Tehnosüsteemide OÜ
Ettevõtte kokkuvõte
Tehnosüsteemide OÜTehnosüsteemide OÜ on Harju maakonnas (Harku vald, Tabasalu) tegutsev osaühing, mille juhatusse kuulub Egon Pruul. Ettevõte asutati 2007. aastal ning põhitegevusala on ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine.
Ettevõte tegutseb kahes valdkonnas: insener-tehniline projekteerimine ning CAD- ja BIM-projekteerimistarkvarade edasimüük. Tarkvaravaldkonnas on Tehnosüsteemide OÜ 4M CAD & BIM projekteerimistarkvarade ametlik edasimüüja Eestis, pakkudes AutoCAD®-i alternatiive nii 2D/3D joonestamiseks kui ka täismahuliseks BIM-projekteerimiseks. Lisaks on ettevõte CYPE BIM-projekteerimistarkvarade ning CADprofi lisamoodulite ametlik edasimüüja Eestis. Tarkvaravalik katab inseneride ja arhitektide vajadused elektri-, HVAC-, veevarustuse ja kanalisatsiooni, tulekustutussüsteemide ning arhitektuuri valdkondades. Projekteerimistöödest on ettevõte aastatel 2009–2022 osalenud nii eramute, korterelamute, büroo- ja laohoonete kui ka muinsuskaitseobjektide tehnosüsteemide projekteerimises, 2013. aastast lisandusid tehnosüsteemide ekspertiisitööd.
2025. aasta andmetel oli ettevõtte müügitulu 83 565 eurot ja puhaskasum 7 838 eurot. Bilansimaht ulatus 116 519 euroni. Töötajate arv aruandeaastal oli 2, värskeimates maksuandmetes 3.
Sektori võrdlusandmed aruandeaasta kohta ei ole käesolevas andmestikus saadaval, mistõttu Eesti tegevusala "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" kogukäibe ja osakaalude võrdlust ei ole võimalik esitada. Tegevusalal on üle Eesti aktiivseid ettevõtteid 2 581, neist Harju maakonnas 1 625.
Ettevõtte olulisematest projektidest väärib märkimist osalemine selliste objektide nagu Ingliste mõis, Polli Kompetentsikeskus, TTÜ Mektory, Raadiomaja, Vabaõhumuuseumi külastuskeskus, Teknopol, Maarjamäe Loss ja Kalevi Spordihall tehnosüsteemide projekteerimisel ning ekspertiisitöödel.
Äriseosed
Tehnosüsteemide OÜJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud
Maksehäired
Tehnosüsteemide OÜKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
Tehnosüsteemide OÜMaksuvõlad seisuga 26.08.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 26.08.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
22.08.2026
11.08.2026
31.07.2026
21.07.2026
11.07.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.08.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.07.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 350 | 47 | 3 032 | -20 | 7 382 | -58 | ||||
| 2025 | 2 963 | 3 794 | -36 | 4 158 | -6 | 6 589 | 66 | 17 504 | 1 | |
| 2024 | 2 964 | 38 | 5 907 | 311 | 4 427 | 337 | 3 970 | 231 | 17 267 | 198 |
| 2023 | 2 142 | -15 | 1 436 | -32 | 1 014 | -76 | 1 199 | -66 | 5 791 | -53 |
| 2022 | 2 514 | 44 | 2 126 | 38 | 4 204 | 106 | 3 517 | 299 | 12 362 | 99 |
| 2021 | 1 748 | -48 | 1 538 | 51 | 2 039 | 145 | 881 | -49 | 6 207 | -11 |
| 2020 | 3 390 | 239 | 1 017 | -31 | 833 | 96 | 1 724 | 160 | 6 963 | 95 |
| 2019 | 1 001 | 3 | 1 481 | -7 | 425 | 49 | 664 | -50 | 3 571 | -14 |
| 2018 | 974 | -5 | 1 589 | 139 | 285 | -63 | 1 329 | 19 | 4 175 | 17 |
| 2017 | 1 021 | -50 | 665 | -70 | 765 | -47 | 1 119 | 56 | 3 570 | -44 |
| 2016 | 2 038 | 24 | 2 206 | -34 | 1 431 | 23 | 716 | -35 | 6 391 | -12 |
| 2015 | 1 645 | 3 345 | 1 163 | 243 | 1 101 | -51 | 7 254 | 181 | ||
| 2014 | 339 | 2 246 | 2 586 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 061 | 54 | 1 526 | 26 | 3 587 | -28 | ||||
| 2025 | 1 336 | 54 | 1 214 | 12 | 1 214 | 91 | 1 214 | 80 | 4 978 | 53 |
| 2024 | 870 | 69 | 1 085 | -8 | 634 | 673 | 165 | 3 263 | 68 | |
| 2023 | 514 | 1 176 | 254 | -81 | 1 944 | 35 | ||||
| 2022 | 117 | 1 323 | 1 440 | 130 | ||||||
| 2021 | 331 | -55 | 294 | -50 | 625 | -53 | ||||
| 2020 | 735 | 588 | 167 | 1 323 | 500 | |||||
| 2019 | 220 | 220 | -55 | |||||||
| 2018 | 301 | 17 | 184 | 9 | 485 | -64 | ||||
| 2017 | 257 | -68 | 419 | -52 | 514 | -30 | 169 | -67 | 1 360 | -54 |
| 2016 | 808 | 59 | 882 | 85 | 735 | 18 | 514 | -36 | 2 940 | 22 |
| 2015 | 509 | 478 | 625 | 308 | 808 | -9 | 2 420 | 132 | ||
| 2014 | 153 | 890 | 1 043 |
Finantsandmed
Tehnosüsteemide OÜAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 23 598 | 28 991 | 38 893 | 51 185 | 56 296 | 38 015 | 80 737 | 83 565 |
| Puhaskasum | 12 116 | 14 784 | 26 140 | 28 368 | -6 031 | -28 572 | 27 112 | 7 838 |
| Bilansimaht | 42 661 | 60 063 | 84 158 | 107 130 | 93 686 | 63 742 | 108 716 | 116 519 |
| Käibevara | 27 711 | 45 575 | 67 863 | 91 088 | 77 908 | 45 141 | 54 376 | 65 672 |
| Põhivara | 14 950 | 14 488 | 16 295 | 16 042 | 15 778 | 18 601 | 54 340 | 50 847 |
| Lühiajalised kohustused | 6 694 | 9 312 | 7 267 | 1 871 | 4 458 | 3 086 | 4 726 | 7 772 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 572 | 18 491 |
| Omakapital | 35 967 | 50 751 | 76 891 | 105 259 | 89 228 | 60 656 | 82 418 | 90 256 |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Maksevõime kordaja | 4.14 | 4.89 | 9.34 | 48.68 | 17.48 | 14.63 | 11.51 | 8.45 |
| Võlakordaja | 0.16 | 0.16 | 0.09 | 0.02 | 0.05 | 0.05 | 0.04 | 0.07 |
| Käiberentaablus | 0.51 | 0.51 | 0.67 | 0.55 | -0.11 | -0.75 | 0.34 | 0.09 |
| Omakapitali rentaablus | 0.34 | 0.29 | 0.34 | 0.27 | -0.07 | -0.47 | 0.33 | 0.09 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 950 | +119 | 22 495 | +42 | 43 445 | -46 | ||||
| 2025 | 9 582 | -24 | 15 854 | -45 | 26 884 | +39 | 27 901 | -18 | 80 221 | -15 |
| 2024 | 12 603 | +20 | 28 649 | +97 | 19 293 | +69 | 33 946 | +236 | 94 491 | +103 |
| 2023 | 10 481 | -9 | 14 524 | -26 | 11 383 | -36 | 10 096 | +5 | 46 483 | -21 |
| 2022 | 11 460 | +30 | 19 735 | +77 | 17 830 | +33 | 9 634 | -39 | 58 659 | +19 |
| 2021 | 8 790 | -37 | 11 150 | +69 | 13 428 | +60 | 15 793 | +32 | 49 161 | +20 |
| 2020 | 14 021 | +154 | 6 610 | -13 | 8 385 | +11 | 11 952 | +70 | 40 968 | +48 |
| 2019 | 5 524 | +37 | 7 637 | -14 | 7 537 | +285 | 7 047 | -12 | 27 745 | +21 |
| 2018 | 4 025 | -10 | 8 835 | +199 | 1 956 | -19 | 8 025 | +31 | 22 841 | +43 |
| 2017 | 4 470 | 2 952 | 2 410 | 6 105 | 15 937 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
Tehnosüsteemide OÜTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||||
| 2025 | 3 | +1 | 3 | +1 | 3 | +1 | 3 | +1 | 3 | +50 |
| 2024 | 2 | +1 | 2 | +1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | +1 | 2 | +1 | 2 | +100 |
| 2022 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2020 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2019 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 2017 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kohtulahendid
Tehnosüsteemide OÜKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
Tehnosüsteemide OÜFirma kinnistusraamat
Sündmused
Tehnosüsteemide OÜViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 46352 | 51052 | 76473 | 59595 | 56601 |
| Maakonna TOPis | 28078 | 31323 | 45482 | 35903 | 33834 |
| Valdkonna TOPis | 1020 | 1071 | 1725 | 1249 | 1219 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine(71121)