Taff Music OÜ
A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
22.07.2026Registrikood:
11462169
KMKR nr:
EE101253183
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
08.01.2008
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
40 000
E-mail:
Telefon:
+372 5033048
Tegevusvaldkond:
Heliloome
Registrikood:
11462169
KMKR nr:
EE101253183
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
08.01.2008
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
40 000
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
22.07.2026 14:50Äriseosed
Taff Music OÜNäita kehtetuid seoseid
Juhatus
1
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedEsindusõigus:
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. Nõukogu
0
Kehtivad seosed0
Kehtetud seosedTütarettevõtted
Omanikud
1
Kehtivad seosed1
Kehtetud seosedMaksehäired
Taff Music OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Taff Music OÜMaksuvõlad seisuga 22.07.2026 - (EUR)
Maksuvõlgu pole
Esitamata deklaratsioonid seisuga 22.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
21.07.2026
Maksuvõlg2 315.00
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.07.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
30.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
23.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
11.06.2026
MaksuvõlgMaksuvõlad puuduvad
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 21.07.2026 | 2 315.00 | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
4 955
3 515
Q2
4 468
4 164
Q3
0
5 894
Q4
0
4 201
Kokku
9 423
17 774
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 955 | 41 | 4 468 | 7 | 9 423 | -47 | ||||
| 2025 | 3 515 | -10 | 4 164 | 21 | 5 894 | -2 | 4 201 | -15 | 17 774 | -3 |
| 2024 | 3 913 | -20 | 3 452 | 24 | 6 025 | 4 | 4 925 | 55 | 18 315 | 10 |
| 2023 | 4 876 | 156 | 2 775 | -8 | 5 821 | 87 | 3 177 | -37 | 16 649 | 27 |
| 2022 | 1 903 | 6 | 3 015 | 112 | 3 114 | -50 | 5 027 | 100 | 13 059 | 9 |
| 2021 | 1 795 | -48 | 1 419 | -29 | 6 210 | 138 | 2 512 | 68 | 11 936 | 25 |
| 2020 | 3 431 | -30 | 2 009 | -25 | 2 610 | 12 | 1 493 | -69 | 9 543 | -35 |
| 2019 | 4 899 | 97 | 2 683 | 19 | 2 332 | 22 | 4 759 | 125 | 14 672 | 67 |
| 2018 | 2 484 | 74 | 2 260 | 4 | 1 909 | -25 | 2 115 | 3 | 8 768 | 7 |
| 2017 | 1 430 | -24 | 2 180 | 4 | 2 545 | -22 | 2 053 | 14 | 8 207 | -9 |
| 2016 | 1 886 | -22 | 2 104 | 33 | 3 263 | 76 | 1 799 | -31 | 9 053 | 7 |
| 2015 | 2 416 | 1 579 | 1 852 | 66 | 2 596 | 44 | 8 443 | 189 | ||
| 2014 | 1 116 | 1 807 | 2 923 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
2026
2025
Q1
1 169
1 147
Q2
1 169
1 169
Q3
0
1 169
Q4
0
1 169
Kokku
2 338
4 654
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 169 | 2 | 1 169 | 2 338 | -50 | |||||
| 2025 | 1 147 | 4 | 1 169 | 6 | 1 169 | 6 | 1 169 | -19 | 4 654 | -2 |
| 2024 | 1 102 | 14 | 1 102 | 1 102 | 1 452 | 32 | 4 760 | 11 | ||
| 2023 | 968 | -12 | 1 102 | 1 102 | 1 102 | 4 276 | -3 | |||
| 2022 | 1 102 | 1 102 | 50 | 1 102 | 32 | 1 102 | 4 410 | 17 | ||
| 2021 | 1 102 | 58 | 735 | -32 | 834 | 13 | 1 102 | 200 | 3 774 | 31 |
| 2020 | 696 | 95 | 1 083 | -22 | 735 | 6 | 367 | 5 | 2 882 | 3 |
| 2019 | 357 | 1 393 | 290 | 696 | 95 | 348 | -35 | 2 795 | 74 | |
| 2018 | 357 | -46 | 357 | -45 | 357 | -45 | 536 | -18 | 1 607 | -39 |
| 2017 | 656 | -11 | 653 | -11 | 653 | -2 | 653 | -2 | 2 614 | -7 |
| 2016 | 738 | -6 | 732 | 8 | 663 | -2 | 663 | -2 | 2 796 | -1 |
| 2015 | 781 | 679 | 679 | 3 | 679 | 3 | 2 818 | 113 | ||
| 2014 | 660 | 660 | 1 320 |
Finantsandmed
Taff Music OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
2025
68 900
2024
67 860
Puhaskasum
2025
29 098
2024
24 650
Bilansimaht
2025
273 336
2024
242 845
Käibevara
2025
170 530
2024
125 374
Põhivara
2025
102 806
2024
117 471
Lühiajalised kohustused
2025
2 660
2024
1 267
Pikaajalised kohustused
2025
0
2024
0
Omakapital
2025
270 676
2024
241 578
Töötajad
2025
1
2024
1
Maksevõime kordaja
2025
64.11
2024
98.95
Võlakordaja
2025
0.01
2024
0.01
Käiberentaablus
2025
0.42
2024
0.36
Omakapitali rentaablus
2025
0.11
2024
0.10
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 50 355 | 50 935 | 31 800 | 41 439 | 63 805 | 67 050 | 67 860 | 68 900 |
| Puhaskasum | 28 320 | 26 872 | 21 296 | 22 576 | 29 423 | 24 057 | 24 650 | 29 098 |
| Bilansimaht | 141 370 | 149 157 | 168 290 | 180 432 | 211 113 | 224 574 | 242 845 | 273 336 |
| Käibevara | 141 370 | 149 157 | 168 290 | 179 645 | 210 574 | 95 699 | 125 374 | 170 530 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 787 | 539 | 128 875 | 117 471 | 102 806 |
| Lühiajalised kohustused | 2 666 | 3 581 | 1 417 | 983 | 2 242 | 2 646 | 1 267 | 2 660 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 138 704 | 145 576 | 166 873 | 179 449 | 208 871 | 221 928 | 241 578 | 270 676 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Maksevõime kordaja | 53.03 | 41.65 | 118.76 | 182.75 | 93.92 | 36.17 | 98.95 | 64.11 |
| Võlakordaja | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.01 |
| Käiberentaablus | 0.56 | 0.53 | 0.67 | 0.54 | 0.46 | 0.36 | 0.36 | 0.42 |
| Omakapitali rentaablus | 0.20 | 0.18 | 0.13 | 0.13 | 0.14 | 0.11 | 0.10 | 0.11 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
2017 / 2025
Tegevusaruanne
Taff Music OÜ 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne Ettevõte asutati 8. jaanuaril 2008. aastal ja 2025. aastal tegeles Taff Music OÜ muusikalise loometegevusega, sealhulgas kontsertide lavastamise ja esitamisega.
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 300 | +32 | 47 332 | +210 | 64 632 | 0 | ||||
| 2025 | 13 100 | -20 | 15 250 | +9 | 22 000 | -19 | 14 150 | -6 | 64 500 | -11 |
| 2024 | 16 300 | +6 | 14 000 | 0 | 27 200 | +20 | 15 060 | +12 | 72 560 | +11 |
| 2023 | 15 400 | +188 | 14 050 | +28 | 22 750 | +18 | 13 400 | -43 | 65 600 | +11 |
| 2022 | 5 350 | +4 | 10 950 | +77 | 19 228 | -10 | 23 677 | +123 | 59 205 | +37 |
| 2021 | 5 150 | -66 | 6 200 | +10 | 21 247 | +100 | 10 632 | +50 | 43 229 | +13 |
| 2020 | 14 975 | +23 | 5 650 | -62 | 10 600 | -13 | 7 100 | -47 | 38 325 | -27 |
| 2019 | 12 165 | -3 | 14 698 | -11 | 12 240 | +13 | 13 305 | +32 | 52 408 | +5 |
| 2018 | 12 560 | +154 | 16 466 | +65 | 10 850 | -5 | 10 070 | +3 | 49 946 | +38 |
| 2017 | 4 950 | 9 970 | 11 465 | 9 750 | 36 135 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Taff Music OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
2026
2025
Q1
1
1
Q2
1
1
Q3
1
Q4
1
Keskmine
1
1
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2025 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2024 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2022 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
Taff Music OÜKohtulahendid
Kohtulahendeid pole
Ametlikud teadaanded
Ametlikud teadaanded puuduvad
Varad
Taff Music OÜFirma kinnistusraamat
Selle ettevõtte puhul on 0 kinnistut.
Otsi kinnistusraamatustSündmused
Taff Music OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
90 päeva jooksul muudatused ettevõtte andmetes0
90 päeva jooksul muudatused juhatuses0
90 päeva jooksul muutused ettevõtte väljades0
90 päeva jooksul muutused maksude tasumises0
90 päeva jooksul muutused deklaratsioonide esitamises0
90 päeva jooksul avaldatud Ametlikud teadaanded0
Eksisteerib firma, kus kehtetu ärinimi ühtib selle firma nimega0
Ettevõtte positsioonid top'des
2025
2024
Käibe TOPis
48703
55829
Maakonna TOPis
982
1046
Valdkonna TOPis
67
79
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 48703 | 55829 | 56378 | 56185 | 62400 |
| Maakonna TOPis | 982 | 1046 | 1047 | 1052 | 1228 |
| Valdkonna TOPis | 67 | 79 | 89 | 74 | 108 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Positsioon:67
RSO Production by Voloshyn OÜ
Ragoza Muusika OÜ
CrossComplex OÜ
OÜ Biitel
frauMaestro OÜ
Kasumi TOP
Positsioon:22188
RSO Production by Voloshyn OÜ
CrossComplex OÜ
Afterhours OÜ
ESTONIIA MUSE MTÜ
frauMaestro OÜ
Tegevusvaldkond
Põhitegevusala:
Heliloome(90112)
Tehingud avaliku sektoriga - (EUR)
Taff Music OÜAvaliku sektori tehingud puuduvad