400825
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
25.04.2016
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Juriidiline aadress:
Pihlaka, Podmotsa küla, Setomaa vald, Võru maakond, 64018
Telefon:
+372 5205506
Tegevusvaldkond:
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
Maksehäired
Maksuvõlad
0
Sündmused
0
Kohtulahendid
0
Varad
Töötajad
0
Kvartalikäive
0€
Finantsandmed
166€
4250%
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks

Tegevusvaldkond

Põhitegevusala:
MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED (T)
Organisatsioonide tegevus (94)
Muude organisatsioonide tegevus (949)
Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus (9499)
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused (94992)

Käibe TOP

MTÜ MAAKONDLIKUD ARENDUSKESKUSED
Vardi Metsaühistu
Raplamaa Omavalitsuste Liit
Rohelise Jõemaa Koostöökogu
Mittetulundusühing ARENDUSKODA
Näita rohkem ettevõtteid

Kasumi TOP

METSKÜLA KÜLA SELTS
MTÜ MAAKONDLIKUD ARENDUSKESKUSED
Mittetulundusühing Peipsi-Alutaguse Koostöökoda
Jõgevamaa Koostöökoda
Lemmetsa külaselts
Näita rohkem ettevõtteid

Tegevusaruanne Podmotsa küla MTÜ

Podmotsa küla MTÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Podmotsa küla MTÜ on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mille asukohaks on Podmotsa küla, Setomaa vald, Võrumaa. Podmotsa küla MTÜ alustas tegevust 25.04.2016 ning selle eesmärgiks on piirkondliku elu edendamine ja kohaliku kultuuripärandi säilitamine. 2025. aastal oli MTÜ peamiseks tegevuseks Podmotsa küla kokkutuleku korraldamine, mis toimus 07.06.2025. Tegemist oli olulise kogukondliku sündmusega, kuna varasem küla kokkutulek toimus ligikaudu 20 aastat tagasi. Ürituse eesmärgiks oli tuua kokku külaelanikud ja piirkonnaga seotud inimesed, tugevdada kogukonnatunnet ning väärtustada kohalikke traditsioone ja kultuuripärandit. Kokkutulekust võttis osa 112 inimest. Antud ürituse korraldamiseks taotleti toetust Setomaa valla eelarvet. Juhatus koosneb kahest liikmest. Juhatuse liikmetele 2025. aastal tasu ei makstud. MTÜ jätkab tegevust 2026. aastal.

Äriseosed Podmotsa küla MTÜ

Maksehäired Podmotsa küla MTÜ

Maksuvõlad Podmotsa küla MTÜ

Maksuvõlad seisuga 27.05.2026 - (EUR)
Nõude liikMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
Esitamata deklaratsioonid seisuga 27.05.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)

Maksuvõlg
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
Ajalugu tabelina - (EUR)
AlatesMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
21.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
12.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
30.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
28.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
13.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
23.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
30.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
21.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
Maksude tasumine graafikuna - (EUR)

Riiklikud maksud
Tööjõumaksud
Tasutud maksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Tasutud tööjõumaksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Sündmused Podmotsa küla MTÜ

Kohtulahendid Podmotsa küla MTÜ

Varad Podmotsa küla MTÜ

Töötajad Podmotsa küla MTÜ

Töötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
AastaQ1VaheQ2VaheQ3VaheQ4VaheKeskmine%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Finantsandmed Podmotsa küla MTÜ

Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Nimetus
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Käive1700900001 7287721 170
Puhaskasum11307-29000-4166
Bilansimaht113113120120120120892116282
Käibevara113113120120120120892116282
Põhivara000000000
Lühiajalised kohustused0002929298012929
Pikaajalised kohustused000000000
Omakapital1131131209191919187253
Töötajad00000
Maksevõime kordaja4.144.144.141.114.009.72
Võlakordaja0.000.000.000.240.240.240.900.250.10
Käiberentaablus0.660.080.00-0.010.14
Omakapitali rentaablus1.000.000.06-0.320.000.000.00-0.050.66
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)

Maksustatav käive
Töötajate arv