osaühing REGINETT
Äriseosed
osaühing REGINETTJuhatus
Nõukogu
Tütarettevõtted
Omanikud / Tegelikud kasusaajad
Maksehäired
osaühing REGINETTKehtivad Maksehäired - (EUR)
Lõpetatud Maksehäired - (EUR)
Maksuvõlad
osaühing REGINETTMaksuvõlad seisuga 03.07.2026 - (EUR)
Esitamata deklaratsioonid seisuga 03.07.2026 - (EUR)
Ajalugu graafikuna - (EUR)
Ajalugu tabelina - (EUR)
30.06.2026
23.06.2026
11.06.2026
31.05.2026
21.05.2026
| Kuupäev | Maksuvõlg | SH. Ajatatud | SH. Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.06.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 12.05.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 30.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.04.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.03.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 28.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 11.02.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 21.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 13.01.2026 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 31.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad | ||
| 23.12.2025 | Maksuvõlad puuduvad |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Riiklikud maksud tabelina - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 40 213 | 9 | 40 213 | -84 | ||||||
| 2025 | 36 855 | 14 | 106 467 | 44 | 77 073 | 21 | 36 796 | 39 | 257 191 | 31 |
| 2024 | 32 203 | 49 | 73 864 | 92 | 63 472 | 9 | 26 550 | -41 | 196 088 | 20 |
| 2023 | 21 684 | 18 | 38 475 | -43 | 58 256 | -35 | 45 189 | 124 | 163 604 | -16 |
| 2022 | 18 329 | -29 | 67 684 | -34 | 89 645 | 61 | 20 130 | -28 | 195 788 | -8 |
| 2021 | 25 803 | 79 | 102 307 | 71 | 55 654 | 63 | 27 951 | 17 | 211 715 | 60 |
| 2020 | 14 404 | -4 | 59 678 | -9 | 34 052 | -22 | 23 790 | 48 | 131 924 | -6 |
| 2019 | 14 976 | 3 | 65 869 | -17 | 43 551 | 95 | 16 045 | -32 | 140 440 | 1 |
| 2018 | 14 559 | 44 | 79 016 | -1 | 22 347 | -61 | 23 481 | 27 | 139 403 | -16 |
| 2017 | 10 087 | -27 | 80 063 | 6 | 57 100 | 81 | 18 488 | 53 | 165 737 | 25 |
| 2016 | 13 748 | 53 | 75 289 | 8 | 31 610 | -10 | 12 078 | -12 | 132 726 | 4 |
| 2015 | 9 006 | 69 535 | 35 075 | 102 | 13 781 | 33 | 127 398 | 360 | ||
| 2014 | 17 328 | 10 370 | 27 698 |
S.H tööjõu maksud - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 662 | 16 | 31 662 | -76 | ||||||
| 2025 | 27 191 | -3 | 31 955 | 14 | 36 416 | 25 | 33 849 | 17 | 129 411 | 14 |
| 2024 | 28 082 | 18 | 27 957 | 29 128 | -6 | 28 831 | -6 | 113 999 | 1 | |
| 2023 | 23 755 | 19 | 28 029 | 26 | 30 961 | 28 | 30 575 | 39 | 113 320 | 28 |
| 2022 | 19 950 | 37 | 22 313 | 39 | 24 167 | 45 | 21 987 | 8 | 88 417 | 31 |
| 2021 | 14 529 | 38 | 16 102 | 51 | 16 705 | 48 | 20 282 | 55 | 67 618 | 48 |
| 2020 | 10 557 | -24 | 10 657 | -20 | 11 309 | -26 | 13 049 | 12 | 45 572 | -16 |
| 2019 | 13 853 | 15 | 13 378 | 9 | 15 373 | 13 | 11 671 | -11 | 54 275 | 6 |
| 2018 | 12 037 | 45 | 12 267 | 39 | 13 597 | 23 | 13 137 | -3 | 51 039 | 22 |
| 2017 | 8 316 | -2 | 8 817 | 12 | 11 081 | 20 | 13 543 | 44 | 41 757 | 19 |
| 2016 | 8 514 | 24 | 7 876 | 2 | 9 223 | 8 | 9 379 | 12 | 34 992 | 11 |
| 2015 | 6 845 | 7 720 | 8 509 | 64 | 8 359 | 27 | 31 432 | 167 | ||
| 2014 | 5 184 | 6 590 | 11 774 |
Finantsandmed
osaühing REGINETTAndmed majandusaasta aruannetest - (EUR)
Käive
Puhaskasum
Bilansimaht
Käibevara
Põhivara
Lühiajalised kohustused
Pikaajalised kohustused
Omakapital
Töötajad
Maksevõime kordaja
Võlakordaja
Käiberentaablus
Omakapitali rentaablus
| Nimetus | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Käive | 1 194 999 | 1 314 744 | 1 337 490 | 1 463 034 | 1 527 113 | 1 369 604 | 1 599 440 | 1 733 179 | 2 359 457 | 2 595 062 | 2 154 843 | 2 179 675 | 2 604 292 |
| Puhaskasum | 36 450 | 9 043 | 32 968 | 69 585 | 71 345 | 80 856 | 57 767 | 50 290 | 65 914 | 72 500 | 28 950 | 23 585 | 81 748 |
| Bilansimaht | 498 246 | 499 025 | 490 410 | 881 884 | 1 015 738 | 811 854 | 665 722 | 793 006 | 799 804 | 791 815 | 797 895 | 996 330 | 993 011 |
| Käibevara | 361 399 | 403 983 | 381 960 | 759 863 | 833 637 | 622 262 | 611 077 | 742 021 | 761 207 | 756 672 | 751 627 | 953 909 | 954 436 |
| Põhivara | 136 847 | 95 042 | 108 450 | 122 021 | 182 101 | 189 592 | 54 645 | 50 985 | 38 597 | 35 143 | 46 268 | 42 421 | 38 575 |
| Lühiajalised kohustused | 72 637 | 64 373 | 42 790 | 364 679 | 427 188 | 142 447 | 69 357 | 146 351 | 87 265 | 366 777 | 343 906 | 518 756 | 433 689 |
| Pikaajalised kohustused | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 425 609 | 434 652 | 447 620 | 517 205 | 588 550 | 669 407 | 596 365 | 646 655 | 712 539 | 425 038 | 453 989 | 477 574 | 559 322 |
| Töötajad | 8 | 7 | 7 | 7 | 10 | 10 | 10 | 9 | 10 | 13 | 15 | 15 | 15 |
| Maksevõime kordaja | 4.98 | 6.28 | 8.93 | 2.08 | 1.95 | 4.37 | 8.81 | 5.07 | 8.72 | 2.06 | 2.19 | 1.84 | 2.20 |
| Võlakordaja | 0.15 | 0.13 | 0.09 | 0.41 | 0.42 | 0.18 | 0.10 | 0.18 | 0.11 | 0.46 | 0.43 | 0.52 | 0.44 |
| Käiberentaablus | 0.03 | 0.01 | 0.02 | 0.05 | 0.05 | 0.06 | 0.04 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.01 | 0.01 | 0.03 |
| Omakapitali rentaablus | 0.09 | 0.02 | 0.07 | 0.13 | 0.12 | 0.12 | 0.10 | 0.08 | 0.09 | 0.17 | 0.06 | 0.05 | 0.15 |
Andmed majandusaasta aruannetest graafikuna - (EUR)
Tegevusaruanne
osaühing REGINETT 2025. a. majandusaasta aruanne Tegevusaruanne REGINETT OÜ registreeriti äriregistris 1995.a. Ettevõtte peamine tegevuskoht asub Tartus, Lõunakeskuse linnakus. Peamiseks tegevusalaks on kaubandus; kodu-, aia- , maastikuhoolduse-, ja metsatehnika müük ning hooldus. Põhiliseks müügiartikliteks on kõrgekvaliteedilised Husqvarna, Toro, Shindaiwa, AL-KO metsa-ning aiatehnika tooted, HuqvarnaViking õmblusmasinad ja nende varuosad. Kohapeal teostatakse ka tehnilist hooldust ja remonttöid. Tuleval majandusaastal planeeritakse jätkata samal tegevusalal ja teostada arenguväljaminekuid vastavalt tekkivatele vajadustele ja võimalustele. Olulised finantsnäitajad: Peamised finantssuhtarvud 2025 2024 Maksevõime kattekordaja: 3,31 1,87 valem:käibevarad/lühiajalised kohustused Käiberentaablus: 9% 1%
Käive kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel - (EUR)
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmisel aastal
| Aasta | Q1 | % | Q2 | % | Q3 | % | Q4 | % | Kokku | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 364 011 | -2 | 364 011 | -86 | ||||||
| 2025 | 373 325 | +25 | 1 011 210 | +19 | 822 059 | +25 | 471 137 | +9 | 2 677 731 | +19 |
| 2024 | 297 662 | -27 | 852 504 | -7 | 657 612 | +26 | 433 752 | +14 | 2 241 530 | +1 |
| 2023 | 407 159 | +29 | 919 585 | -9 | 521 394 | -42 | 380 138 | -4 | 2 228 277 | -15 |
| 2022 | 316 364 | +24 | 1 015 710 | -9 | 891 852 | +39 | 395 166 | -13 | 2 619 092 | +6 |
| 2021 | 254 863 | +47 | 1 119 805 | +73 | 643 802 | -6 | 453 395 | +42 | 2 471 865 | +35 |
| 2020 | 173 177 | -20 | 648 602 | -6 | 687 465 | +36 | 319 521 | +43 | 1 828 765 | +12 |
| 2019 | 215 923 | +22 | 687 623 | -15 | 503 952 | +63 | 223 795 | +15 | 1 631 293 | +10 |
| 2018 | 177 518 | +7 | 804 689 | +6 | 308 341 | -43 | 195 195 | -15 | 1 485 743 | -13 |
| 2017 | 166 093 | 758 312 | 545 356 | 230 060 | 1 699 820 | 0 |
Maksu- ja tolliameti andmed graafikuna - (EUR)
Töötajad
osaühing REGINETTTöötajate arv kvartalite lõikes Maksu- ja tolliameti andmetel
Muutus on arvutatud võrreldes sama kvartaliga eelmine aasta
| Aasta | Q1 | Vahe | Q2 | Vahe | Q3 | Vahe | Q4 | Vahe | Keskmine | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 0 | 14 | -7 | ||||||
| 2025 | 14 | -1 | 15 | 0 | 14 | 0 | 15 | +1 | 15 | 0 |
| 2024 | 15 | 0 | 15 | 0 | 14 | -1 | 14 | -1 | 15 | 0 |
| 2023 | 15 | +2 | 15 | +1 | 15 | +2 | 15 | +1 | 15 | +7 |
| 2022 | 13 | +2 | 14 | +3 | 13 | 0 | 14 | +1 | 14 | +17 |
| 2021 | 11 | +1 | 11 | +1 | 13 | +4 | 13 | +2 | 12 | +20 |
| 2020 | 10 | -1 | 10 | -1 | 9 | -1 | 11 | +2 | 10 | 0 |
| 2019 | 11 | +1 | 11 | +1 | 10 | 0 | 9 | -2 | 10 | 0 |
| 2018 | 10 | +2 | 10 | +1 | 10 | 0 | 11 | +2 | 10 | +11 |
| 2017 | 8 | 9 | 10 | 9 | 9 |
Kohtulahendid
osaühing REGINETTKohtulahendid
Ametlikud teadaanded
21.12.2022
| Kuupäev | Teate liik | Eelvaade | |
|---|---|---|---|
| 21.12.2022 | Äri- ja mittetulundusühingute ning sihtasutuste teated | osaühing REGINETT (registrikood 10063622) avaldab teadaande äriseadustiku (ÄS) § 447 lõike 2¹ alusel.
Ühing teatab jagunemisest. Jagunemisel osalesid osaühing REGINETT (registrikood 10063622) ja Reginett Invest OÜ (registrikood: 16631576), asukoht: Ringtee 75, Tartu.
Äriühingute võlausaldajatel palume esitada oma nõuded tagatise saamiseks kuue kuu jooksul käesoleva teate avaldamisest (ÄS § 447 lg 21).
osaühing REGINETTTartu linn, Tartu linn, Tartu maakond, Lääneringtee 37Telefon: +372 7341945E-post: reginett@kodu.ee
Teadaande number 2017239 | Vaata |
Varad
osaühing REGINETTFirma kinnistusraamat
Sündmused
osaühing REGINETTViimased olulised ettevõttega seotud sündmused
Ettevõtte positsioonid top'des
| Nimetus | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Käibe TOPis | 5637 | 5776 | 5087 | 4778 |
| Maakonna TOPis | 554 | 554 | 497 | 489 |
| Valdkonna TOPis | 165 | 164 | 136 | 131 |
Ettevõtte positsioon võrreldes teiste sama valdkonna ettevõtetega
Käibe TOP
Kasumi TOP
Tegevusvaldkond
Muude uute kaupade jaemüük(4778)