VTÜ VARA AS
Äriseosed
VTÜ VARA ASJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
VTÜ VARA ASKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
VTÜ VARA ASMaksuvõlad seisuga 09.06.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 09.06.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
31.05.2026
21.05.2026
12.05.2026
30.04.2026
21.04.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.11.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 20 762 | -13 | 20 762 | -82 | ||||||
| 2025 | 23 822 | 15 | 27 575 | -6 | 35 100 | 10 | 28 695 | 22 | 115 192 | 9 |
| 2024 | 20 729 | 15 | 29 211 | 10 | 31 903 | 17 | 23 595 | -5 | 105 438 | 9 |
| 2023 | 18 077 | 11 | 26 647 | 51 | 27 349 | 38 | 24 854 | 30 | 96 927 | 33 |
| 2022 | 16 261 | -5 | 17 687 | -12 | 19 855 | -15 | 19 178 | 12 | 72 982 | -6 |
| 2021 | 17 094 | -12 | 20 091 | 39 | 23 344 | -5 | 17 118 | -12 | 77 647 | |
| 2020 | 19 326 | 14 415 | 23 | 24 630 | 77 | 19 516 | 32 | 77 886 | 30 | |
| 2019 | 19 246 | -2 | 11 731 | -44 | 13 943 | -39 | 14 784 | -22 | 59 704 | -28 |
| 2018 | 19 625 | 8 | 20 874 | 4 | 22 902 | -6 | 18 997 | 2 | 82 398 | 1 |
| 2017 | 18 096 | 42 | 20 146 | 172 | 24 427 | 8 | 18 637 | 18 | 81 305 | 39 |
| 2016 | 12 755 | -21 | 7 419 | -67 | 22 641 | -1 | 15 822 | -13 | 58 638 | -27 |
| 2015 | 16 222 | 22 602 | 22 793 | 66 | 18 175 | 79 793 | 149 | |||
| 2014 | 13 744 | 18 250 | 31 994 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 734 | 10 734 | -75 | |||||||
| 2025 | 10 768 | 12 | 10 869 | 12 | 12 567 | 15 | 8 952 | 6 | 43 156 | 11 |
| 2024 | 9 630 | -9 | 9 716 | -9 | 10 909 | -7 | 8 458 | -31 | 38 713 | -15 |
| 2023 | 10 575 | 3 | 10 721 | 15 | 11 776 | 13 | 12 249 | 36 | 45 321 | 16 |
| 2022 | 10 315 | 19 | 9 338 | 20 | 10 406 | 9 016 | 17 | 39 075 | 13 | |
| 2021 | 8 699 | -2 | 7 811 | -9 | 10 443 | -12 | 7 684 | 2 | 34 636 | -6 |
| 2020 | 8 896 | -19 | 8 580 | 5 | 11 840 | -20 | 7 560 | 13 | 36 876 | -9 |
| 2019 | 10 933 | 5 | 8 180 | -3 | 14 766 | 31 | 6 691 | -22 | 40 571 | 5 |
| 2018 | 10 406 | 13 | 8 423 | 10 | 11 237 | 8 598 | 12 | 38 665 | 8 | |
| 2017 | 9 185 | -1 | 7 623 | 4 | 11 199 | -3 | 7 661 | 35 668 | ||
| 2016 | 9 249 | -1 | 7 311 | -3 | 11 542 | 5 | 7 651 | 10 | 35 754 | 2 |
| 2015 | 9 386 | 7 572 | 10 964 | 97 | 6 985 | -4 | 34 906 | 171 | ||
| 2014 | 5 563 | 7 297 | 12 860 |
Finantsandmed
VTÜ VARA ASAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 336 538 | 332 110 | 331 534 | 333 088 | 330 621 | 343 334 | 351 587 | 350 611 | 362 711 | 377 289 | 417 441 | 444 110 | 448 954 |
| Puhaskasum | 88 290 | 71 094 | 67 185 | 70 072 | 62 579 | 47 019 | 54 282 | 50 294 | 61 817 | 21 470 | 58 320 | 136 772 | 118 931 |
| Bilansimaht | 1 239 503 | 1 182 815 | 1 110 620 | 1 175 549 | 1 238 888 | 1 288 179 | 1 339 839 | 1 390 848 | 1 451 383 | 1 480 511 | 1 533 982 | 1 669 575 | 1 791 417 |
| Käibevara | 84 525 | 91 755 | 89 765 | 83 744 | 218 630 | 337 147 | 104 951 | 241 176 | 370 293 | 541 725 | 706 201 | 941 590 | 1 171 499 |
| Põhivara | 1 154 978 | 1 091 060 | 1 020 855 | 1 091 805 | 1 020 258 | 951 032 | 1 234 888 | 1 149 672 | 1 081 090 | 938 786 | 827 781 | 727 985 | 619 918 |
| Lühiajalised kohustused | 165 467 | 173 192 | 39 027 | 33 884 | 34 644 | 36 916 | 34 294 | 35 009 | 33 727 | 41 385 | 36 536 | 35 357 | 38 268 |
| Pikaajalised kohustused | 143 264 | 5 215 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 930 772 | 1 004 408 | 1 071 593 | 1 141 665 | 1 204 244 | 1 251 263 | 1 305 545 | 1 355 839 | 1 417 656 | 1 439 126 | 1 497 446 | 1 634 218 | 1 753 149 |
| Töötajad | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Maksevõime kordaja | 0.51 | 0.53 | 2.30 | 2.47 | 6.31 | 9.13 | 3.06 | 6.89 | 10.98 | 13.09 | 19.33 | 26.63 | 30.61 |
| Võlakordaja | 0.13 | 0.15 | 0.04 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0.03 | 0.02 | 0.02 | 0.02 |
| Käiberentaablus | 0.26 | 0.21 | 0.20 | 0.21 | 0.19 | 0.14 | 0.15 | 0.14 | 0.17 | 0.06 | 0.14 | 0.31 | 0.26 |
| Omakapitali rentaablus | 0.09 | 0.07 | 0.06 | 0.06 | 0.05 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.01 | 0.04 | 0.08 | 0.07 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
VTÜ VARA AS 2025.a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne AS VTÜ Vara põhitegevuseks 2025.a. oli mitteeluruumide rent ja hooldus ning turuteenuste osutamine välisturul. 2025.a. investeeriti põhivara parendustesse kokku 4 389 eurot (2024.a. investeeriti põhivara parendustesse ja põhivarasse 11 282 eurot). 2025.a. ei tehtud olulisi uurimis- ja arendustegevusega seotud kulutusi. Kinnisvara üüriturg on olnud stabiilne. Ettevõtte üüripindade vakantsus on püsinud stabiilselt 16 % tasemel, mis vastab juhtkonna poolt aktsepteeritud tasemele. Praegust turudünaamikat ja üürilepingute struktuuri arvesse võttes hindab juhtkond järgmise kahe aasta vakantsusriski madalaks, prognoosides täituvuse püsimist senisel tasemel. Kuigi ettevõtte tuluallikad sisaldavad avaturuteenuseid, millele on
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 89 621 | -14 | 89 621 | -80 | ||||||
| 2025 | 104 262 | +4 | 115 402 | -3 | 122 520 | +3 | 111 954 | +2 | 454 138 | +1 |
| 2024 | 100 230 | +6 | 118 950 | +2 | 119 512 | +10 | 109 419 | +8 | 448 112 | +6 |
| 2023 | 94 917 | +17 | 117 033 | +25 | 108 164 | +7 | 101 209 | 0 | 421 324 | +12 |
| 2022 | 81 281 | -1 | 93 573 | -3 | 101 225 | +3 | 101 625 | +16 | 377 705 | +4 |
| 2021 | 82 364 | 0 | 96 142 | +8 | 97 818 | +6 | 87 564 | 0 | 363 887 | +4 |
| 2020 | 82 017 | +1 | 89 059 | -4 | 92 650 | 0 | 87 130 | -1 | 350 856 | -1 |
| 2019 | 81 392 | +2 | 92 556 | +3 | 92 567 | -1 | 87 993 | +3 | 354 508 | +2 |
| 2018 | 79 853 | +3 | 89 961 | +3 | 93 365 | +4 | 85 689 | +5 | 348 867 | +4 |
| 2017 | 77 163 | 87 495 | 89 661 | 81 437 | 335 755 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
VTÜ VARA ASTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 0 | 5 | 0 | ||||||
| 2025 | 5 | +1 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 |
| 2024 | 4 | -1 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | +1 | 5 | 0 |
| 2023 | 5 | +1 | 5 | 0 | 5 | 0 | 4 | -1 | 5 | 0 |
| 2022 | 4 | -4 | 5 | 0 | 5 | +1 | 5 | +1 | 5 | 0 |
| 2021 | 8 | 0 | 5 | -3 | 4 | -4 | 4 | -4 | 5 | -38 |
| 2020 | 8 | -1 | 8 | -1 | 8 | -2 | 8 | -1 | 8 | -11 |
| 2019 | 9 | 0 | 9 | 0 | 10 | +1 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2018 | 9 | 0 | 9 | 0 | 9 | -1 | 9 | 0 | 9 | 0 |
| 2017 | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 |
Kohtulahendid
VTÜ VARA ASKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
Varad
VTÜ VARA ASFirma kinnistusraamat
Sündmused
VTÜ VARA ASViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 5145 | 18485 | 19478 | 20614 | 18879 |
| Maakonna TOPis | 111 | 413 | 437 | 489 | 449 |
| Valdkonna TOPis | 196 | 839 | 883 | 958 | 878 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus(68201)