TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

A
B
C
Andmed ja krediidihinnang viimati muutunud:
23.05.2026
Registrikood:
80077838
KMKR nr:
Staatus:
Registris
ESMAKANNE:
09.03.1999
OSA-/AKTSIAKAPITAL:
0
Juriidiline aadress:
Kalda tee 4-117, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, 50703
E-mail:
Telefon:
+372 56577614
Tegevusvaldkond:
Spordiklubide tegevus
Maksehäired
Maksuvõlad
0
Sündmused
0
Kohtulahendid
0
Varad
Töötajad
0
Kvartalikäive
0€
Finantsandmed
2€
106%
Näed hetkel piiratud infoga raportit!
Kogu info nägemiseks

Tegevusvaldkond

Põhitegevusala:
KUNST, SPORT JA VABA AEG (S)
Sporditegevus ning lõbustus- ja vaba aja tegevused (93)
Sporditegevus (931)
Spordiklubide tegevus (9312)
Spordiklubide tegevus (93121)

Käibe TOP

Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
JALGPALLIKLUBI FCF
Mittetulundusühing Nõmme Kalju FC
Jalgpalliklubi Tallinna Kalev
Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Näita rohkem ettevõtteid

Kasumi TOP

Mittetulundusühing Nõmme Kalju FC
MTÜ NET Spordiklubi
Jalgpalliklubi Tallinna Kalev
OÜ Padelstar Helme
Mittetulundusühing Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Näita rohkem ettevõtteid

Tegevusaruanne TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Tegevusaruanne puudub

Äriseosed TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Maksehäired TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Maksuvõlad TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Maksuvõlad seisuga 23.05.2026 - (EUR)
Nõude liikMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
Esitamata deklaratsioonid seisuga 23.05.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioone ei ole
Ajalugu graafikuna - (EUR)

Maksuvõlg
SH. Ajatatud
SH. Vaidlustatud
Ajalugu tabelina - (EUR)
AlatesMaksuvõlgSH. AjatatudSH. Vaidlustatud
21.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
12.05.2026 Maksuvõlad puuduvad
30.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.04.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.03.2026 Maksuvõlad puuduvad
28.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
11.02.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
21.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
13.01.2026 Maksuvõlad puuduvad
31.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
23.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.12.2025 Maksuvõlad puuduvad
30.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
21.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
11.11.2025 Maksuvõlad puuduvad
Maksude tasumine graafikuna - (EUR)

Riiklikud maksud
Tööjõumaksud
Tasutud maksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
20152020
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Tasutud tööjõumaksud - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
20152222
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Sündmused TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Kohtulahendid TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Varad TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Töötajad TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Töötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
AastaQ1VaheQ2VaheQ3VaheQ4VaheKeskmine%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta

Finantsandmed TARTU LAUATENNISEKLUBI PIPO

Andmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Nimetus
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Käive6685485596757001 1011 9151 965585
Puhaskasum-9-5639-3108-322
Bilansimaht60471601979
Käibevara604716001979
Põhivara000000000
Lühiajalised kohustused00001515264646
Pikaajalised kohustused00000000
Omakapital604716-15-15-7-39-37
Töötajad00000
Maksevõime kordaja0.000.000.730.150.20
Võlakordaja0.000.000.000.001.376.575.11
Käiberentaablus-0.01-0.100.010.01-0.040.000.00-0.020.00
Omakapitali rentaablus-0.15-14.000.430.56NANANANANA
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
AastaQ1%Q2%Q3%Q4%Kokku%
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)

Maksustatav käive
Töötajate arv